Pěstování rostlin, květin, stromů a keřů je ovlivněno použitím správných chemických přípravků, jako jsou hnojiva, ochranné nástřiky proti škůdcům anebo speciální výživa pro zelené rostliny. Pořiďte si pro svou zahradu semena rostliny ve vysoké kvalitě.

Prodej: - zahradní rostliny - substráty a kůra - osiva - hnojiva a postřiky - keramické a plastové truhlíky a květináče. Realizace a úpravy zahrad.

Nabízíme Vám velký výběr řezaných květin : - dárková, klasická, svatební a smuteční vazba - sváteční dekorace. - hrnkové květiny a dekorace ze sušiny Dále nabízíme výzdobu obchodů, restaurací a hotelů. eKvetiny.eu, to je květinářství s kamennou provozovnou v Praze. Máme široký výběr řezaných, ale i pokojových květin ...

Prodej - zahradní keramika - bytové doplňky - hnojiva - květiny - květináče

Zprostředkování služeb a obchodu v Karlínském dvoře. Vítáme Vás na našem dvoře v Karlíně. Nabízíme produkty ve stylu Provence v prodejně s květinami, od jara také zahradnictví, malé tržiště a posezení - to vše ve stylu francouzské Provence(stále dotváříme prostor podle našich představ).

Prodej - keramika - dárkové předměty Květinářství

Specializujeme se na maloobchodní prodej květinových vazeb pro různé příležitosti pro firmy i domácnosti. Nabízíme květiny i věnce na Vánoce, Velikonoce, do interiéru, sušené, svatební i smuteční vazby a další. Možnost rozvozu.

Zahradnictví, květinářství, e-shop. Prodej: - hrnkových a řezaných květin - květináčů - keramických dekoračních obalů - zeminy - hnojiv.

Opravy silničních vozidel Opravy ostatních dopravních prostředků a pracovních strojů -Zahradnické práce

Prodej, e-shop: - zahradnická hnojiva - postřiky - postřikovače - zahradní nářadí.

Prodej - svíčky - adventní a vánoční dekorace Květinové balení dárků - dekorace interiérů Výroba a prodej - fascinátor (ozdoba do účesu) Květinářství - vazby ze živých a suchých květin, smuteční, svatební, ke slavnostním příložitostem

Nabízíme celé květy růží a okvětní lístky z růží, sušené speciální technologií - mrazem sušené - zachovávají svou původní barvu, tvar, velikost. Vhodné pro slavnostní příležitosti (svatby, křtiny, rauty), pro floristy a květináře (dekorace, vazby).

Prodej řezané a pokojové květiny kompetní svatební a firemní servis.

Pronájem - nebytové prostory Dovoz - sušené květiny z AFRIKY, BRAZÍLIE, INDIE, ČÍNY, EVROPY Velkoobchod - sušené květiny a dekorační doplňky, pomůcky

Květinový servis - hotely - restaurace - firmy - soukromí klientivazby - svatební kytice - smuteční - věnce

Aranžérské služby Květinový ateliér rozvoz květin

Dovoz z Jižní Ameriky a Evropy - rostliny Velkoobchod, prodej a e -eshop - květiny - stromky - trávy - kapradiny

Květinářství - květiny hrnkové, řezané, sušené

Nabízíme: Čerstvé řezané květiny od kvalitních dodavatelů za rozumné ceny Pokojové květiny Sazenice a sezónní květiny Osazování truhlíků, přesazování a péči o květiny Vazby z čerstvých a také ze suchých květů Květinový servis firmám, hotelům a restauracím Dárky, keramiku, svíčky, svícny, ... A mnoho dalšího - rádi Vás ...

Prodej - hnojiva Prodej - sazenice Prodej - zahradnické potřeby

Prodej: - prostředky na biologické bázi: - proti plísním - ochrany rostlin - pro domácnost

Květinářství. Prodej, maloobchod: -květiny.