Prima Obchod s.r.o.
Decoform, s.r.o.

Vybavte svou domácnost kvalitním nábytkem v podobě sedacích souprav, postelí, stolů, židlí, kuchyňské linky, pracovního stolu a podobně. Vybavte ji též interiérovým textilem, tedy záclonami, koberci a závěsy, okny, žaluziemi a dalšími bytovými doplňky.

RRT Cleanrooms s.r.o. - realizace vestaveb čistého prostoru
Hlavní činností společnosti RRT Cleanrooms s.r.o. jsou komplexní dodávky komponentů pro výstavbu čistých prostor. V našem sortimentu naleznete stavební prvky pro kompletní vestavbu čistého prostoru a specializované filtrační a ventilační prvky a jednotky pro čisté prostory. Vypracujeme vám také projekt a zajistíme komplexní realizaci.
RRT Cleanrooms s.r.o. - realizace vestaveb čistého prostoru
Pomníky a doplňky, renovace pomníků, sekání a zlacení písma, fotokeramika, hřbitovní architektura a zakázková výroba. Prodej, servis, montáž kanadských krbových kamen a vložek.

E-shop zaměřený na prodej s gobelíny v rámu, tapiserie, obrazy, ikony. Nalezte zde motivy na téma: architektura, zátiší, květiny, krajiny, reprodukce (Klimt, Mucha, a další). Tyto dekorace určitě rozzáří Váš interiér. Jistě zde naleznete vhodný dárek!!

Práce: - topenářské - plynařské - vodoinstalatérské Prodej: - vodoinstalační materiál - topenářský materiál - sanitární keramika - vybavení koupelen

Výroba, e-shop: - bytový textil - záclony - závěsy - ubrusy

Prodej, montáž: - plastová okna - dřevěná okna - žaluzie

Prodej, servis, montáže: -žaluzie, rolety -těsnění oken, dveří -rolovací garážová vrata -shrnovací dveře.

Zateplování fasád, dekorativní omítky. Čištění a nátěry znečištěných omítek. Termografické měření úniku tepla. Prodej, montáž - plastová, hliníková a dřevěná okna a dveře - stínící technika - parapety - zimní zahrady - garážová vrata sekční a výklopná.

Výroba, prodej, e-shop hotelových doplňků a kosmetiky - doplňky hotelových pokojů - ubrousky, rozety - menu karty - bagážní vozíky - koupelnové a WC doplňky - hotelový textil, ručníky, župany - mýdla, šampony, sprchové gely - kosmetika hračky pro děti.

Prodej, montáž: - plastová okna, dveře, výlohy - rolety - žaluzie

Návrh, výroba: - nábytek na míru - vestavěné skříně - kuchyně - kancelářský nábytek

Interiéry: -vestavěné skříně INDECO CZ** -výroba a montáž skříní na míru -rozšířený sortiment výplní dveří, mléčná a barevná skla LACOMAT, LACOBEL -moderní tvary kování -doprava zdarma v okresech Karlovy Vary, Sokolov, Cheb, Tachov. Prodej a montáž: -kancelářský nábytek HOBIS, kvalitní a cenově přijatelný ...

Truhlářství. Výroba - kancelářský nábytek - kuchyňské linky - vestavné skříně

Výroba, prodej: -nábytek na zakázku -kuchyňské linky -vestavěné skříně -masivní samonosné schodiště -obklady schodů. Dodávka, montáž: -dveře -obložkové zárubně Sapeli -atypická okna a dveře. Řemeslo: -truhlář.

Výroba, montáž, servis: - předokenní rolety - markýzy - žaluzie - vjezdové brány - závory

Výroba, montáž: - žaluzie - rolety - plissé - shrnovací dveře

Ocelové konstrukce v novostavbách a renovovaných budovách: - balkonové konstrukce, - výtahové šachty (vnitřní i vnější), - zábradlí a ploty, - zimní zahrady, přístřešky, střešní terasy, - výroba nerezových dílů.

Výroba: - atypická plastová okna a dveře - hliníková okna, dveře - předokenní rolety

Výroba, prodej, montáž: -plastová okna a dveře -stavební poradenství. -parapety, žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu apod. -garážová vrata a pohony.

Truhlářství, tesařství, výroba nábytku Horní Slavkov. Práce truhlářské a tesařské: - krovy, ploty, dřevěné balkony, přístřešky pro auta ze dřeva. Výroba z masivu, dřevovýroba:: - nábytek - kuchyně - dřevěné schodiště - vestavěné skříně - dveře klasické i posuvné. Renovace a opravy nábytku.

Výroba: kovovýroba-konstrukce -kovová schodiště -ploty -vnitřní i vnější zábradlí. Prodej a montáž: -bazény -sauny.

Elektroservis. Prodej, opravy, servis: -pračky, myčky -domácí elektrospotrebiče.

Prodej a montáž žaluzií, sítí proti hmyzu, polstrování dveří, shrnovacích dveří .

Prodej: -koberce -lina -podlahová krytina -bytové doplňky.

Maloobchod, prodej, montáž: -platová okna -dřevěná eurookna -garážová vrata