Nabídka ložnicového nábytku, kvalitní spánek díky matracím respektující lidské tělo

NÁBYTEK LINEA, s.r.o.

Nabídka ložnicového nábytku, kvalitní spánek díky matracím respektující lidské tělo

Navštivte prodejnu společnosti NÁBYTEK LINEA, s.r.o., která se nachází v Liberci a vyberte si kvalitní nábytek do Vaší ložnice. Ať už potřebujete novou postel, včetně roštu a kvalitní matrace, noční stolky, skříně nebo i celé sety nábytku, vše najdete za skvělé ceny přímo na jednom místě.

Jindřich Novotný
Rizikové Kácení Stromů


Horka, 73, Chrast 538 51
Kácení dřevin pomocí lanové techniky, směrové kácení a prořezy, výškové práce, frézování pařezů či štěpkování. Vysoká kvalifikovanost a precizní výsledky. Zaručujeme: spokojenost, příznivé ceny. Východní čechy a okolí.

Produkty
  • revitalizace zeleně, sadové úpravy, ošetření stávajících dřevin, výsadba stromů a keřů, ošetření trávníku

Zakázkové zpracování tenkých plechů, vývoj a výroba jednoúčelových strojů a zařízení.

Prodej domácích spotřebičů - specializovaná elektro prodejna.
Malé, velké domácí spotřebiče – nákup přes e-shop.


Související články
Design, realizace a údržba zahrad

Jarmanka

Design, realizace a údržba zahrad

Ve světě plném shonu a ruchu se pro mnoho lidí stává čím dál důležitější mít místo, kde si mohou odpočinout a načerpat novou energii. A právě to jim může nabídnout firma Jarmanka - Ing. Petr Slovák se sídlem v obci Lípa v okrese Zlín, která se specializuje na design, realizaci a údržbu zahrad, které nejenom krásně vypadají, ale přinášejí i pohodu a klid. Současně svým zákazníkům poskytuje také různé floristické služby.


Návrh, realizace a údržba zahrad

L+B, zahrady Liberec s.r.o.

Návrh, realizace a údržba zahrad

Společnost L+B, zahrady Liberec s.r.o. se specializuje na komplexní služby v oblasti péče o zahradu a zeleň, jež zahrnují například návrh, realizaci a údržbu zahrad, pokládku a údržbu kobercových trávníků, zemní práce, prořez stromů a keřů, poskytování technických služeb pro průmyslové podniky a areály a v neposlední řadě také řez a kácení stromů i ve ztížených podmínkách a další. Působí především v Liberci, Jablonci nad Nisou, Chrastavě a okolí.


Jak si udělat pěknou zahradu? Návrhy a realizace zahrad od profesionálů

Zahradnictví Novák

Jak si udělat pěknou zahradu? Návrhy a realizace zahrad od profesionálů

Navrhnout zahradu s láskou, péčí a znalostí, to vyžaduje zkušené ruce zahradníka. V Zahradnictví Novák chápou, že vaše zahrada není jen kus půdy s rostlinami, ale místo, kde se rodí krása, klid a radost. Zajišťují kvalitní návrhy a realizace zahrad v okolí Brna, zejména v okresech Ivančice, Pohořelice, Rosice a Moravský Krumlov. Jejich cíl je splnit vaše potřeby a vytvořit pro vás zahradu, která bude krásná, funkční a stylová.


Zahrady Rozmarínek: Kvalitní rostliny, profesionální služby a jedinečné zážitky

Zahrady Rozmarínek s.r.o.

Zahrady Rozmarínek: Kvalitní rostliny, profesionální služby a jedinečné zážitky

Ve světě, kde každý hledá útočiště přírody, přináší Zahrady Rozmarínek s.r.o. nejen kvalitní zahradní rostliny, ale i profesionální služby a jedinečné zážitky. Se sídlem v srdci přírody nabízí zahradnictví komplexní řešení pro všechny, kdo touží po krásné zahradě, ať už doma nebo ve firmě. Od prodeje vybraných rostlin přes konzultace o zahradním designu až po možnost pronájmu areálu pro vaše speciální události - Zahrady Rozmarínek jsou tu pro vás.