Pěstování rostlin, květin, stromů a keřů je ovlivněno použitím správných chemických přípravků, jako jsou hnojiva, ochranné nástřiky proti škůdcům anebo speciální výživa pro zelené rostliny. Pořiďte si pro svou zahradu semena rostliny ve vysoké kvalitě.

Společnost ARBO - zahradnictví, s.r.o. se věnuje projekci a výsadbě soukromých zahrad i veřejné zeleně. Hlavní naší náplní je zakládání nových zahrad, rekonstrukce starých, výsadby uličních stromořadí, sídlištní zeleně, sadové úpravy v okolí nových obchodních a průmyslových objektů, krajinářské a ekologické úpravy a podobně. Naše firma zajistí ...

Činnost: - prodej řezaných, hrnkových a umělých květin a dárkového zboží.

Květinářství. Nabízíme kompletní svatební servis, dárkové kytice, netradiční vazba z klobás, cigaret, sladkostí, smuteční aranžmá. Velký výběr dárkového zboží, svíček Yankee Candle, prodej obrazů a dekorací.

Prodej: - domácí potřeby Tescoma - chovatelské potřeby - zahradní a komunální technika - postřiky, hnojiva - potřeby pro zahrádkáře. Oprava: - zahradní a zemědělská technika - grily Weber.

Maloobchodní prodej: -květiny -vázání kytic a věnců.

Zahradnictví: -zahradnická semena -sazenice balkónových květin, letniček, dvouletek a květin vytrvalých -celoroční prodej -zásilková služba.

Prodej - hnojiva, substráty, balkónové květiny vazba velikonoční, dušičková, vánoční. Prodej- květináče, koše, truhlíky. Zahradnictví- trvalky, skalničky, okrasné traviny a dřeviny, dřeviny (popínavé, okrasné), jehličnany, vysazování truhlíků, košů a jiných nádob. Prodej - byliny, koření.

Rodinná zemědělská firma Lubomír Šantrůček se již od roku 1998 zabývá především pěstováním jahod na Vysočině. Naše plantáže se nachází v České Bělé u Havlíčkova Brodu. Naším hlavním heslem je pěstovat kvalitní produkty a spokojenost každého zákazníka. Proto se snažíme jahody pěstovat co nejšetrněji k přírodě, aby byla zachována přírodní ...

Zahradnictví, květinářství. Maloobchod, prodej: -okrasné a ovocné dřeviny -řezané a pokojové květiny -listnaté keře -jehličnany -popínavé rostliny -bylinky -balkónové rostliny -sadba zeleniny, zelenina -substráty a hnojiva -prodej zahradní keramiky, závěsné květináče, truhlíky.

Návrhy, realizace zahrad. Údržba zahrad: - sečení trávníku - chemické ošetření - vertikutace okrasných trávníku - hnojení okrasných trávníku a záhonů - údržba živých plotů, keřů, trvalek a okrasných travin - řez ovocných stromů - kácení malých stromů. Prodej rostlin.

Zahardnictví. Maloobchod, poradenství, prodej: -rostliny, substráty, hnojiva aj. pro vaši zahradu: -konifery - borovice, kleč, jalovec, jinan, cypřišek, jedle -trvalky -listnáče -traviny - ostřice, kavyl, dochan, coeleria glauca výsevy a dodávky trávníku na klíč -skalničky -balkonové rostliny - pelargonie, fuchsie, lobelky, ...

Velkoobchod a maloobchod květin a zahrádkářských potřeb

Skleník, prodej, e-shop: - kaktusy - sukulenty - Tillandsie - potřeby pro kaktusáře.

Prodej: -rostliny -dřeviny -bonsaje -okrasné rostliny -údržba zahrad -realizace zahrad -alejové stromy -solitérní dřeviny -projekce, návrhy zahrad -realizace automatické závlahy. Provozovna: Zahradní centrum Ivančice- Alexovice ul. Tovární

Zahradnictví. Prodej: - květiny - vázané zlacené a zelené jmelí - KNOW- HOW - barvení jmelí.

Výrobce zahranických substrátů. Prodej: - substráty pro pěstování zeleniny, výsadbu okrasných i ovocných dřevin, tak pro pokojové a balkonové rostliny - mulčovací kůra z jehličnatých dřevin - granulovaná hnojiva.

Nabízím: -řezané i vázané květiny, stavební, smuteční, dušičkové a vánoční vazby.

Velkoobchod a maloobchod: - chemické přípravky - hnojiva - květináče, truhlíky - nářadí - osivo, sadba - postřikovače - vinařské potřeby -

Firma Květiny -Ludmila Palátová prodává čerstvé řezané a hrnkové květiny. Vyrábí nejrůznější slavnostní, svatební a smuteční vazby a věnce podle požadavků zákazníka. Mimo jiné provozuje pobočku na adrese Brněnská 29/22.

Návrhy a realizace zahrad E-shop se stromy, travinami, okrasnou zelení

Velkoobchod, maloobchod, prodej: Chovatelské potřeby, krmiva, zahrada, prodej substrátů, hnojiv a semen, prodej bukových a uhelných briket, prodej kuřic.

Rozvoz květin po Praze a okolí. Donáška květin online

Společnost PM Agri s.r.o. se specializuje na velkoobchodní a maloobchodní prodej okrasných dřevin. Z našeho širokého sortimentu Vám můžeme nabídnout cedry, magnolie, javory, šeříky, vzrostlé keře a stromy, okrasné rostliny, trávy a také trvalky. Navštívit nás můžete na adrese Kaštanová 141a, Brno. Zahradnictví, velkoobchod, maloobchod: - ...