Ostatní řemesla, jako košíkářství, kovotepectví, vypracovávání rodokmenů, sochařství, věštectví, zpracování kůže a kožešin, grafologické rozbory rukopisů a jiné manuální i rukodělné práce vyplňují mezeru mezi klasickými řemesly a průmyslovou výrobou.

HVĚZDOPRAVEC Ing. Maria Baudyšová Jirků
Paní Ing. Maria Baudyšová Jirků se věnuje astrologii, sestavování horoskopů a léčení pomocí energie rukou. Astrologie je obor, který nám umožňuje vidět do lidské duše a poodhaluje budoucnost. Na přání připravujeme osobní, partnerské i dětské horoskopy, dále nabízíme prognózy a výklady horoskopů. Věnujeme se také zdravotní astrologii, navrhujeme ...
HVĚZDOPRAVEC Ing. Maria Baudyšová Jirků
Josef Kuneš Jádrové vrtání do betonu
Společnost Josef Kuneš se zabývá zejména jádrovým vrtáním a vrtáním do betonu či železobetonu. Těmito technikami lze provádět prostupy pro kanalizace, topení, vodu, zkušební vrty, ale také prostupy stropem, cihlovou nebo železobetonovou zdí. Pro provádění těchto prací používáme vysoce kvalitní a moderní techniku. Mezi naše další služby patří ...
Josef Kuneš Jádrové vrtání do betonu
Práce diamantovou technikou: - technologické prostupy (32 - 350 mm) - kotvení sloupů ocelových konstrukcí (18 - 42 mm) - stahování budov, kamenných mostů. Práce: - pokrývačské - klempířské - tesařské.

Projektová činnost ve výstavbě Provádění staveb, jejich změn a odstraňování Stavby na klíč. Zateplování objektů. Inženýrská práce.

Práce: - písmomalířské - malba na fasády - malované štíty, cedule - fóliová grafika - kaligrafické práce (diplomy, přání).

Služby: - mezinárodní obchod - zajišťování exportu českého zboží a služeb do zemí Evropské unie, Asie a Jižní Ameriky - exportní poradenství - vyhledávání partnerů v cizině - obchodní jednání s cizinci - sportovní management.

Činnost - bezvýkopová pokládka kabelů.

Práce: - jádrové vrtání - řezání diamantovou technikou (stěnovou, lanovou pilou).

Činnost - jádrové vrtání - řezání - broušení diamantovou technikou značky HILTI.

Služby: - provádění inventur zboží - inventura dlouhodobého hmotného majetku (zavedení čárového kódu). Dodávka: - kompletní řešení pro inventarizaci.

Filmový maskér Makeup artist, Hairstyle, Speciální efekty

Společnost a internetový portál zaměřený na ženy - testujeme, blogujeme, sdílíme recenze - cestování, domácnost, koníčky, módu a styl, vztahy a partnerství.

Stavební činnost, výstavba: - rodinné domy - rekonstrukce koupelen

Služby: - foodstyling - fotografování - postprodukční práce

Sližby - tvorbu titulků (podtitulků), překlady, výstupy pro DCP a televize, vytváření DVD a Blu-ray s titulky, vkládání titulků do videa - překlady a korektury - školení titulkování pro překladatele.

Antigraffiti nátěry a odstraňování graffiti

Služby - letecké snímkování - termografické snímkování - revizní lety - 3D modely a výpočty kubatur.

Činnost: - vyhledávání studní virgulí (proutkem) - proutkař.