Laboratoře AGEL a.s.


Revoluční 2214/35, Nový Jičín 741 01

Laboratoře AGEL a.s. se zaměřují na zdravotnictví a provádí nejen testy rodičovství, ale také vyšetření a testy na rakovinu prostaty a další.

Laboratoř:
- laboratoře klinické biochemie
- laboratoře klinické genetiky - testy rodičovství, znalecký ústav
- laboratoře klinické mikrobiologie
- laboratoře imunologie a sérologie
- laboratoře klinické hematologie
- laboratoře patologie
- onkologické centrum.

Vyšetření, testy:
- nádory prsu
- nádory vaječníků
- srážlivosti krve
- anonymní testy rodičovství
- trombofilních mutací
- rakovina, onemocnění prostaty
- drogy, opiáty, amfetaminy a další
- stanovení paternity u psů.

IČ: 16628373
DIČ: CZ699000899
Okres: Nový Jičín
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Mgr. Andrea Gibejová

Vyšetření, testy na onkologická onemocnění, nádory prsu Nový Jičín

Vyšetření, testy na onkologická onemocnění, nádory prsu Nový Jičín

Laboratoře AGEL a.s. se zaměřují na onkologická onemocnění. Provádí nejen testy rodičovství, ale také vyšetření nádoru prsu a další. Působíme v oblasti klinické biochemie, imunologie, alergologie, klinické hematologie, klinické mikrobiologie, lékařské genetiky a patologie. Provádíme tyto vyšetření a testy: - nádory prsu a vaječníků - srážlivosti krve - anonymní testy rodičovství - trombofilních mutací - rakovina, onemocnění prostaty - drogy, opiáty, amfetaminy - stanovení paternity u psů a další.


Vyšetření , test na rakovinu, onemocnění prostaty Nový Jičín

Vyšetření , test na rakovinu, onemocnění prostaty Nový Jičín

Laboratoře AGEL a.s. - Laboratoř lékařské genetiky se zabývá vyšetřením na rakovinu prostaty. Nový genetický test PROGENSA PCA3: - vyšetření moči, které pomůže lékaři rozhodnout, kdy je biopsie prostaty vhodná - přispívá k diagnostice rakoviny prostaty. Onemocnění prostaty by se nemělo podceňovat, proto pro včasnou diagnostiku onemocnění žádejte u svého lékaře provedení testu PROGENSA PCA3. Vyšetření není hrazeno z veřejného zdravotního pojištění, proto více informací žádejte u svého urologa nebo praktického lékaře.


Vyšetření, stanovení paternity u psů pro chovatele Moravskoslezský kraj

Vyšetření, stanovení paternity u psů pro chovatele Moravskoslezský kraj

Laboratoře AGEL a.s. provádí vyšetření na stanovení paternity u psů. Pro chovatele i majitele psů nabízíme stanovení paternity, protože i Váš pes chce vědět, kdo je jeho otec. Paternity psů lze stanovit ze vzorku krve či bukální sliznice, který dokáže odebrat každý chovatel. Cena paternity: fena, štěně, pes - 2800Kč příplatek za každé další štěně - 850 Kč. Pokud Vás vyšetření zaujalo,tak nás kontaktujte na telefonním čísle 800700701 nebo 556416230.


Anonymní testy rodičovství Nový Jičín

Anonymní testy rodičovství Nový Jičín

Laboratoře AGEL a.s. provádí testy rodičovství. Zaručujeme Vám profesionální přístup a anonymitu. Test rodičovství si můžete objednat na našich webových stránkách z pohodlí vašeho domova. Po objednání vám zašleme odběrovou soupravu zdarma. Výsledky testu získáte do 5ti pracovních dnů. Cena vyšetření: otec + matka + dítě: 3.900 Kč otec + dítě:3.500 Kč Cena testu se znaleckým posudkem:13.500 Kč Pro jakékoliv případné dotazy se na nás neváhejte obrátit.


Vyšetření, porucha srážlivosti krve, riziko užívání hormonální antikoncepce Nový Jičín

Vyšetření, porucha srážlivosti krve, riziko užívání hormonální antikoncepce Nový Jičín

Laboratoře AGEL a.s. se zabývají vyšetřením na přítomnost trombofilních mutací. Pokud užíváte hormonální antikoncepci nebo má někdo v rodině problémy se srážlivostí krve, tak by se měla zvážit možnost vyšetření na přítomnost trombofilních mutací, které můžou vést k těmto rizikům: - porucha srážlivosti krve - možnost trombózy - vysoké riziko ucpání cév - plícní embolie a další ... Proto nečekejte a včas se informujte u svého gynekologa či hematologa. Včasná prevence Vám pomůže zachránit život. Cena vyšetření: 800 Kč.


Vyšetření na přítomnost drogy v moči, amfetaminy, opiáty, toxikologické vyšetření Nový Jičín

Vyšetření na přítomnost drogy v moči, amfetaminy, opiáty, toxikologické vyšetření Nový Jičín

Každý z nás v posledních letech čím dál častěji slýchává o užívání drog nejen u mladých generací. V dnešní době je stále více možností jak tomuto předcházet a jak zjistit přítomnost či nepřítomnost drogy v moči. Vyšetření Vám zajistí Laboratoře AGEL a.s. V rámci toxikologického vyšetření zjišťujeme přítomnost těchto drog: - Amfetaminy (pervitin) - Opiáty (heroin) - Barbituráty - Kanabinoidy (marihuana) - Benzodiazepiny. Vyšetření se provádí z moče, kterou lze odebrat kdykoliv během dne. Pokud máte zájem o více informací, tak nás neváhejte kontaktovat. Zaručujeme diskrétnost a vstřícný personál.


Onkologické centrum, vyšetření nádoru prsu, vaječníků, BRCA1, BRCA2 Nový Jičín

Onkologické centrum, vyšetření nádoru prsu, vaječníků, BRCA1, BRCA2 Nový Jičín

Laboratoře AGEL a.s. Neváhejte a objednejte se do komplexního onkologického centra v Novém Jičíně, které pro Vás připravilo novinku pro samoplátce. Jedná se o testování vybraných mutací v genech, které předcházejí k onemocnění nádoru prsu a vaječníků (BRCA1 a BRCA2) u osob, které nesplňují požadavky pro hrazení tohoto testu ze zdravotního pojištění. Tento test ovšem není možné provést bez vstupní a výstupní konzultace s klinickým genetikem - MUDr. Kateřina Kyselová. Předpokládaná doba analýzy je 2 týdny. Cena vyšetření 1500 Kč. Pro více informací či pro objednání nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602632736 nebo 556416142.Další produkty a služby
  • realizace bioptických vyšetření, testy otcovství, zkoušky biologické a mikrobiologické, klinická patologie


Související články
Přírodní radionuklidy ve vodách, rozbory potravin
Přírodní radionuklidy ve vodách, rozbory potravin

Díky moderní technice a laboratořím můžete dnes snadno zjistit, jakou vodu používáte na vaření, koupání, atd., jestli potraviny, které nakupujete, jsou opravdu pro zdraví prospěšné. A to vše s vysokou spolehlivostí díky akreditaci laboratoře. Pokud právě tyto služby hledáte a ještě mnohem více, tak je vám k dispozici Orlická Laboratoř, s.r.o. se sídlem v České Třebové.


Novinka - LinKine™ Labeling Kity od společnosti Abbkine
Novinka - LinKine™ Labeling Kity od společnosti Abbkine

Oblast vědy a také techniky postupuje velkými kroky každým dnem kupředu. Medicína, biologie i genetika má v dnešní době velké zastoupení. V oblasti molekulární biologie a genetiky pracuje firma Biogen Praha, s.r.o., která navázala spolupráci se společností Abbkine. Společně tak přináší nabídku primárních a sekundárních protilátek, mezi kterými najdete polyklonální protilátky, lehké řetězce specifických sekundárních protilátek a další.


HPV virus – infekční onemocnění, jeho přenos a očkování
HPV virus – infekční onemocnění, jeho přenos a očkování

Promiskuitní sexuální život sebou přináší i spoustu rizik jako jsou různé pohlavní a infekční choroby jako třeba nakažení HPV virem. Předcházet se mu dá včasným řešením formou očkování, které musí být aplikované ještě před zahájením sexuálního života. Na cytologii zná odpověď DIMOLab s.r.o., Přerov.


Rozbory vod Říčany
Rozbory vod Říčany

Z jara rychlostí blesku vstupujeme do léta. Jakmile nastanou vyšší venkovní teploty, už myslíme na koupání. Jenomže u každé říčky, jezera, řeky i potoku potřebujeme nejprve zjistit kvalitu vody. Na rozbory vody v Říčanech jsou specialisté ve společnosti Vodohospodářská laboratoř Říčany s.r.o. Zde vám provedou rozbory vody ze studny, z vodovodu, ale také kvůli koupání z kdejaké vodní nádrže.