Podlahářské práce, zaměření a vyrovnání podkladu, pokládka všech typů podlahovin

V Podlahovém studiu Jegla Vám poradíme nejen s výběrem vhodné podlahové krytiny pro obytné i komerční prostory, ale zajistíme profesionální montáž jak korkových a dřevěných podlah, tak i podlah laminátových, vinylových i podlahové krytiny z PVC. Vy si u nás podlahovinu vyberete, my zaměříme, podkladovou plochu vyrovnáme, podlahovou krytinu dodáme a odborně položíme. Dodání veškerých doplňků k podlahám, jako soklových lišt, přechodových a ukončovacích profilů, podložek pro plovoucí podlahy je v Podlahovém studiu Jegla samozřejmostí.

Kvalitní podlahářské práce od firmy Podlahy Radim Jegla Babice

Odborná pokládka vinylových, laminátových, dřevěných, PVC podlah a koberců

Specializujeme se na prodej kvalitních podlahových krytin a odbornou pokládku všech typů podlahovin – vinylových, laminátových, dřevěných, PVC, korkových, přírodního linolea i koberců. V našem podlahovém studiu Vám nabídneme zdarma poradenství, zaměření podlahy v místě pokládky, vypracování cenové nabídky a záruku na podlahářské práce.

Podlahářské práce


Úprava a vyrovnání povrchu před pokládkou podlahové krytiny

Před samotnou pokládkou Vámi vybrané podlahové krytiny se soustředíme na úpravu povrchu, ten musí být rovný, hladký a pevný. U starších podkladů kontrolujeme pevnost, spáry, dilatace nebo trhliny, měříme vlhkost, v případě potřeby brousíme beton, vyrovnáváme podklad samonivelační stěrkou. Díky dlouholetým zkušenostem v realizaci pokládky podlahových krytin předáváme každému zákazníkovi podlahu zpracovanou v nejvyšší kvalitě. Při pokládce podlahovin používáme stavební chemii řady ARTELIT PROFESIONAL.

Vyrovnání podkladu samonivelační stěrkou


Péče o podlahové krytiny s kvalitními čisticími a lešticími přípravky Dr. Schutz

Každý typ podlahové krytiny ať už se jedná o vinylovou podlahu, dřevěnou či laminátovou plovoucí podlahu, korek, PVC nebo přírodní linoleum vyžaduje správnou údržbu. Je dobré o podlahu pečovat, aby přinášela radost dlouhá léta. V Podlahovém studiu Jegla nabízíme špičkové produkty na čištění a ošetření podlah renomovaného výrobce Dr. Schutz.

Přípravky Dr. Schutz pro správnou péči o podlahy


PODSTRÁNKY

Podlahy

Podlahy
Podlahy dřevěné, vinylové, PVC, laminátové a přírodní linoleum Marmoleum

Koberce

Koberce
Koberce bytové, zátěžové, kusové i v metráži, běhouny, kobercové čtverce

Podlahářské práce

Podlahářské práce
Podlahářské práce, zaměření a vyrovnání podkladu, pokládka všech typů podlahovin
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Podlahové studio Jegla Radim Jegla
WEBOVÁ STRÁNKA
Podlahové studio Jegla
www.podlahyjegla.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Nabídka podlah
Adresa

Adresa

Babice 38
Babice 687 03

info@podlahyjegla.cz
+420 774 831 124


Najdete nás také zde:

www.ceskaporadna.czARES
captcha