Jaroslav Skoupý - Školení řidičů


V Nové Hostivaři 373/22, Praha 10 - Hostivař 102 00

Firma Jaroslav Skoupý se zabývá školením řidičů na vysokozdvižné vozíky. Nabízíme základní i opakované kurzy pro získání oprávnění k řízení VZV a manipulačních vozíků. Poskytujeme komplexní služby v oblasti pořádání kurzů pro řidiče. Školení se skládá z teoretické a praktické části, po úspěšném absolvování vydáváme uchazečům řidičské průkazy na motorové vysokozdvižné či manipulační vozíky. Zájemci mohou využít také možnosti přezkoušení.
Řidičský průkaz pro práci s vysokozdvižným vozíkem je v ČR povinný a práce s ním vyžaduje odbornou obsluhu, a to především kvůli bezpečnosti práce. Plastnost tohoto oprávnění je ze zákona 1 rok, potom je nutné jen obnovit.

Kurzy, školení:
- řidiči vysokozdvižných vozíků, motorové VZV, manipulační technika
- vydávání oprávnění k řízení, řidičské průkazy na motorové vysokozdvižné vozíky a manipulační vozíky
- přezkoušení stávajících řidičů a prodloužení jejich řidičských průkazů.

Naše firma Vám zajistí odbornou způsobilost pro obsluhu motorových manipulačních vozíků. Snažte se předcházet problémům, které mohou nastat při práci s vysokozdvižným vozíkem bez platného řidičského oprávnění. Investice do školení se Vám vyplatí. Najdete nás na adrese V Nové Hostivaři 373/22, Praha 10 Hostivař.

IČ: 16483324
DIČ:
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jaroslav Skoupý

Další produkty a služby
  • studium cizích jazyků, sportovní aktivity, doplňkové vzdělávání, profesní firemní vzdělání

RDAutomobil s.r.o. Rychlý dovoz aut

Související články
Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky
Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky

Dopravní vzdělávací institut a.s. – Svářečská škola Česká Třebová se nachází asi 2 km od nádraží ČD. Pěšky to v pohodě dojdete za 20 minut. Nacházíme se v objektu bývalých kasáren.


Naučte se dělat svarové spoje profesionálně
Naučte se dělat svarové spoje profesionálně

V dnešní době jsou kladeny veliké nároky na to, aby na poli tepelného zpracování a svařování pracovali odborníci s příslušným certifikátem. Svarové spoje musí být tvořeny profesionálně a s potřebnými vědomostmi, aby výsledná práce neměla chyby vedoucí k problémům. Oblast svařování a tepelného zpracování svárů je natolik specifická, že je k této práci zapotřebí absolvovat kvalitní školení a kurzy. A ty vám nejlépe zajistí firma Svarservis Group.


Cenná data si musíme chránit, prevence je základ
Cenná data si musíme chránit, prevence je základ

Žijeme v době, kdy mají elektronická data nevyčíslitelnou cenu. Ačkoliv si tento fakt lidé uvědomují stále častěji, existuje velká skupina těch, kteří zajištění vlastní bezpečnosti i bezpečnosti firmy neustále podceňují. Chcete potenciální rizika účinně minimalizovat? Ochránit data před odcizením? Ubránit se před případným napadením hackery? Obraťte se na společnost OASA COMPUTERS s.r.o., která se na ochranu informací a hmotného majetku specializuje.


Školení, které má smysl
Školení, které má smysl

Vzdělávání je důležité nejen pro samotného pracovníka, ale pro celou firmu. Čím více zkušeností a znalostí se do podniku dostane, tím lépe bude fungovat. Školení s praktickými ukázkami v oblasti hydrauliky zajišťuje společnost YETTY.EU Jihlava.