Top firmy

EDB doporučuje

Čištění a proplachování trubek nebylo nikdy jednodušší! Je tu totiž přístroj REMS Multi-Push. Obsahuje více než 10 programů k čištění, proplachování a provádění tlakových zkoušek.









č.p. 16,
29501 Boseň
Telefon: +420 604 203 689

-Příprava a vypracování technických návrhů
-Činnost technických poradců v oblasti odpadních vod

IČ: 68557531
Kraj: Středočeský
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: 200 tis. až 500 tis. Kč


Telefon:
+420 604 203 689


QR kód firmy Antonín Pán

Plánování trasy


Omlouváme se, nepodařilo se zpracovat trasu.
Kontaktní
formulář

Související články





ArboGard s.r.o.

Z místa dřiny do říše klidu: Nechte svou zahradu pečovat o vás

Zahrada nemusí znamenat nekonečný seznam úkolů. Může to být místo, kam se rádi vracíte, které žije a dýchá svým vlastním životem – a přitom vám dává tolik potřebné zázemí a klid. Přečtěte si o tom, že to jde – a že to může být jednodušší, než si myslíte. Firma ArboGard s.r.o. vytváří zahrady, které se nevnucují, ale ladí s okolím i s vámi. Zrcadlí přírodu, ctí prostor a přinášejí úlevu od všech nekonečných starostí s tím, jak svou zahradu permanentně udržet v co nejlepším stavu. 

Aktuální microsite





Aktuální PR články

MRÁČEK KOVO s.r.o.

Kov jako surovina? V MRÁČEK KOVO ho berou spíš jako příležitost. Česká rodinná firma s více než třicetiletou tradicí propojuje precizní řemeslo, moderní technologie a technické myšlení, aby z každé zakázky vzniklo funkční, estetické a dlouhodobě spolehlivé řešení – od prvního návrhu až po finální povrch.


TERRATEST s.r.o.

Co se skrývá pod vaším pozemkem? Než začnete stavět, potřebujete jistotu, že půda pod vámi drží pevně. Společnost Terratest s.r.o. s.r.o. z Lázní Toušeň vám ji dá – díky špičkovým geologickým a geotechnickým službám, které odhalí složení, únosnost i těžitelnost základových půd. Využívá k tomu moderní technologie, odborné know-how a metody, které proměňují data v klíčové stavební rozhodnutí. Zjistěte, proč se vyplatí začít stavbu od skutečných základů – od půdy samotné.


Uniservis Hašek s.r.o.

Stavba domu, bytového domu či průmyslového objektu a další přípravy nebo rekonstrukce přinášejí sebou spoustu práce a starostí. Zajistit geodeta, instalatéra, zemní práce, revize a další služby dá pěkně zabrat. Ale jen do té doby, než najdete společnost, která pro vás zajistí vše potřebné. A to dokáže společnost pro univerzální služby Uniservis Hašek s.r.o.