LÉKAŘSKÁ PRAXE V OBORU POHYBOVÉHO APARÁTU S REVMATOLOGICKÝM ZAMĚŘENÍM
MUDr. Josef Jodl


Olšanské náměstí 1783/7, Praha 3 - Žižkov 130 00
MUDr. Josef Jodl provozuje lékařskou praxi v oboru pohybového aparátu s revmatologickým zaměřením. Léčíme zde bolesti zad, kloubů, svalů a artrózu. Moje ordinace je jedinečná tím, že se neobjednává. Léčba ihned bez čekání. To umožňuje léčbu velmi efektivní což pacienti maximálně ocení. Fungování tohoto systému je umožněno přímou platbou - bez pojišťovny. Jinak by léčba byla dostupná jako v jiných zařízeních - za 4-7 týdnů, což je z hlediska trpícího pacienta zcela nepřijatelné.

Řešení problémů - léčba:
- bolesti zad
- bolesti kloubů
- bolesti svalů
- artróza.

Přednosti naší ordinace:
- vyšetření a léčba ihned, bez dlouhých objednacích termínů, bez čekání v čekárnách
-nejvýhodnější a nejšetrnější léčba k vašim ostatním tělesným systémům
- nejrychlejší výsledný efekt daný intenzivností s dennodenní frekvencí (bez komplikací v průměru 5-10 dní).

Pracoviště je nadstandardně vybaveno, s možností bezplatného občerstvení. Je umístěno ve zvýšeném přízemí a skládá se z přístupové cesty lodžiového typu, odkládací prostor s čekárnou, ordinací a léčebnou místností včetně hygienického zázemí. Naleznete nás na adrese Olšanské náměstí 1783/7, Praha 3 - Žižkov.

Další produkty a služby
  • mamografické vyšetření, posouzení zdravotní způsobilosti, odborné zdravotnické služby, ultrazvukové vyšetření, gynekologie a porodnictví

Pokládka zámkové dlažby, demolice staveb či čištění koryt.

Pokládka zámkové dlažby, demolice staveb či čištění koryt

Výroba 3D reklamy Olomouc, 3D písmena, tvary, loga, reklama z polystyrenu.

Výroba 3D reklamy Olomouc, 3D písmena, tvary, loga, reklama z polystyrenu

Související články
Mamografická poradna vám pomůže při problémech s prsy

ProMedica spol. s r.o.

Mamografická poradna vám pomůže při problémech s prsy

Rakovina prsu je strašákem, který byste neměly brát na lehkou váhu, už jen proto, že se jedná o nejčastější rakovinu žen. Vyšetření prsu by mělo být pro ženské pohlaví naprostou samozřejmostí. Navštivte tedy i Vy mamografické a diagnostické centrum ProMedica v Prostějově, kde Vám zodpoví na Vaše otázky a pomohou řešit problémy.


Masáže a akupunkturu najdete v klinice kompletní rehabilitace

MONADA spol. s r.o.

Masáže a akupunkturu najdete v klinice kompletní rehabilitace

Necháváte se rádi hýčkat? Nebo naopak potřebujete péči lékařů, abyste se dostali ze zajetí bolestí, nemocí a dalších neduhů? V tom případě vám může pomoci společnost MONADA spol. s.r.o., která pacientům poskytuje masáže i akupunkturu. Klinickými kompletními rehabilitacemi se dá vyléčit jak tělo, tak i duše.


Fixní rovnátka vám vrátí krásný úsměv

MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o.

Fixní rovnátka vám vrátí krásný úsměv

Křivé zuby nejsou jen estetickým problémem, který se pacienti snaží před zraky ostatních skrývat co nejvíce, ale mohou představovat i jiná rizika, než sociální či profesní. Nesprávné postavení zubů může komplikovat ústní hygienu i například rozmělňování potravy. Zuby se rychleji obrušují, čímž může dojít k jejich předčasné ztrátě. Keramická nebo kovová fixní rovnátka těmto problémům zabrání, a vy navíc zase budete mít důvod k úsměvu.


Masáže, rehabilitace a fyzioterapie Praha

COMHEALTH, s.r.o.

Masáže, rehabilitace a fyzioterapie Praha

Pokud se rozhodnete pro relaxaci formou masáží, tak je nejlepší cestou navštívit opravdové profesionály, kteří znají vhodné masérské hmaty a pomůžou vaše tělo i mysl dostat ze stresu a příjemně vás uvolnit. Pro takový relax stačí zajít do centra komunikativní, fyzikální a alternativní medicíny COMHEALTH s.r.o. v Praze.


Další produkty a služby
Soukromá ortopedická ordinace v samotném centru Prahy

Soukromá ortopedická ordinace v samotném centru Prahy

Léčba bolesti zad, kloubů a artrózy. Odborná konzultace a péče pro vaše tělo. Rychlé objednací termíny a profesionální péče. MUDr. Josef Jodl, odborník v oblasti ortopedie