Hotel Zlatý Orel
Rostislav Cserey


Ostravice 242, Ostravice 739 14

Hotel:
- ubytování
- pokoje a apartmány
- konferenční místnost
- zámecká restaurace
- pořádání - oslavy, svatby, firemní akce.

IČ: 62273167
DIČ: CZ6407312252
Okres: Frýdek-Místek
Stát: Česká republika
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Rostislav Cserey

Dárkové poukazy, poukaz na romantický víkend

Dárkové poukazy, poukaz na romantický víkend

Hotel Zlatý orel nabízí možnost zakoupit Dárkové pobytové poukazy, poukazy na romantický víkend. Dárkový poukaz si objednáte jednoduše prostřednictvím e-mailové adresy, kde uvedete jméno obdarovaného a poštovní adresu, kam máme poukaz zaslat. Platnost dárkových poukazů je 1 rok. Dárkové poukazy Vám vystavíme na jakékoli služby, které hotel nabízí.


Wellness pobyt, firemní meeting Beskydy

Wellness pobyt, firemní meeting Beskydy

Firemní meeting na hotelu Zlatý orel - nyní zvýhodněná nabídka pro firmy a školení - již od 999,- Kč na osobu ! ! Wellness pobyt: - 3 denní pobyt (2noci) od 4.700,-Kč pro dvě osoby v pokoji Standard Cena zahrnuje: - 2x ubytování v dvoulůžkovém pokoji dle Vašeho výběru - 2x snídaně formou rautu - 1x večeře v zámecké restauraci - masáž pro 2 osoby dle Vašeho výběru - whirlpool a sauna - wellness nápoje na pokoji. Užijte si romantický wellness pobyt uprostřed kouzelné přírody v srdci Beskyd.


Wellnes pobyt pro dva, svatba v romantickém prostředí Beskyd

Wellnes pobyt pro dva, svatba v romantickém prostředí Beskyd

Nabízíme příjemné ubytování, wellnes pobyt pro dva v Beskydech. Ubytování zahrnuje: - 3 denní pobyt (2noci) - od 4.700,-Kč pro dvě osoby v pokoji Standard. - 2x ubytování v dvoulůžkovém pokoji dle Vašeho výběru - 2x snídaně formou rautu - 1x večeře v zámecké restauraci - masáž pro 2 osoby dle Vašeho výběru: -masáž magic hot stones (horké lávové kameny) -havajská masáž -reflexologie plosky nohou -protimigrénová masáž – odblokace krční páteře -lymfatická masáž -klasická sportovní masáž - whirlpool a sauna - wellness nápoje na pokoji. Wellness pobyt v hotelu Zlatý orel Vám zaručí Vaši fyzickou a psychickou pohodu. Nabízíme také svatební servis na klíč: - svatba v romantickém prostředí - svatební obřad v altánu v romantickém zákoutí hotelové zahrady - ubytování v romantickém zámečku A.M.Rothschilda - svatební menu - vybereme a sestavíme slavnostní menu dle Vašich představ (svatební oběd, večerní raut, grilování, zahradní párty) - profesionální úprava svatební tabule - květinová výzdoba - svatebního altánu a slavnostní tabule - služby fotografa - videozáznam obřadu - hudba - svatební koláče a dorty. Veškeré podrobnosti svatby s Vámi projednáme a doporučíme Vám jen to nejlepší s profesionálním a především osobním přístupem.


Valentýnský pobyt, Valentýnská noc na zámečku Beskydy

Valentýnský pobyt, Valentýnská noc na zámečku Beskydy

Valentýnská noc na zámečku ! ! Nabízíme Vám Valentýnský pobyt: - ubytování v pokoji dle Vašeho výběru - pokoje Standart, De luxe, s vířivou vanou a apartmá - romantická večeře v zámecké restauraci při svíčkách - ohňostroj - valentýnské překvapení na pokoji - snídaně. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Vánoční dárkové poukazy

Vánoční dárkové poukazy

VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ POUKAZY - na romantické a wellness pobyty - poukazy Vám dárkově zabalíme a zašleme, kam si budete přát - více informací na recepci hotelu: - 736 500 090, hotel@zlatyorel.cz


Podzimní dovolená, ubytování, relax centrum Beskydy

Podzimní dovolená, ubytování, relax centrum Beskydy

PODZIMNÍ DOVOLENÁ V BESKYDECH Nabízíme příjemné ubytování v Beskydech: - 4dni/ 3 noci - 3x ubytování v pokoji de luxe - nabízíme zámecké stlaní postelí, k dispozici minibar, župany a froté pantolfle na pokoji - polopenze (snídaně formou švédksých stolů, večeře výběr ze dvou servírovaných menu) - vstup do relax centra zdarma po celou dobu pobytu (whirlpool s protiproudem a masážnímu tryskami, finská sauna) - děti do 12 let zdarma - cena 3.225,- osoba /pobyt ( včetně pobytové taxy). Těšíme se na Vaši návštěvu,


Romantický pobyt, romantická večeře, svatba Beskydy

Romantický pobyt, romantická večeře, svatba Beskydy

ROMANTICKÝ POBYT (cena od 3.700, --Kč dle vybraného pokoje či apartmá) zahrnuje: - 2x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji dle Vašeho výběru - 2x snídaně formou rautu - 1x romantická večeře při svíčkách s aperitivem v zámecké restauraci - 1x privátní hodina v relax.centru/whirlpool + sauna/ - šumivé víno a belgické pralinky v dárkové kazetě na pokoji. SVATBA: -možnost venkovního obřadu v romantickém prostředí -kapacita: - zámecká restaurace cca 42 osob - salonek Seminář cca 25 osob - salonek Rothschild cca 10 osob - hotelová část cca 42 osob. Těšíme se na vaši návštěvu.


Romantický pobyt, romantická večeře, svatba Beskydy

Romantický pobyt, romantická večeře, svatba Beskydy

Užijte si romantický pobyt uprostřed kouzelné přírody v srdci Beskyd: ROMANTICKÝ POBYT (cena od 3.700, --Kč dle vybraného pokoje či apartmá) zahrnuje: - 2x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji dle Vašeho výběru - 2x snídaně formou rautu - 1x romantická večeře při svíčkách s aperitivem v zámecké restauraci - 1x privátní hodina v relax.centru/whirlpool + sauna/ - šumivé víno a belgické pralinky v dárkové kazetě na pokoji. SVATBA: -možnost venkovního obřadu v romantickém prostředí -kapacita: - zámecká restaurace cca 42 osob - salonek Seminář cca 25 osob - salonek Rothschild cca 10 osob - hotelová část cca 42 osob. Těšíme se na vaši návštěvu.


Jarní prázdniny v zámečku Zlatý orel

Jarní prázdniny v zámečku Zlatý orel

Jarní prázdniny v zámečku Zlatý orel Termín: 15.2.-31.3.2010 Užijte si jarní prázdniny u nás a objevte výhody komfortního rodinného hotelu s individuálním přístupem : - 4dny - 3 noci - od 4.960 Kč pro dvě osoby Cena zahrnuje: - ubytování v dvoulůžkovém pokoji Standart - polopenze - vstup do whirlpoolu a sauny po celou dobu pobytu zdarma - děti do deseti let ubytování zdarma - denně transfer do lyžařského areálu Bílá v ceně pobytu - v případě prodloužení pobytu 20% sleva na ubytování.


Wellness pobyt, romantický pobyt, svatby

Wellness pobyt, romantický pobyt, svatby

ROMANTICKÝ POBYT (cena od 3.700,--Kč dle vybraného pokoje či apartmá) zahrnuje: - 2x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji dle Vašeho výběru - 2x snídaně formou rautu - 1x romantická večeře při svíčkách s aperitivem v zámecké restauraci - 1x privátní hodina v relax.centru/whirlpool + sauna/ - šumivé víno a belgické pralinky v dárkové kazetě na pokoji WELLNESS POBYT (cena od 4.700,--Kč dle vybraného pokoje či apartmá)zahrnuje: - 2x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji dle Vašeho výběru - 2x snídaně formou rautu - 1x večeře v zámecké restauraci /výběr z tříchodového menu s apertivem v zámecké restauraci - masáž pro 2 osoby dle Vašeho výběru /horké lávové kameny,Havajská masáž, Reflexologie plosky nohou, Protimigrénová masáž, Lymfatická masáž, Klasická sportovní masáž/ - 1x privátní hodina v relax.centru/whirlpool + sauna/ - wellness nápoje na pokoji SVATBA: -možnost venkovního obřadu v romantickém prostředí -kapacita: - zámecká restaurace cca 42 osob - salonek Seminář cca 25 osob - salonek Rothschild cca 10 osob - hotelová část cca 42 osob.Další produkty a služby
  • hotelové ubytování, ubytování pro rodiny, pronájem pokoje, pronájem sálu, pořádání konferencí, pořádání školení, hotelová služba
  • restaurační služby, salonky, rodinné oslavy, klasické české pokrmy, pořádání večírků, hotová jídla, minutková kuchyně
  • ubytování a akce pro firmy, prostory pro školení a ubytování, kongresy a semináře s ubytováním, firemní prezentace a kurzy, kongresové centrum, firemní večírky


Související články
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Pokud si chcete užít příjemnou dovolenou a poznávat krásy naší země nebo uspořádat rodinnou oslavu či firemní večírek, tak zajisté vás zajímají i možnosti ubytování a stravování. Můžete se tedy v každém případě vydat za krásami Českého Švýcarska a užít si pobyt v rodinném a útulném prostředí i s restaurací, který vám poskytne Penzion Dřevák – Jetřichovice.


Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep
Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep

Pořádat firemní školení nebo firemní akci není tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Vybrat vhodné školicí prostory je klíčem k úspěchu. Ideální školicí prostory, kde se budou vaši hosté cítit dobře, by měly být nejen místností s dostatkem míst k sezení, ale především místem s příjemnou atmosférou, potřebným vybavením, občerstvením a v neposlední řadě možnostmi zábavy a relaxace poté, co firemní školení či program skončí.


Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem
Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem

Nádherná a přepychová svatba na zámku. Kdo by si to nepřál? Chcete mít svatbu ve výjimečném a romantickém prostředí? Možná je to jenom jednou za život, tak proč nevyužít možnosti mít svatbu na zámku? Zámek Zábřeh s.r.o. je pro svatbu jako stvořený. Umožňuje obřad přímo v centru luxusního zámeckého prostředí. Zajistíme k tomu také kompletní servis.