Miroslav Kopecký
Mirkop.cz


Růžová 13, Jablonec nad Nisou 466 01

Jmenuji se Mirek Kopecký a zabývám se analýzou webových stránek, jejich následnou optimalizací a online marketingem. Mým primárním cílem je pomoci web zpřehlednit a zefektivnit jeho výkon s důrazem na návratnost investic. Tvořím přehledné analýzy, testuji web, pomáhám s projektováním a navrhuji změny, které pomohou webu dosáhnout rychleji stanovených cílů. Webovými analýzami, optimalizaci a propagaci webů se věnuji od roku 2003, kdy jsem stál u zrodu prvního z mnoha komerčních projektů, které jsem pomohl vybudovat a připravit na následný exit - všechny tyto projekty dodnes úspěšně fungují Pracuji maximálně účelně. Naučil jsem se neplýtvat - ani časem, ani penězi. Má práce musí být pro klienta vždy maximálně efektivní. Vypracovávám srozumitelné analýzy, které pomohou vybudovat lepší web a odhalí jeho nedostatky Webové stránky, které jsem pomohl vybudovat, dosáhly obratů v řádech desítek milionů Kč a dodnes úspěšně fungují. Mohu nabídnout hmatatelné výsledky podpořené konkrétními realizacemi. Nabízím transparentní a férový přístup

IČ: 02524147
DIČ: CZ8009012528
Okres: Liberec
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Další produkty a služby
  • marketingový průzkum trhu, outsourcing marketingu, realizace firemních strategií, marketingová analýza, řízení kampaní

Zabýváme se zpracováním plastových technologických odpadů, které vznikají při výrobě. Provádíme také recyklace plastů do formy regranulátu.

Související články
Efektivní oslovení zákazníků zaručí společnost Česká distribuční
Efektivní oslovení zákazníků zaručí společnost Česká distribuční

Potřebujete dát lidem o sobě vědět? Chcete zvýšit povědomí o svých službách a získat nové klienty? S tím vším vám pomůže společnost Česká distribuční. Jsme jedničkou na českém trhu neadresné distribuce a zajistíme roznos letáků. Již 25 let poskytujeme našim zákazníkům nadstandardní servis a péči v oblasti distribuce tiskovin.


Personální audit pomůže postavit vaši firmu zpátky na nohy
Personální audit pomůže postavit vaši firmu zpátky na nohy

Každá firma nebo společnost se občas může nacházet ve slepé uličce a potřebuje personální audit nebo jinou pomoc. Nemusí to být přímo otázkou její existence, ovšem impulz pro správné fungování je nezbytný. To se může týkat oblasti financí, marketingu, prodeje, ale také třeba personálního oddělení. Pak je nutné vaši společnost oživit, aby se mohla znovu zplna nadechnout a fungovat dál. Tíha odpovědnosti ale nemusí ležet jen na vás, nechte si poradit a situaci zkonzultujte s odborníky na personální poradenství a revitalizace firem. Přesně takovým rádcem je i firma Váš poradce.


Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace
Evropská databanka přináší revoluční změnu v pojetí firemní prezentace

Kvalitně zpracovaná internetová prezentace je nejdůležitějším faktorem úspěchu nabízených výrobků či služeb. Obstát v dnešní konkurenci není jednoduché, a proto je třeba se zabývat i zdánlivě nedůležitými detaily. Evropská databanka nabízí komplexní řešení propagace vaší firmy a nyní přichází s novými službami, které vám zajistí ještě více výhod oproti konkurenci.


Tazatelská síť Kleffmann Group
Tazatelská síť Kleffmann Group

Jak funguje marketingový výzkum v terénu? Jak vypadá tazatelská síť Kleffmann Group? Co čekat od takového přivýdělku? Pokud Vás tyto otázky zajímají, tak čtěte dále.