Ocelové fasádní lešení SPRINT- prodej, pronájem i zajištění montáže

SCASERV a.s.

Ocelové fasádní lešení SPRINT- prodej, pronájem i zajištění montáže

SCASERV a.s.

CZKSCASERV a.s. - centrála Ostrava - mezinárodní poskytovatel lešení a bednění

Společnost SCASERV a. s. pro Vaše stavební projekty na českém, slovenském a polském trhu dodává fasádní rámové lešení Sprint a hliníkové pojízdné lešení BoSS. K vymezení stavebního prostoru a zajištění bezpečnosti při zákazu vstupu nepovolaných osob využijte nabídku rozsáhlého mobilního oplocení. V oblasti bednění nabízíme stěnové panelové bednění Logik 50 a prvkové nosníkové bednění stropů, které podepírají ocelové stropní podpěry s bezpečnostním mechanizmem pro snadné odbednění. Ucelený sortiment produktů nabízíme jak formou zapůjčení tak formou prodeje.

Spustili jsme pro Vás E-shop s možností osobního odběru na našich 3 pobočkách. Vybírejte produkty z pohodlí domova.

Naše motto zní: „PRO VYŠŠÍ CÍLE“. Standardem pro nás je nejen to, že naše produkty splňují technické normy, ale současně také jejich vysoké technologické přednosti. Naši zkušení obchodní manažeři pro vás zajistí řešení šité na míru s vysokou efektivitou, dle vašich požadavků.

Fasádní a rámové lešení SPRINT
- jednoduchý systém, který díky rychlosti montáže až do výšky 80 m bez speciálního opatření a dlouhé životnosti žárově pozinkovaných komponentů, zajistí snížení provozních nákladů a zároveň splňuje náročné požadavky bezpečnosti práce.

Lehké hliníkové mobilní věže BoSS
- nejtužší na trhu, konstrukce z lehké slitiny
- s rozsáhlým sortimentem komponentů umožní zvolit různé druhy sestav, rozměrů a výšek pracovních ploch. Věže jsou vhodnou pomocnou konstrukcí ve stavebnictví, průmyslových provozech, na veřejných prostranstvích, v atriích, při veškerých opravárenských, údržbářských a montážních pracích, kde je třeba použít pojízdné lešení.

Modulová lešení, schodišťové věže Cuplok, R-modul
- výstupové věže z lešení Cuplok splňují požadavek náročného stavebního trhu a jejich konstrukce, která je přizpůsobena většímu zatížení umožňuje častý výstup pracovníků ve větším počtu. Je zde rovněž dostatečný prostor pro nanášení a vynášení materiálu.
Toto dočasné schodiště je variabilní, splňuje vysoký bezpečnostní standard a lze pomocí něj vytvářet výstupy ve více patrech najednou.
- schodišťové věže R-modul účelně splňují funkci únikového a dočasného schodiště pro zajištění bezpečnostních norem stavby. Jejich oblíbenost stavaři spočívá v rychlé montáži, kvalitě a příznivé ceně.

Mobilní oplocení, které rovněž nechybí v celkové nabídce produktů firmy SCASERV a. s. je nabízeno ve dvou formách - prodeje nebo pronájmu. Mobilní ploty jsou populární pro svou jednoduchou a rychlou instalaci a snadné přemístění.
Díky žárovému pozinkování jednotlivých dílců dosahuje toto oplocení vysoké kvality a dlouhé trvanlivosti. V naší nabídce lze nalézt jak plné, tak i drátěné plotové dílce. Toto mobilní oplocení najde své využití při ochraně staveniště, oplocení dočasných skladů nebo při pořádání sportovních a kulturních akcí.

Stěnové bednění LOGIK 50
- bednící panelový systém zajišťující dokonalost povrchu betonu podle nejpřísnějších norem při tlaku betonové směsi do 50 kN/m2. Toto stěnové panelové bednění je navrženo pro malé až středně velké projekty. Díky své všestrannosti lze pomocí něj vytvářet aplikace pro opěrné zdi, základy, jímky, šachty, pilíře a sloupy. Systém bednění LOGIK 50 umožní provést jednostranné i oboustranné bednění.

Nosníkové bednění stropů a průvlaků Scaflex
- prvkové bednění, které využívá dřevěných lepených nosníků, třívrstvých desek s ocelovou hranou, stavitelných stavebních stojek a doplňkových prvků. Bednění je vhodné pro stavbu rovných i tvarově komplikovaných stropů od malého rozsahu až po rozsáhlé stropní desky.

Přechodové lávky SafeBridge
optimální řešení pro přemostění jak pro veřejnost, např. přístup do budovy přes výkop v chodníku, tak pro použití na stavbách např. při pokládce inženýrských sítí, plynovodů či elektrických rozvodů. Přechodová lávka SafeBridge s protiskluzovým povrchem je dostupná ve 4 délkách o šířce 1, 2m a jsou vybavena zarážkami o výšce 160mm.

Nosníkové bednění stropů a průvlaků SCAFLEX
variabilní, vysoce všestranný a skladný systém
vhodné pro řešení rovných i tvarově komplikovaných stropů různého rozsahu

Mobilní schodiště SafeStep
SafeStep70
- 6 základních délek
- bezpečné napojení jednoho schodiště na druhé
- dosažení výšky až 4, 1m
- provozní zatížení 100kg/m2

SafeStep100
- 4 základní délky
- bezpečné napojení jednoho schodiště na druhé
- dosažení výšky až 3, 6m
- provozní zatížení 200kg/m2


Ochrana volného okraje SafeGuard
- žárově zinkované komponenty
- pro železobetonové desky, schodiště, dřevěné a ocelové nosníky
- bednění stropů, překládané bednění
- sloupek SafeGuard vybaven bezpečnostním mechanizmem proti nadzvednutí a uvolnění


Slogan:

Pro vyšší cíle


Katalog firem:    

Kovová vrata a ploty

,  

Lešení a montážní plošiny

,  

Stavební mechanizace a stroje

,  
Štítky:

hliníkové pojízdné lešení, bednění, půjčovna, mobilní schody, ploty, schodišťové věže, závěsné lávky