Machala stavby


Maštalní 430, Šilheřovice 747 15
Společnost Machala stavby se zabývá kompletní stavební činností.

Novostavby veškerých typů objektů včetně rodinných domů. Rekonstrukce a přestavby RD, bytových jednotek, objektů pro bydlení, hospodaření, skladování a objektů občanské infrastruktury. Fasády a střechy včetně jejich zateplení. Zdění, zednické práce a betonování. Dlažby a obklady. Komunikace ze zámkové dlažby, úpravy terénu, vjezdy. Opravy asfaltových povrchů vozovek. Montážní práce lešení, oken, parapetů. Opěrné zdi, oplocení. Výkopové práce a další.

Zakládáme si na odbornosti a kvalitě provedených prací za rozumnou cenu a v přiměřeném krátkém termínu výstavby. Naši zedníci a profesní pracovníci v oblasti stavebnictví zrealizují Váš záměr s patřičným nasazením a pod odborným vedením. Oslovují nás malí soukromí investoři, ale zároveň velké společnosti a státní organizace.

Produkty
  • pokládání keramických obkladů, spárovací hmoty, položení dlažby, vydláždění cesty, obložení krbu
  • horolezecká technika, práce ve výškách, mytí oken, čištění fasád, údržba budov, opravy historických památek
  • výkop zeminy, úpravy terénů, výkopy pro inženýrské sítě, nakládání a převoz zeminy, zpevňování ploch
  • výstavba bytových jednotek, stavba řadových domů, realizace projektů pro novostavby, zpracování projektové dokumentace
  • výstavba obchodních center, výstavba polyfunkčních budov, realizace průmyslových staveb, výstavba sportovních hřišť
  • výstavba výrobních hal, výstavba skladových areálů, rekonstrukce výrobních objektů, výstavba parkovišť
  • oprava pozemní komunikace, asfaltování silnic, stavby silnic, stavby dálnic a mostů, zpevněné a nezpevněné plochy
  • výměna oken a dveří, zateplení domů, zateplení panelových bytů, estetický vzhled budovy, modernizace rodinných domů, oprava střechy
  • jednoduché zednické práce, omítka stěn, demoliční práce, rekonstrukce bytových jader, štukování a omítání, zdění betonových zdí


Související články
Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení

ČISTÍRNA FASÁD s.r.o.

Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení

Venkovní omítky a fasády všech domů se postupem času zanáší nejrůznějšími nečistotami. Poradit si s nimi dokáže firma Čištění fasád Zlín, která provádí čištění venkovních omítek od atmosférických i organických nečistot ve Zlíně a okolí. Díky důkladnému vyčištění zvýšíme estetickou hodnotu objektu a vrátíme podkladu původní vzhled. Zlepšíme úroveň zdravého bydlení a navíc prodloužíme životnost fasád a střech.


Podlahové vytápění a sypaný polystyrén – úspora energie a komfort

De.Mann Group s.r.o.

Podlahové vytápění a sypaný polystyrén – úspora energie a komfort

Podlaha ze sypaného polystyrénu je kompatibilní s podlahovým vytápěním a zvyšuje jeho účinnost. Má také nízkou reálnou tepelnou vodivost celého izolačního souvrství (0,051 W/mK), což znamená lepší udržení tepla v místnosti. Podlahy ze sypaného polystyrenu od firmy De.Mann Group s.r.o. tlumí hluk z okolí i z podlahy samotné.


Rodinné domy na klíč v kraji Vysočina postaví Homestead

Homestead, s.r.o.

Rodinné domy na klíč v kraji Vysočina postaví Homestead

Dřevostavby jsou ekonomické rodinné domy, které dokáží naplnit všechna vaše osobní přání. Stavby jsou energeticky úsporné, protože se vyznačují nadstandardními tepelně-izolačními vlastnostmi. Oproti klasické zděné stavbě za rok vytápění výrazně uspoříte. Ať už se tedy rozhodnete pro bungalov, tradiční nebo moderní dům, to vše vám dokážeme poskytnout.


Designové nadstandardní rodinné domy na klíč

SPING STAV spol.s r.o.

Designové nadstandardní rodinné domy na klíč

Hledáte bydlení, které bude v každém směru výjimečné? Toužíte po přepychu a blahobytu? Nechcete mít to, co mají všichni ostatní a chcete se raději vymykat? Chcete tímto způsobem reprezentovat svou osobnost? I podle našeho bydlení se dá určit to, kým jsme. Buďte sví, originální a nechejte si postavit dům firmou SPING STAV spol. s.r.o., která Vám zaručí dokonalost v každém ohledu bez starostí a bez práce, staví totiž nadstandardní rodinné domy na klíč.


Firemní články
Komplexní stavební práce, novostavby, rekonstrukce, přestavby

Komplexní stavební práce, novostavby, rekonstrukce, přestavby

Společnost Machala stavby poskytuje komplexní stavební práce. Nabízíme novostavby, rekonstrukce a přestavby všech typů objektů.


Novostavby, rekonstrukce a přestavby domů Ostrava, zateplení fasád, zdění, dlažby a obklady

Novostavby, rekonstrukce a přestavby domů Ostrava, zateplení fasád, zdění, dlažby a obklady

Provádíme kompletní stavební činnost jako jsou novostavby včetně rodinných domů, rekonstrukce a přestavby RD, zateplení fasád, zdění, montážní práce lešení, oken, parapetů, obklady a dlažby.