Realitní společnost České Spořitelny
Egibi s.r.o.


Revoluční 910/20, Krnov 794 01

REALITNÍ SPOLEČNOST ČESKÉ SPOŘITELNY, EGIBI S.R.O.
Člen obchodní sítě České spořitelny, společnost Egibi s.r.o. Vám zprostředkuje vše, co se týká Vašich nemovitostí, včetně zajištění nejlepšího financování při koupi nemovitosti.
Nabízíme zprostředkování prodeje, koupě a nájmy nemovitosti.
Provádíme komplexní služby v oboru realit.
Obrátit se na nás můžete v případech:
- Prodeje, koupě nemovitostí
- Prodeje, koupě bytů
- Pronájmu, nájmu bytů
- Prodeje, koupě domů
- Prodeje, koupě či pronájmu kancelářských prostor
- Prodeje, koupě či pronájmu nebytových prostorů, pozemků.

Poskytujeme zajištění výkupu nemovitostí. To v případě, pokud potřebujete svůj majetek rychle prodat a nemáte čas na zdlouhavý proces s tím spojený.
Klientům nabízíme pomoc v otázce financování nákupu nemovitosti a refinancování hypoték.
Oslovit nás můžete také v případech pojištění jakýchkoliv nemovitostí. Veškerou administrativu zařídíme za Vás.
Pokud si jen nevíte rady a potřebovali byste cokoliv zkonzultovat, nabízíme poradenský servis při prodeji, koupi, převodu nemovitosti.

Naši aktuální inzerci k prodeji či pronájmu naleznete na webových stránkách www.rscs.cz/egibi.cz

Pro bližší informace se můžete obrátit přímo na ředitele franšízy pana Bc. Michala Ryse, tel.č. : 602 787 164 nebo na naše realitní makléře:
- Michael Rys, tel.: 725872169
- Hana Kociánová, tel: 603192945
- Ing. Petr Špunar, tel.: 777073905

Obraťte se na RSČS Egibi s.r.o. a nechte Vaše starosti nám. O vše se postaráme.

IČ: 02175461
DIČ: CZ02175461
Okres: Bruntál
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Hana Kociánová

Realitní kancelář, prodej nemovitostí | Krnov

Realitní kancelář, prodej nemovitostí | Krnov

Hledáte nový byt, dům, pozemek, nebytové prostory v Moravskoslezském a Olomouckém kraji? Společnost Egibi s.r.o. je pobočka realitní společnosti České spořitelny, která Vám pomůže s prodejem, pronájmem vaši nemovitosti. Zprostředkujeme prodej, pronájem domů, bytů, kanceláří, nebytových prostor, pozemků, chat, průmyslových objektů. Naše společnost Vám pomůže s kompletními službami v oblasti prodeje, nákupu a pronájmu nemovitosti. Kontaktujte naše makléře a kompletní nabídku nemovitostí najdete na www.rscs.cz/egibiDalší produkty a služby
  • zprostředkování prodeje nemovitostí, příprava bytů pro předvedení, zveřejnění inzerátu s nemovitostmi, zabezpečení prezentace nemovitosti


Související články
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Prodávejte vaši nemovitost s námi
Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.


Prodej a odhady nemovitostí pro právnické i fyzické osoby
Prodej a odhady nemovitostí pro právnické i fyzické osoby

Nákup i prodej nemovitosti s sebou vždy přináší mnoho starostí. Je cena přiměřená? Vyplatí se nákup dané nemovitosti? Nebylo by dobré s prodejem ještě chvíli počkat? Tyto a mnohé další otázky trápí snad každého, kdo se nemovitostmi nějakým způsobem zabývá. Odborníci z firmy CONSULT VK Litomyšl, s.r.o. jsou tu pro všechny právnické i fyzické osob, které chtějí nejenom poradit, ale také efektivně prodat a zhodnotit.


G2 Reality Zlín: prodej nemovitostí, pronájem i rekonstrukce
G2 Reality Zlín: prodej nemovitostí, pronájem i rekonstrukce

Hledáte nové bydlení? Najdeme vám vhodnou lokalitu, poradíme a pomůžeme rovněž s vyřízením hypotéky. Jsme totiž zlínská realitní kancelář G2 Reality, s.r.o., která zajišťuje tradiční realitní služby pro kupující i prodávající. Vykupujeme nemovitosti, zprostředkujeme prodej nemovitostí i jejich pronájem a postaráme se také o rekonstrukce. Naše služby využijete v celém Zlínském kraji.