Jezdecká stáj Newport - ubytování
Slavomír Žilinský


Jezdecký klub Stáj Newport, který vede Slavomír Žilinský v Dolních Domaslavicích, nedaleko Žermanické a Těrlické přehrady, Vám poskytne ubytování v útulném penzionu v přírodě, vhodné pro rodinné dovolené. Dále se zaměřují na výuku jízdy na koních, na chov a výcvik především sportovních koní.

Poskytují ubytování v klidném, čistém a bezpečném prostředí nacházející se přímo v areálu Stáje Newport. Ideální pro rodinné dovolené a milovníky nejen krásné přírody, ale i koní. V okolí penzionu najdete dětský koutek a příjemné posezení pod přístřeškem a krbem. K dispozici jsou čtyři pokoje s celkovou kapacitou dvanácti osob. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí, wi-fi a je možné umísti i dětskou postýlku. K penzionu náleží i bezplatné parkoviště.

V létě navíc oceníte i možnost návštěvy Těrlické či Žermanické přehrady, kde si můžete vychutnat různé vodní aktivity. Ve Frýdku-Místku, který je nedaleko můžete navštívit i aquapark. Vyrazit můžete i do hor, v blízkosti jsou Beskydy s Lysou horou.

Dále pořádají rodinné oslavy či firemní akce, kde Vám zajistí masáže, jízdy na koních a občerstvení, jako je maso na gril, salámové a sýrové mísy, saláty, pečivo a zákusky s kávou.

Výuka jízdy na koních je určena nejen pro začátečníky a pro děti, ale i pro pokročilé jezdce. Výcvik se zaměřuje především na parkurové skákání a drezuru. Věnovat se Vám budou zkušení trenéři a cvičitelé. Jízdy probíhají na našich ustájených koních.

Specializují se na chov, výcvik a prodej koní, a to především sportovních. Jedná se o koně různého věku a stupně výcviku.

Pořádají tábory s koňmi, zaměřené na výuku, které jsou buď spací nebo příměstské. Více informací, datum pořádání táborů i ceny najdete na našich webových stránkách.

Možnost ustájení Vašeho koně, buď ve venkovních či vnitřních zděných boxech.

Po výcviku lze navštívit a posedět si v baru. V letních měsících si můžete s přáteli či s rodinou posedět venku v altánku.

Štítky:

Jezdecká stáj, výuka jízdy na koních, rodinná dovolená v penzionu, v přírodě, Žermanická přehrada

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Rodinná dovolená s ubytováním u Žermanické přehrady, v přírodě a s výukou jízdy na koních

Rodinná dovolená s ubytováním u Žermanické přehrady, v přírodě a s výukou jízdy na koních
Ubytování v klidném, čistém a bezpečném prostředí penzionu umístěného v areálu stáje Newport v Dolních Domaslavicích, nedaleko Žermanické přehrady. Vhodné pro rodinné dovolené, výuka jízdy na koních.
POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Jezdecká stáj Newport - ubytování Slavomír Žilinský
WEBOVÁ STRÁNKA
Jezdecká stáj Newport - ubytování
www.stajnewport.cz
Adresa

Adresa

č.p. 121
Dolní Domaslavice 739 38

stajnewport@email.cz
+420 604 353 348


Najdete nás také zde:

ARES
captcha