Certifikovaný specialista na oddlužení
Katarína Vaňková, Dis.


Husova 2 (budova Pegas) - 4. patro, Přerov 750 02

Oddlužení, konsolidace, úvěry, hypotéky, investice

Zajistíme:
- oddlužení OSVČ a FO (občanů)
- finanční a dluhové poradenství
- refinance dluhů
- oddlužení manželů
- oddlužení nemovitostí
- konsolidace dluhů, úvěrů a půjček
- řešení exekucí, zadluženosti
- vypracování insolvenčního návrhu advokátem
- zpracování návrhu na povolení oddlužení do 48h, EXPRESS do 24h!
- kompletní servis po celou dobu ins. řízení-Hranice, Přerov, Kroměříž

Pro naše klienty navíc nabízíme:
- službu ochránce práv dlužníků

Odškodnění (např. zdraví, úrazy na chodníku, pojištění aut, bydlení, doprava a cestování, reklamace zboží, stát, ...)

IČ: 73874604
DIČ:
Okres: Přerov
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Katarína Vaňková, Dis.

Konsolidace úvěrů a půjček, oddlužení osob Přerov, Kroměříž

Konsolidace úvěrů a půjček, oddlužení osob Přerov, Kroměříž

Pokud máte dluhy a nezvládáte pravidelně splácet, čelíte exekucím, soudům či Vám hrozí dražba Vaší nemovitosti, tak se obraťte na specialistu na oddlužení. Nabízím Vám bezplatnou odbornou konzultaci Vaší situace a následně pro Vás najdu řešení. Zbavte se strachu z exekutorů, nátlaku ze strany věřitelů či obav ze ztráty Vašeho majetku! Obraťte se na nás, pomůžeme Vám legálně se zbavit všech dluhů dle insolvenčního zákona a Vy zase začnete naplno žít. Poskytneme a zajistíme tyto služby: - oddlužení fyzických osob i podnikatelů dle insolvenčního zákona - oddlužení manželů - společné podání - konsolidace dluhů, úvěrů a půjček - oddlužení rodin i jednotlivců - zastavení exekucí, dražby - zastavení dalšího navyšování dluhů o penále, pokuty - bezplatné odborné poradenství - kompletní servis - zajištění odkladů lhůt na soudu, různé tipy dotazů ohledně řízení - jednání s insolvenčním správcem - podání odvolání v případě zamítnutí nebo vady v návrhu - řešení vysokých záloh na insolvenční řízení - řešení zablokovaných účtů v bankách - odborný servis právníků v případě jakýchkoliv komplikací Obraťte se na nás - pomůžeme Vám!


Osobní bankrot, řešení exekucí, oddlužení manželů Přerov, Hranice

Osobní bankrot, řešení exekucí, oddlužení manželů Přerov, Hranice

Rádi by jste bezplatně zkonzultovali vaši složitou finanční situaci a nevíte na koho se obrátit? Proto je zde certifikovaný specialista na oddlužení, který vám rychle a profesionálně poradí a pomůže jak se zbavit osobního bankrotu nebo jak řešit exekuci. Poskytneme a zajistíme tyto služby: - oddlužení FO (osobní bankrot) - oddlužení nepodnikatelů dle insolvenčního zákona - insolvence právnických subjektů - refinance dluhů - konsolidace dluhů - oddlužení manželů, rodin i jednotlivců - řešení exekucí - oddlužení, insolvence OSVČ - bezplatné poradenství - komletní servis. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde pro Vás.


Specialista na oddlužení, insolvenci OSVČ, refinance dluhů, oddlužení manželů, konzultace dluhů zdarma Přerov, Hranice

Specialista na oddlužení, insolvenci OSVČ, refinance dluhů, oddlužení manželů, konzultace dluhů zdarma Přerov, Hranice

Potřebujete vyřešit své přerůstající dluhy? Ocenili by jste konzultaci dluhů zdarma? Tak se neváhejte obrátit na specialistu na oddlužení. Je to ten správný krok k bezstarostnému životu. Jako certifikovaný specialista zajistíme tyto služby: - legální oddlužení - oddlužení, insolvence OSVČ - oddlužení jednotlivců a rodin - oddlužení manželů - finanční, dluhové poradenství - refinance dluhů - řešení exekucí - insolvence s garancí - zpracování návrhu na povolení oddlužení - nezávazná konzultace dluhů zdarma - kompletní servis a další.


Stop dluhům, insolvence s garancí, zadluženost, oddlužení s jistotou, nemovitosti, žádost o oddlužení Přerov, Hranice

Stop dluhům, insolvence s garancí, zadluženost, oddlužení s jistotou, nemovitosti, žádost o oddlužení Přerov, Hranice

Certifikovaný specialista na oddlužení Vám pomůže vyřešit Vaši těžkou situaci ať už se jedná o zadluženost či hrozící exekuci. Rádi Vám poskytneme kompletní servis v legálním oddlužení a nezávaznou konzultaci zdarma. Zaměřujeme se na: - insolvence s garancí - zadluženost - oddlužení s jistotou - oddlužení nemovitosti - žádost o oddlužení - nezávazná konzultace dluhů zdarma - finanční, dluhové poradenství a další.Další produkty a služby
  • finanční produkty, spoření dětem, úspory na stáří, stavební spoření, životní pojištění, podílové fondy, hypoteční úvěry
  • organizace veřejných dražeb, insolvenční řízení, osobní bankrot, nezaplacené pohledávky, řešení úpadku, vymáhání pohledávek

KOVOVÝROBA RIEGEL, s.r.o.

Související články
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Dotace na výměnu kotlů na tuhá paliva v Moravskoslezském kraji od 2. 1. 2014
Dotace na výměnu kotlů na tuhá paliva v Moravskoslezském kraji od 2. 1. 2014

Od 2. 1. 2014 je opět zahájen příjem tzv. Kotlíkových dotací. Dotační program podporuje stejné kotle jako v minulé výzvě při výměně starého kotle na tuhá paliva v rámci Moravskoslezského kraje.


Jak se zbavit dluhů?
Jak se zbavit dluhů?

Jakékoliv dluhy, ať se pohybují ve vyšších nebo nižších částkách jsou vždy velký problém. Obzvláště, když se přidají nějaké ty exekuce. Člověk nespí, nejí, láme si hlavu nad tím, jak celou situaci vyřešit a nic ho nenapadá. V rodině se jenom hádáte a to přispívá k nespavosti a často i k zdravotním problémům, jakými jsou žaludeční obtíže a mnohé další příznaky. Zbavte se těchto symptomů jednou pro vždy!


Oddlužení manželů (osobní bankrot)
Oddlužení manželů (osobní bankrot)

Dostala se Vaše manželka či manžel do nepříznivé finanční situace, při které vznikly během Vašeho manželství dluhy? Máte strach z exekuce a nechcete, aby se neustále navyšovaly pokuty z dluhů? Doporučujeme společné oddlužení manželů podle insolvenčního zákona.