COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.


Květná 167/3, Brno - Pisárky 603 00

Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti realit.
Zprostředkujeme koupi, prodej a pronájem nemovitostí:
- pozemky
- rodinné domy
- byty
- chaty a chalupy
- zahrady
- komerční nemovitosti
- rekreační objekty.
Specializujeme se na reality v okolí Brna, Blanska, Vyškova, Třebíče a Znojma.
Námi nabízené nemovitosti jsou k nalezení na 38 realitních portálech.
Provádíme odhady cen nemovitostí, odhady pro dědické řízení.
Kompletní právní servis.
Zřizování a výmaz věcných břemen, zástavních a předkupních práv.
Řešení a vyplácení exekucí.
Hypoteční specialita a největší zprostředkovatel hypoték v ČR Gepard fianance zdarma vyřídí úvěr ze stavebního spoření, hypotéku, pojištění nemovitosti, domácnosti.
Naše realitní kancelář je řádným členem Hospodářské komory ČR .

IČ: 27740935
DIČ: CZ27740935
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: David Ševčík

Pronájem bytů

Pronájem bytů

Nabízíme pronájem desítek bytů v různých lokalitách České republiky. Pronájem bytů zprostředkováváme v lokalitách Praha, Brno, Břeclav, Znojmo, Hodonín, Svitavy, Vyškov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Prostějov, Kroměříž a další. Klientům standardně nabízíme jak nevýhodnější pronájem bytů, tak samozřejmě další realitní služby, jako prodej nemovitostí a zajištění právního servisu spojeného nejen s pronájmem bytů. Hledáte pronájem bytu? COLOSEUM NEMOVITOSTI jsou jasná volba!


Rodinné domy na prodej

Rodinné domy na prodej

Nabízíme přes 200 rodinných domů na prodej po celé České republice. Rodinné domy na prodej od Coloseum reality najdete v regionech Praha, Brno, Břeclav, Znojmo, Hodonín, Svitavy, Vyškov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Prostějov, Kroměříž a další. Naše nabídka rodinných domů k prodeji na webu www.coloseumreality.cz vždy aktuální. Vyberte si z našich rodinných domů na prodej i vy! Rodinné domy na prodej nabízíme včetně právního servisu renomované advokátní kanceláře a pomůžeme vám také s financováním koupě vaší vysněné nemovitosti.


Prodej rodinného domu 7 + 1, Praha – západ (Vestec u Prahy)

Prodej rodinného domu 7 + 1, Praha – západ (Vestec u Prahy)

Renomovaná realitní kancelář Coloseum reality nabízí k prodeji krásný prostorný rodinný dům v lokalitě Praha – západ (Vestec u Prahy). Tento rodinný dům k prodeji se nachází v rezidenční čtvrti v klidné části obce, je situován ve 2 podlažích a jeho užitná plocha je 320 m2. Výborná dopravní dostupnost, součástí tohoto rodinného domu k prodeji je krásná velká zahrada. - rodinný dům 7 + 1 - užitná plocha 320 m2 - plocha zahrady 933 m2 - při rychlém jednání výrazná sleva Coloseum reality vám pomůže vyřešit i financování koupě tohoto domu!Další produkty a služby
  • zprostředkování prodeje nemovitosti, servis při koupi bytu, developerské projekty, služby realitního makléře


Související články
Prodávejte vaši nemovitost s námi
Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.


Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Prodej a odhady nemovitostí pro právnické i fyzické osoby
Prodej a odhady nemovitostí pro právnické i fyzické osoby

Nákup i prodej nemovitosti s sebou vždy přináší mnoho starostí. Je cena přiměřená? Vyplatí se nákup dané nemovitosti? Nebylo by dobré s prodejem ještě chvíli počkat? Tyto a mnohé další otázky trápí snad každého, kdo se nemovitostmi nějakým způsobem zabývá. Odborníci z firmy CONSULT VK Litomyšl, s.r.o. jsou tu pro všechny právnické i fyzické osob, které chtějí nejenom poradit, ale také efektivně prodat a zhodnotit.


G2 Reality Zlín: prodej nemovitostí, pronájem i rekonstrukce
G2 Reality Zlín: prodej nemovitostí, pronájem i rekonstrukce

Hledáte nové bydlení? Najdeme vám vhodnou lokalitu, poradíme a pomůžeme rovněž s vyřízením hypotéky. Jsme totiž zlínská realitní kancelář G2 Reality, s.r.o., která zajišťuje tradiční realitní služby pro kupující i prodávající. Vykupujeme nemovitosti, zprostředkujeme prodej nemovitostí i jejich pronájem a postaráme se také o rekonstrukce. Naše služby využijete v celém Zlínském kraji.