SCASERV a.s. Ostrava
Lešení Sprint – Hotel Intercontinental Praha

Společnost SCASERV a. s. pro Vaše stavební projekty na českém, slovenském a polském trhu dodává fasádní rámové lešení Sprint a hliníkové pojízdné lešení BoSS, jako vhodný doplněk našich produktů nabízíme závěsné lávky TITAN, které je možno použít i tam, kde lešení použít nelze. K vymezení stavebního prostoru a zajištění bezpečnosti při zákazu vstupu nepovolaných osob využijte nabídku rozsáhlého mobilního oplocení. V oblasti bednění nabízíme stěnové panelové bednění Logik 50 a prvkové nosníkové bednění stropů, které podepírají ocelové stropní podpěry s bezpečnostním mechanizmem pro snadné odbednění. Ucelený sortiment produktů nabízíme jak formou zapůjčení tak formou prodeje.

Spustili jsme pro Vás E-shop s možností osobního odběru na našich 3 pobočkách. Vybírejte produkty z pohodlí domova.

Naše motto zní: „PRO VYŠŠÍ CÍLE“. Standardem pro nás je nejen to, že naše produkty splňují technické normy, ale současně také jejich vysoké technologické přednosti. Naši zkušení obchodní manažeři pro vás zajistí řešení šité na míru s vysokou efektivitou, dle vašich požadavků.

Fasádní lešení SPRINT je jednoduchý systém, který díky rychlosti montáže a dlouhé životnosti žárově pozinkovaných komponentů zajistí snížení provozních nákladů a zároveň splňuje náročné požadavky bezpečnosti práce.

Lehké hliníkové mobilní věže BoSS s rozsáhlým sortimentem komponentů umožní zvolit různé druhy sestav, rozměrů a výšek pracovních ploch. Věže jsou vhodnou pomocnou konstrukcí ve stavebnictví, průmyslových provozech, na veřejných prostranstvích, v atriích, při veškerých opravárenských, údržbářských a montážních pracích, kde je třeba použít pojízdné lešení.

Závěsné lávky jsou moderní zdvihací zařízení určené pro práce na fasádách budov. Jsou vhodnou alternativou k lešení nebo k jejich optimální kombinaci. Přesun a přeprava materiálu, nářadí, osob do požadované výšky při správné koordinaci výrazně zvyšuje rychlost a efektivitu práce. Závěsné pracovní plošiny poskytují širokou škálu použití od zateplení a opláštění budov, instalaci oken, až po venkovní čištění fasád a údržbu budov. Pokud máte vlastní závěsné lávky, provedeme vám revizi vašich motorů. Jsme autorizovaným servisem firmy STROS- Sedlčanské strojírny, a. s.

Výstupové věže z lešení Cuplok splňují požadavek náročného stavebního trhu a jejich konstrukce, která je přizpůsobena většímu zatížení umožňuje častý výstup pracovníků ve větším počtu. Je zde rovněž dostatečný prostor pro nanášení a vynášení materiálu.
Toto dočasné schodiště je variabilní, splňuje vysoký bezpečnostní standard a lze pomocí něj vytvářet výstupy ve více patrech najednou.

Schodišťové věže R-modul účelně splňují funkci únikového a dočasného schodiště pro zajištění bezpečnostních norem stavby. Jejich oblíbenost stavaři spočívá v rychlé montáži, kvalitě a příznivé ceně.

Mobilní oplocení, které rovněž nechybí v celkové nabídce produktů firmy SCASERV a. s. je nabízeno ve dvou formách - prodeje nebo pronájmu. Mobilní ploty jsou populární pro svou jednoduchou a rychlou instalaci a snadné přemístění.
Díky žárovému pozinkování jednotlivých dílců dosahuje toto oplocení vysoké kvality a dlouhé trvanlivosti. V naší nabídce lze nalézt jak plné, tak i drátěné plotové dílce. Toto mobilní oplocení najde své využití při ochraně staveniště, oplocení dočasných skladů nebo při pořádání sportovních a kulturních akcí.

Bednění LOGIK 50 je bednící panelový systém zajišťující dokonalost povrchu betonu podle nejpřísnějších norem při tlaku betonové směsi do 50 kN/m2. Toto stěnové panelové bednění je navrženo pro malé až středně velké projekty. Díky své všestrannosti lze pomocí něj vytvářet aplikace pro opěrné zdi, základy, jímky, šachty, pilíře a sloupy. Systém bednění LOGIK 50 umožní provést jednostranné i oboustranné bednění.

Nosníkové bednění stropů a průvlaků Scaflex je prvkové bednění, které využívá dřevěných lepených nosníků, třívrstvých desek s ocelovou hranou, stavitelných stavebních stojek a doplňkových prvků. Bednění je vhodné pro stavbu rovných i tvarově komplikovaných stropů od malého rozsahu až po rozsáhlé stropní desky.

Systém záchytných sítí SafeNet najde uplatnění především pro zabezpečení stavby proti padajícím předmětům z výšky. Síť odolná vůči UV záření i povětrnostním vlivům je výškově nastavitelná a testovaná na pád tělesa o hmotnosti 100kg z výšky 7m.

Přechodové lávky SafeBridge jsou optimálním řešením pro přemostění jak pro veřejnost, např. přístup do budovy přes výkop v chodníku, tak pro použití na stavbách např. při pokládce inženýrských sítí, plynovodů či elektrických rozvodů. Přechodová lávka SafeBridge s protiskluzovým povrchem je dostupná ve 4 délkách o šířce 1, 2m a jsou vybavena zarážkami o výšce 160mm.


Slogan:

Pro vyšší cíle


Katalog firem:    

Lešení a montážní plošiny

,  

Stavební mechanizace a stroje

,  
Štítky:

hliníkové pojízdné lešení, bednění, půjčovna, mobilní schody, ploty, schodišťové věže, závěsné lávky