Hotel Ondrášův dvůr


Pokud hledáte místo, kde si můžete odpočinout, zrelaxovat se a užít si něco nevšedního, pak je Hotel Ondrášův dvůr tou pravou volbou pro vás. Tento hotel vám nabízí nejen komfortní ubytování v nádherném přírodním prostředí, ale také spoustu možností, jak si zpříjemnit váš pobyt.

Hotel Ondrášův dvůr je ideálním místem pro romantický útěk, wellness víkend nebo aktivní dovolenou. Můžete si vybrat z různých typů stylově zařízených pokojů a apartmánů.

V hotelové restauraci si můžete pochutnat na výborných jídlech domácí kuchyně. Na přání sestavíme romantické menu, připravíme oslavu či rozlučku se svobodou.

Pokud máte chuť na relaxaci a odpočinek, můžete navštívit wellness centrum hotelu, kde najdete saunový svět, krytý bazén, venkovní jezera, masáže, kosmetické služby a další. Pokud chcete zažít něco jedinečného, nezapomeňte vyzkoušet Thermal Park nebo Tropico Beach, kde si můžete užít teplou vodu, písek a exotické rostliny.

Hotel Ondrášův dvůr je také skvělým výchozím bodem pro poznávání okolí. Moravskoslezské Beskydy jsou rájem pro turisty, cyklisty, běžkaře a lyžaře. Můžete si prohlédnout malebné vesničky, historické památky, kulturní akce a folklorní slavnosti.

Celý hotelový areál je zpřístupněn pouze osobám starším 15 let. Hotel Ondrášův dvůr je pohádkou pro dospělé, kde se splní vaše sny. Přijďte a přesvědčte se sami o kouzlu tohoto místa. Těšíme se na vás!

Štítky:

ubytování, restaurace, wellness, saunový svět, venkovní jezera, masáže, Thermal Park, Tropico Beach

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Wellness hotel, luxusní ubytování, Beskydy resort, relaxace, sauna, bazén, venkovní jezera, masáže

Wellness hotel, luxusní ubytování, Beskydy resort, relaxace, sauna, bazén, venkovní jezera, masáže
Hotel Ondrášův dvůr nabízí komfortní ubytování v krásném prostředí. Užijte si relaxaci a zábavu v srdci Beskyd!

WELLNES ROMANTICKÝ POBYT PRO DVA

WELLNES ROMANTICKÝ POBYT PRO DVA
Zapomeňte na chvilku na všední starosti a každodenní shon a vychutnejte si pohodový čas odpočinku s naším Wellness balíčkem v nádherné krajině v samém srdci Beskyd. Ubytování ve stylových pokojích, či domcích lux s vlastní kuchyňkou Vám zajistí pohodlí, polopenze uspokojí Vaše chuťové buňky a ...
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Hotel Ondrášův dvůr
WEBOVÁ STRÁNKA
Hotel Ondrášův dvůr
www.hotelondrasuvdvur.cz
Adresa

Adresa

Mezivodí 98
Bílá 739 15

info@ondrasuv-dvur.cz
+420 731 682 395


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha