Laboratoře AGEL a.s.


Revoluční 2214/35, Nový Jičín 741 01
Laboratoře AGEL a.s. se zaměřují na zdravotnictví a provádí nejen testy rodičovství, ale také vyšetření a testy na rakovinu prostaty a další.

Laboratoř:
- laboratoře klinické biochemie
- laboratoře klinické genetiky - testy rodičovství, znalecký ústav
- laboratoře klinické mikrobiologie
- laboratoře imunologie a sérologie
- laboratoře klinické hematologie
- laboratoře patologie
- onkologické centrum.

Vyšetření, testy:
- nádory prsu
- nádory vaječníků
- srážlivosti krve
- anonymní testy rodičovství
- trombofilních mutací
- rakovina, onemocnění prostaty
- drogy, opiáty, amfetaminy a další
- stanovení paternity u psů.

Produkty
  • realizace bioptických vyšetření, testy otcovství, zkoušky biologické a mikrobiologické, klinická patologie

Truhlářství, výroba nábytku Ostrava, výroba a montáž kuchyňských linek, schody, pergoly, interiéry.

Truhlářství, výroba nábytku Ostrava, výroba a montáž kuchyňských linek, schody, pergoly, interiéry

Živočišná a rostlinná výroba bioplynová stanice Zahnašovice, pěstování krmných plodin.

Živočišná a rostlinná výroba bioplynová stanice Zahnašovice, pěstování krmných plodin

Související články
Čisté prostory – validace, měření i dodávka vzduchotechniky

Airtechnik - Ing. Karel Doušek, CSc.

Čisté prostory – validace, měření i dodávka vzduchotechniky

Pracovní prostory v oblasti farmacie, zdravotnictví, biotechnologie, ale také třeba drobné mechaniky nebo elektrotechniky kladou přísné požadavky na čistotu. Dodávkou vzduchotechniky do tzv. čistých prostor, ale také kalibrací přístrojů a validací vzduchotechniky se zabývá pražská firma AIRTECHNIK.


Středočeské vodárny a.s. se zabývají výrobou a distribucí pitné vody a také odváděním a čištěním odpadních vod

Středočeské vodárny a.s.

Středočeské vodárny a.s. se zabývají výrobou a distribucí pitné vody a také odváděním a čištěním odpadních vod

Vše, co se točí kolem pitné a odpadní vody je našim posláním. Dohlížíme na výluky a havárie stejně tak jako plánujeme dlouhodobě dopředu různé opravy, čištění kanalizací a zohledňujeme nepřetržitý provoz zásobárny pitné vody.


Testování otcovství, určování genetického původu a další genetická vyšetření v oblasti rekreační genetiky

Genexone s.r.o.

Testování otcovství, určování genetického původu a další genetická vyšetření v oblasti rekreační genetiky

Každý jedinec v sobě nese unikátní genetickou informaci, která o něm prozradí mnoho zajímavého. Testy DNA dokáží potvrdit prakticky se 100% jistotou biologického otce dítěte nebo naopak otcovství vyloučit. V určitých případech dokáží testy s velkou přesností odhalit i další blízké příbuzné. Kromě toho můžete také zjistit váš genetický původ a nahlédnout tak do minulosti vašich dávných předků a také se pokusit najít v databázích jedince, kteří mají s vámi společné předky. S pomocí testů DNA se také dozvíte, jaké máte sportovní či další dispozice.


Reagencie pro laboratorní analýzy

Biogen Praha, s.r.o.

Reagencie pro laboratorní analýzy

Laboratoře, které se zabývají oblastmi genetiky a molekulární biologie, potřebují kromě standardního vybavení laboratoře také látky a činidla, která pomohou spustit chemické rekce či izolovat RNA. Těmto látkám se říká reagencie a slouží pro nejrůznější laboratorní analýzy. Výběr reagencií vyžaduje přesnou znalost požadovaných aplikací a vyžaduje také dobrou komunikaci mezi laboratoří a dodavatelem těchto látek


Firemní články
Vyšetření, testy na onkologická onemocnění, nádory prsu Nový Jičín

Vyšetření, testy na onkologická onemocnění, nádory prsu Nový Jičín

Laboratoře AGEL a.s. se zaměřují na onkologická onemocnění. Provádí nejen testy rodičovství, ale také vyšetření nádoru prsu a další. Působíme v oblasti klinické biochemie, imunologie, alergologie, klinické hematologie, klinické mikrobiologie, lékařské genetiky a patologie. Provádíme tyto vyšetření a testy: - nádory prsu a vaječníků - srážlivosti krve - anonymní testy rodičovství - trombofilních mutací - rakovina, onemocnění prostaty - drogy, opiáty, amfetaminy - stanovení paternity u psů a další.


Vyšetření , test na rakovinu, onemocnění prostaty Nový Jičín

Vyšetření , test na rakovinu, onemocnění prostaty Nový Jičín

Laboratoře AGEL a.s. - Laboratoř lékařské genetiky se zabývá vyšetřením na rakovinu prostaty. Nový genetický test PROGENSA PCA3: - vyšetření moči, které pomůže lékaři rozhodnout, kdy je biopsie prostaty vhodná - přispívá k diagnostice rakoviny prostaty. Onemocnění prostaty by se nemělo podceňovat, proto pro včasnou diagnostiku onemocnění žádejte u svého lékaře provedení testu PROGENSA PCA3. Vyšetření není hrazeno z veřejného zdravotního pojištění, proto více informací žádejte u svého urologa nebo praktického lékaře.


Vyšetření, stanovení paternity u psů pro chovatele Moravskoslezský kraj

Vyšetření, stanovení paternity u psů pro chovatele Moravskoslezský kraj

Laboratoře AGEL a.s. provádí vyšetření na stanovení paternity u psů. Pro chovatele i majitele psů nabízíme stanovení paternity, protože i Váš pes chce vědět, kdo je jeho otec. Paternity psů lze stanovit ze vzorku krve či bukální sliznice, který dokáže odebrat každý chovatel. Cena paternity: fena, štěně, pes - 2800Kč příplatek za každé další štěně - 850 Kč. Pokud Vás vyšetření zaujalo,tak nás kontaktujte na telefonním čísle 800700701 nebo 556416230.


Anonymní testy rodičovství Nový Jičín

Anonymní testy rodičovství Nový Jičín

Laboratoře AGEL a.s. provádí testy rodičovství. Zaručujeme Vám profesionální přístup a anonymitu. Test rodičovství si můžete objednat na našich webových stránkách z pohodlí vašeho domova. Po objednání vám zašleme odběrovou soupravu zdarma. Výsledky testu získáte do 5ti pracovních dnů. Cena vyšetření: otec + matka + dítě: 3.900 Kč otec + dítě:3.500 Kč Cena testu se znaleckým posudkem:13.500 Kč Pro jakékoliv případné dotazy se na nás neváhejte obrátit.


Vyšetření, porucha srážlivosti krve, riziko užívání hormonální antikoncepce Nový Jičín

Vyšetření, porucha srážlivosti krve, riziko užívání hormonální antikoncepce Nový Jičín

Laboratoře AGEL a.s. se zabývají vyšetřením na přítomnost trombofilních mutací. Pokud užíváte hormonální antikoncepci nebo má někdo v rodině problémy se srážlivostí krve, tak by se měla zvážit možnost vyšetření na přítomnost trombofilních mutací, které můžou vést k těmto rizikům: - porucha srážlivosti krve - možnost trombózy - vysoké riziko ucpání cév - plícní embolie a další ... Proto nečekejte a včas se informujte u svého gynekologa či hematologa. Včasná prevence Vám pomůže zachránit život. Cena vyšetření: 800 Kč.


Vyšetření na přítomnost drogy v moči, amfetaminy, opiáty, toxikologické vyšetření Nový Jičín

Vyšetření na přítomnost drogy v moči, amfetaminy, opiáty, toxikologické vyšetření Nový Jičín

Každý z nás v posledních letech čím dál častěji slýchává o užívání drog nejen u mladých generací. V dnešní době je stále více možností jak tomuto předcházet a jak zjistit přítomnost či nepřítomnost drogy v moči. Vyšetření Vám zajistí Laboratoře AGEL a.s. V rámci toxikologického vyšetření zjišťujeme přítomnost těchto drog: - Amfetaminy (pervitin) - Opiáty (heroin) - Barbituráty - Kanabinoidy (marihuana) - Benzodiazepiny. Vyšetření se provádí z moče, kterou lze odebrat kdykoliv během dne. Pokud máte zájem o více informací, tak nás neváhejte kontaktovat. Zaručujeme diskrétnost a vstřícný personál.


Onkologické centrum, vyšetření nádoru prsu, vaječníků, BRCA1, BRCA2 Nový Jičín

Onkologické centrum, vyšetření nádoru prsu, vaječníků, BRCA1, BRCA2 Nový Jičín

Laboratoře AGEL a.s. Neváhejte a objednejte se do komplexního onkologického centra v Novém Jičíně, které pro Vás připravilo novinku pro samoplátce. Jedná se o testování vybraných mutací v genech, které předcházejí k onemocnění nádoru prsu a vaječníků (BRCA1 a BRCA2) u osob, které nesplňují požadavky pro hrazení tohoto testu ze zdravotního pojištění. Tento test ovšem není možné provést bez vstupní a výstupní konzultace s klinickým genetikem - MUDr. Kateřina Kyselová. Předpokládaná doba analýzy je 2 týdny. Cena vyšetření 1500 Kč. Pro více informací či pro objednání nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602632736 nebo 556416142.