LÉKAŘSKÁ PRAXE V OBORU POHYBOVÉHO APARÁTU S REVMATOLOGICKÝM ZAMĚŘENÍM
MUDr. Josef Jodl


Olšanské náměstí 1783/7, Praha 3 - Žižkov 130 00
MUDr. Josef Jodl provozuje lékařskou praxi v oboru pohybového aparátu s revmatologickým zaměřením. Léčíme zde bolesti zad, kloubů, svalů a artrózu. Moje ordinace je jedinečná tím, že se neobjednává. Léčba ihned bez čekání. To umožňuje léčbu velmi efektivní což pacienti maximálně ocení. Fungování tohoto systému je umožněno přímou platbou - bez pojišťovny. Jinak by léčba byla dostupná jako v jiných zařízeních - za 4-7 týdnů, což je z hlediska trpícího pacienta zcela nepřijatelné.

Řešení problémů - léčba:
- bolesti zad
- bolesti kloubů
- bolesti svalů
- artróza.

Přednosti naší ordinace:
- vyšetření a léčba ihned, bez dlouhých objednacích termínů, bez čekání v čekárnách
-nejvýhodnější a nejšetrnější léčba k vašim ostatním tělesným systémům
- nejrychlejší výsledný efekt daný intenzivností s dennodenní frekvencí (bez komplikací v průměru 5-10 dní).

Pracoviště je nadstandardně vybaveno, s možností bezplatného občerstvení. Je umístěno ve zvýšeném přízemí a skládá se z přístupové cesty lodžiového typu, odkládací prostor s čekárnou, ordinací a léčebnou místností včetně hygienického zázemí. Naleznete nás na adrese Olšanské náměstí 1783/7, Praha 3 - Žižkov.

Produkty
  • mamografické vyšetření, posouzení zdravotní způsobilosti, odborné zdravotnické služby, ultrazvukové vyšetření, gynekologie a porodnictví

Technická dokumentace strojních konstrukcí a jeřábových technologií.

Technická dokumentace strojních konstrukcí a jeřábových technologií

Výrobce filtračních zařízení, epurační linky, lapače kamene, fluidní sušárny.

Výrobce filtračních zařízení, epurační linky, lapače kamene, fluidní sušárny

Související články
Zbavte se bolesti zad na klinice Monada v Praze

MONADA spol. s r.o.

Zbavte se bolesti zad na klinice Monada v Praze

Bolesti zad trápí mnoho lidí a umí velmi znepříjemňovat život. Řešení nabízí klinika komplexní rehabilitace Monada v Praze. Od roku 1992 spojujeme klasickou evropskou lékařskou rehabilitaci s ověřenými metodami přírodní medicíny a pomáháme tak nejrůznějšími léčebnými metodami od bolesti zad i dalších problémů. Vysokou úroveň péče zajišťuje náš tým zkušených lékařů z různých oborů, odborných fyzioterapeutů a zdravotních sester.


Masáže a akupunkturu najdete v klinice kompletní rehabilitace

MONADA spol. s r.o.

Masáže a akupunkturu najdete v klinice kompletní rehabilitace

Necháváte se rádi hýčkat? Nebo naopak potřebujete péči lékařů, abyste se dostali ze zajetí bolestí, nemocí a dalších neduhů? V tom případě vám může pomoci společnost MONADA spol. s.r.o., která pacientům poskytuje masáže i akupunkturu. Klinickými kompletními rehabilitacemi se dá vyléčit jak tělo, tak i duše.


Analýza chůze – důležitá při řešení bolesti chodidel

Ergona Opava s.r.o.

Analýza chůze – důležitá při řešení bolesti chodidel

Problémy s chůzí a s bolestí chodidel má v současnosti velké množství lidí. Příčiny bývají různé, spousta lidí je však neřeší, ačkoliv znepříjemňují kvalitu života. Patříte mezi ty, kteří se chtějí problémů postavit čelem a vyřešit jednou provždy? Prvním krokem, který vede ke zjištění příčiny bolesti chodidel a ke způsobu náprav, je analýza chůze a stoje.


Mamografická poradna vám pomůže při problémech s prsy

ProMedica spol. s r.o.

Mamografická poradna vám pomůže při problémech s prsy

Rakovina prsu je strašákem, který byste neměly brát na lehkou váhu, už jen proto, že se jedná o nejčastější rakovinu žen. Vyšetření prsu by mělo být pro ženské pohlaví naprostou samozřejmostí. Navštivte tedy i Vy mamografické a diagnostické centrum ProMedica v Prostějově, kde Vám zodpoví na Vaše otázky a pomohou řešit problémy.


Firemní články
Soukromá ortopedická ordinace v samotném centru Prahy

Soukromá ortopedická ordinace v samotném centru Prahy

Léčba bolesti zad, kloubů a artrózy. Odborná konzultace a péče pro vaše tělo. Rychlé objednací termíny a profesionální péče. MUDr. Josef Jodl, odborník v oblasti ortopedie