Drbálek Miloslav, JUDr.


Na Návsi 15, Radslavice 751 11

JUDr. Miloslav Drbálek, advokát se zaměřuje na poskytování právních služeb fyzickým i právnickým osobám, zejména, v oblasti práva trestního, obchodního, občanského, konkurzního, insolvenčního, finančního, pracovního, správního, práva duševního vlastnictví a v dalších odvětvích např. práva mezinárodního obchodu.
Advokátní kancelář za více než 24 roků podala na věcně a místně příslušné soudy a arbitrážní soudy tisíce aktivních žalob a řešila
velké množství pasívních žalob žalovaných dlužníků, klientů.

Advokátní kancelář zastupovala tuzemské i zahraniční klienty např. z Tchaj-wanu v problematice autorského práva a autorskoprávní ochrany nebo zahraniční subjekty při zakládání a rozvoji kapitálové společnosti zejména v oblasti strojírenství na území České republiky.a Slovenské republiky a v dalších teritoriích.

Advokátní kancelář resp. JUDr. Miloslav Drbálek, advokát, řešil úspěšně vzniklé trestně právní vztahy, trestní oznámení, trestní řízení, obhajobu v trestní věci před i po podání obžaloby na statutární zástupce velkých obchodních firem s ročním obratem více než mld. korun, při výkonu manažerských funkcí členů představenstva nebo předsedy představenstva akciové společnosti.

IČ: 43600361
DIČ: CZ5601282181
Okres: Přerov
Stát: Česká republika
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: JUDr. Miroslav Drbálek

Další produkty a služby
  • právní služby, občanské právo, obchodní právo, právo finančních služeb, trestní právo, správní právo, rodinné právo, ústavní právo

Zabýváme se poradenstvím týkající se zdravého životního stylu a staráme se o zdraví i vzhled Vašeho těla pomocí lymfomasáží, presoterapií, zábalů a dalších metod.

Související články
Patentová, známková a advokátní kancelář Praha
Patentová, známková a advokátní kancelář Praha

Ochrana autorských práv, vynálezů, atd. je důležitou součástí ochrany duševního vlastnictví, protože se často stávají objekty zneužití. V případě, že potřebujete řešit porušení práv od podání žalob až po samotné zastupování v oblasti práva soukromého či veřejného, obraťte se na advokátní kancelář Rott, Růžička & Guttmann Patentová a advokátní kancelář Praha.


Oddlužení manželů (osobní bankrot)
Oddlužení manželů (osobní bankrot)

Dostala se Vaše manželka či manžel do nepříznivé finanční situace, při které vznikly během Vašeho manželství dluhy? Máte strach z exekuce a nechcete, aby se neustále navyšovaly pokuty z dluhů? Doporučujeme společné oddlužení manželů podle insolvenčního zákona.


Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích
Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích

Je pro Vás právo španělská vesnice? Nevíte na koho se obrátit v případě problémů? Myslíte si, že ze zákona nemáte na nic nárok? V tom případě se můžete obrátit na FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o., která je zaměřená na poskytování komplexních právních služeb a to jak domácím, tak i zahraničním subjektům, mezi které se samozřejmě řadí i běžní občané.


Ochranné známky a patenty na vynálezy
Ochranné známky a patenty na vynálezy

Patentová kancelář Rott, Růžička & Guttmann se realizuje v oboru duševního vlastnictví a své služby poskytuje jak domácím, tak zahraničním klientům. Potřebujete patent na svůj vynález, kterým je váš výrobek, zařízení, nebo výrobní postup? Obraťte se na nás, zajistíme vám jej bez zbytečných průtahů a komplikací.