Technomont Frýdek - Místek s.r.o.
ocelové konstrukce, filtry, nádrže

CZKVýrobní hala Technomont

Společnost Technomont Frýdek - Místek s.r.o. vznikla již v roce 1992 jako ryze česká firma orientovaná především na energetický, chemický a celulózový průmysl.

Do našeho portfolia služeb patří především výroba ocelových konstrukcí, filtrů, odprašovacích a filtračních zařízení, tlakových a beztlakových nádrží, tepelných výměníků, komponentů pro vrtné plošiny, lodě a jeřáby, zásobníky, sila či konstrukce speciální zdvihací a manipulační techniky, vzduchové a spalinové kanály a potrubní díly nebo ocelové komíny.

Veškeré výrobky jsme schopni dodat jak z uhlíkové oceli, tak z nerezu. Samozřejmostí je provedení komplexní povrchové ochrany dle požadavků zákazníků.

V oblasti montáží se zaměřujeme na parní nebo horkovodní průmyslové kotle o výkonu 10 t/hod až 200 t/hod. Dále provádíme montáže parovodů, potrubních rozvodů z uhlíkové oceli a nerezu, ocelových konstrukcí, přehříváků, membránových stěn, ekonomizérů, komor, kotlových těles a také montáže technologických a výrobních zařízení průmyslových podniků.

Našim zákazníkům poskytujeme rovněž servisní služby, které jsou realizovány týmem odborných pracovníků. Nabízíme nepřetržitý servis energetických zařízení, čerpadel a točivých strojů, výrobních a technologických zařízení a převodovek.

Dále provozujeme specializované středisko svařování.

Technologie svařování:
- autogen
- elektroda, MMA
- MIG, MAG, svařovací traktory WELDYCAR
- trubičková elektroda, MIG, MAG
- svařování v ochranné atmosféře argonu, TIG, WIG.


Katalog firem:    

Ohřevná zařízení, armatury a potrubí

,  

Svářečské práce

,  

Strojírny a kovovýroba

,  

Ocelové konstrukce a kovové schody

,  

Kovové nádrže a zásobníky

,  

Nerezové nádrže a zásobníky

,  

Průmyslové filtry

,  
Štítky:

výroba, tepelných výměníků, zdvihací, manipulační techniky, kotle, montáž, servis, parovodů