Petr Feřt


Vojanova 776/16, Plzeň - Skvrňany 318 00
Jmenuji se Petr Feřt a svým zákazníkům nabízím především opravy střech v Plzni a jejím okolí. Dále se zabývám hydroizolací plochých střech, včetně tepelných izolací a také provádím izolace proti tlakové vodě. Součástí mých služeb je také lepení asfaltových pásů, PVC, montáž klempířských prvků a průmyslové nátěry. Pokud Vás moje nabídka oslovila, neváhejte mě kontaktovat. Svou práci odvádím v co nejlepší kvalitě a za přijatelné cenyNabízím Vám:

- opravy střech

- hydroizolace plochých střech, včetně tepelných izolací

- izolace střech proti tlakové vodě

- lepení asfaltových pásů

- montáž klempířských prvků

- průmyslové nátěryNajdete mě v Plzni, část Skvrňany na ulici Vojanova 776/16.

Produkty
  • tepelná a zvuková izolace, izolace střech, izolace teras a zimních zahrad, zateplení a nátěry, izolace bazénů, sanace vlhkého zdiva
  • opravy střech, klempířské práce, pokládka střech, výměna střešní krytiny, pokládání falcované krytiny

Výroba a čištění péřových produktů. Zakázková výroba lůžkovin, spacích pytlů a ložních souprav.

Montáž a opravy plynových zařízení, plynového potrubí a jiných potrubních systémů.


Související články
Břidlicová barevná krytina

STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o.

Břidlicová barevná krytina

Zvažujete rekonstrukci vaší staré střechy? Potřebujete zajistit vybudování nové střechy nebo opravu stávající? Slyšeli jste o břidlicové krytině na střechu a chcete zjistit více informací? Odborníkem v tomto oboru je společnost STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o., která vám poskytne přívětivou radu a odborně provede rekonstrukci i výstavbu střechy nové a to z břidlicové krytiny.


Komplexní služby v oblasti hydroizolačních systémů

CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o.

Komplexní služby v oblasti hydroizolačních systémů

CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o. je česká firma, která se specializuje na hydroizolace tunelů, podchodů a staveb proti zemní vlhkosti. Společnost byla založena v roce 1998 a od té doby si získala silnou pozici na trhu a důvěru svých klientů. Nabízí komplexní služby v oblasti ekologie a pozemního stavitelství, od dodávky kvalitních izolačních materiálů, přes odbornou instalaci, až po kontrolu a servis.


Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o.

Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

Především u budování nových skládek odpadů a jejich rekultivací poskytujeme poradenství, návrhy a odborné montáže drenážních systémů. Naše služby jsou určeny zájemcům z území České republiky a Slovenska i v případě požadavků ekologických staveb na vhodnou ochranu proti kontaminaci zemin a spodních vod.


Podlahové vytápění a sypaný polystyrén – úspora energie a komfort

De.Mann Group s.r.o.

Podlahové vytápění a sypaný polystyrén – úspora energie a komfort

Podlaha ze sypaného polystyrénu je kompatibilní s podlahovým vytápěním a zvyšuje jeho účinnost. Má také nízkou reálnou tepelnou vodivost celého izolačního souvrství (0,051 W/mK), což znamená lepší udržení tepla v místnosti. Podlahy ze sypaného polystyrenu od firmy De.Mann Group s.r.o. tlumí hluk z okolí i z podlahy samotné.