Skladování zásob a jejich expedice musí být vždy v rukou zkušených odborníků. Logistiku, expedici i příjem zboží mohou zrealizovat externí firmy, stejně jako přepravu standardních i nadměrných nákladů. Kamionová, železniční či jiná přeprava je tu pro vás.

METRANS, a.s. - přeprava zboží na druhou stranu světa!
Spojujeme hlavní námořní nákladní uzly, jako jsou přístavy v Severním moři a na Jadranu, nebo širokorozchodné železniční uzly s vnitrozemskou Evropou. Všech 17 intermodálních terminálů tvoří páteř našeho intermodálního systému METRANSU ve střední a východní Evropě, která uspokojuje všechny potřeby železniční kombinované dopravy. Přeprava s námi ...
METRANS, a.s. - přeprava zboží na druhou stranu světa!
ZDEMAR CZECH s.r.o. - Váš spolehlivý partner pro přepravu
Naše společnost poskytuje dopravní služby již dvacet let. Zabýváme se přepravou sypkých materiálů, paletového zboží, tekutých materiálů, ale i odpadů v režimu ADR. Našim zákazníkům zajistíme přepravu šitou přímo na míru, dle jejich přání a možností. Máme velmi silné postavení na trhu a nabízíme profesionalitu, odbornost a zkušenosti.
ZDEMAR CZECH s.r.o. - Váš spolehlivý partner pro přepravu
JAPO - transport s.r.o.
Našim klientům nabízíme komplexní logistické služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní kamionové dopravy. Naší specialitou je přeprava zboží po celém území Itálie, ale zajistíme také přepravu po celém území ČR i v rámci celé Evropy. Dále se zaměřujeme na skladování zboží s možností chlazení a velkou kapacitou paletových míst, kde nabízíme ...
Mezinárodní a tuzemská doprava, spedice a logistika, expressní přepravy.

LUX PARTNER s.r.o. se specializuje na výrobu a zpracování plastu, dřeva a textilu a na logistiku a balení.

Služby, zprostředkování - nákladní doprava vnitrostátní (tuzemská), mezinárodní (zahraniční) - spedice - logistika - zasilatelství

Výroba, služby: -průmyslová logistika -chytré řešení skladování -zakázková výroba obalů -skládací krabice z kartonplastu a bublinkového plastu -jednocestné a vratné obaly -produkty smartbox a smartschoolbox -optimalizace logistických procesů.

Společnost Joppa Logistics s.r.o. je dopravně-spediční společnost a na trhu působí od roku 2000. Zabýváme se především dopravou, spedicí, logistikou a skladováním, vyřešíme ale i celní odbavení a INTRASTAT. Řešíme mezinárodní přepravu zboží v rámci EU i mimo ni. V rámci vnitrostátní nákladní dopravy přepravujeme vše od nejmenších zásilek po ...

ITA Transport s.r.o. se zaměřuje na vnitrostátní a mezinárodní přepravu zásilek a poskytuje logistické služby, jedná se například o řešení logistiky ve firmách, zajištění partnerských aut a skladování.

Významný autodopravce, zákazníkům nabízíme 30 vozidel. Specializujeme se na velkoobjemové, expresní, chlazené a mražené náklady. Disponujeme 15 vozidly s nejvyšší přípustnou hmotností jízdní soupravy do 12 tun. Tato vozidla mohou naložit cca 4 tuny nákladu a až 130 cbm. Jsou vhodná pro přepravu polystyrenu, molitanu, plastových obalů, izolací, ...

GLOBAL LOAD CONTROL (PTY) LTD, odštěpný závod se zaměřuje na logistické služby týkající se řízení nákladu letadel a váhové kontroly.

Společnost Mag 45, s.r.o. je poskytovatel logistických služeb a dodavatel dílů pro hightech průmysl a elektrotechnický průmysl - dodávka nástrojů, obráběcí, ruční - spojovoací materiály - ochranné pomůcky.

Logistika - pronájem návěsové techniky - přeprava sypkých hmot - vozový park - skladování

Služby: - nákladní autodoprava vnitrostátní, mezinárodní - spedice - logistika - skladování

3group s.r.o. jako spediční společnost zajišťuje vnitrozemskou a mezinárodní silniční dopravu.

Firma Movex Europe poskytuje logistická řešení jak místním, tak i zahraničním zákazníkům. Cílem je, aby klient dostal zboží včas.

Vnitrostátní a mezinárodní expresní přeprava balíků z domu do domu pro firmy a podnikatele (B2B) a na soukromé adresy (B2C). Vnitrostátní přeprava kusových, vícekusových zásilek a palet.

MAXiTRANS, s.r.o. je společnost, která se specializuje na: - letecké kargo transporty nadměrných nákladů - říční přeprava transporty zejména nadměrných nákladů - logistická řešení strojírenských projektů (jak v rámci Evropy, tak prostřednictvím kombinovaných (multimodálních) přeprav po celém světě) - kamionové nadměrné náklady - železniční ...

MDJ s.r.o. nabízí služby: - pronájem skladu, skladových prostor - uskladnění zboží a materiálů - logistika

KEVASPED s.r.o. se zaměřuje na dopravu různých materiálů a zboží, na skladování, logistiku, celní služby, cizojazyčné zastoupení a na pojištění zásilek v rámci CMR.

AUTODOPRAVA Kotlán s.r.o. se zaměřuje na mezinárodní nákladní dopravu, logistické služby a přepravu nadrozměrných a nebezpečných nákladů.

B.S.G. LOGISTIKA s.r.o. se zaměřuje na spedici, logistiku a vnitrostátní i mezinárodní nákladní dopravu.

Spustasmart s.r.o. se specializuje na logistické služby, skladování a provozuje parkoviště pro kamiony a nákladní vozidla.

PSV Cargo s.r.o. se zaměřuje na mezinárodní i tuzemskou nákladní dopravu a s tím související logistické činnosti.

Společnost EXICOM spol. s r.o. se sídlem v Modřicích v okrese Brno-venkov nabízí svým zákazníkům již od roku 1994 komplexní servis v oboru kamionové dopravy, spedice a skladování. Specializujeme se na státy střední a západní Evropy, včetně Anglie, Irska, Skandinávie a Balkánských zemí. Součástí naších služeb jsou také návrhy logistických řešení a ...

Osobní doprava - René Zeman tel., fax: 518323229 Čerpací stanice, myčka osobních vozidel tel., fax: 518322716 Provozní doba: nonstop. Informace tel.: 518 322 690.