OULEHLA-REAL s.r.o.
Rekonstrukce domů, bytů i nebytových prostor včetně rozvodů a finálních úprav

Jestliže potřebujete zrekonstruovat svůj dům nebo chalupu, obraťte se na stavební firmu OULEHLA-REAL s.r.o., která se specializuje nejen na komplexní stavební práce, ale i na dílčí zakázky jako třeba přestavby, modernizace, stavební úpravy a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader i nebytových objektů.

Rekonstrukce rodinných domů provádí stavební společnost OULEHLA-REAL s.r.o. Brno-venkov

Bourací a zednické práce, statické posudky, pokládka dlažby a obkladů

Při rekonstrukci domu provádíme veškeré stavební práce – zednické práce, zajištění statických posudků, finální úpravy jako pokládka dlažby, obkladů, nátěry, výmalba interiérů, rekonstrukce podlah. Postaráme se i o rekonstrukce rozvodů elektro, topení, plynu, vody a kanalizace. Zajistíme i kompletní výměnu oken a dveří.

Bourací a zednické práce


V rámci rekonstrukce domů - zpracování rozpočtů, revizní zprávy, stavební dozor, úklid

V rámci rekonstrukce Vaší nemovitosti nabízíme bezplatné a rychlé zpracování rozpočtů, statické posouzení, vyřízení veškerých revizních zpráv, svědomitý stavební dohled, zkušené a zručné řemeslníky, úklid v průběhu i při dokončení stavby, individuální přístup k Vašim návrhům, rychlé a osobní jednání přímo na místě rekonstrukce domu či bytu.

Rekonstrukce rodinných domů, veřejných budov


Rekonstrukce rodinných domů, bytů, renovace nebytových prostor, terénní úpravy

Nejen rekonstrukce rodinných domů, bytů a chalup, ale i renovace nebytových prostor či výstavba průmyslových objektů a terénní úpravy včetně pokládky zámkové dlažby patří mezi hlavní činnosti naší stavební společnosti, která si díky serióznímu přístupu ke každému zákazníkovi, perfektně odvedenou prací a použitím kvalitních materiálů vybudovala vynikajicí pověst poctivého dodavatele každé stavební zakázky.

Terénní úpravy, pokládka zámkové dlažbyRodinné domy na klíč

Rodinné domy na klíč

Výstavba rodinných domů na klíč, stavební práce v Jihomoravském kraji

Rekonstrukce domů

Rekonstrukce domů

Rekonstrukce domů, bytů i nebytových prostor včetně rozvodů a finálních úprav

Zateplení fasád

Zateplení fasád

Zateplování fasád rodinných domů i nebytových objektů na jižní Moravě