Kartářky světla s.r.o.


Rybná 716/24, Praha 1 - Staré Město 110 00
Společnost Kartářky světla s.r.o. poskytuje výklad karet po telefonu. Kartářky světla jsou vám k dispozici ihned pro výklad karet po telefonu. Ve dne i v noci je vždy připravená některá z našich kartářek Vám pomoci, poradit. Můžete tedy volat kdykoliv na naši telefonní linku. Vyberte si kartářku, která je právě online, nebo se nechte spojit náhodnou volbou s kartářkou.

Kartářky světla:
- výklad karet po telefonu
- k dispozicí ihned, ve dne i v noci
- nejrychlejší cesta, jak se dozvědět svoji budoucnost, svoje možnosti
- zkušené a diskrétní odbornice na výklad z karet
- můžete si vybrat kartářku, která se Vám líbí nebo se nechat spojit náhodnou volbou.

Každá kartářka z naší věštírny je zkušenou, diskrétní odbornicí, které se můžete svěřit se svými dotazy. Řešíte-li partnerský vztah, lásku, peníze, práci, kartářka vám pomůže výkladem karet najít vhodné řešení, vhodnou cestu a směr právě pro Vás.

Produkty
  • výroba proutěných košů, ostatní řemeslné práce, drobné řemeslné výrobky, řemeslné doplňky

Špičková úklidová technika Praha, dodáváme bezdrátové úklidové stroje pro firmy, supermarkety.

Špičková úklidová technika Praha, dodáváme bezdrátové úklidové stroje pro firmy, supermarkety

Výroba zařízení pro průmyslové, zemědělské a motocyklové účely.
Díly pro dopravní prostředky okr. Písek.


Související články
Vrtání a řezání betonu diamantem zaručuje maximálně efektivní výsledky

BBG-BENDA, s.r.o.

Vrtání a řezání betonu diamantem zaručuje maximálně efektivní výsledky

Diamantové nástroje na řezání a vrtání betonu či železobetonu s ocelovými armaturami jsou snadnou cestou k dosažení rychlých, přesných a efektivních výsledků nejen při rekonstrukcích pozemních a inženýrských staveb. Společnost BBG BENDA s.r.o. působí již od roku 1993 v oblasti řezání a vrtání stavebních konstrukcí diamantovými nástroji po celé ČR i v zahraničí. Díky špičkovým technologiím, mnohaletým zkušenostem a spoluprací s předními výrobci diamantových strojů a nástrojů dokáží vysoce kvalifikovaní pracovníci splnit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Moderní diamantovou řezací techniku lze použít při přestavbách, asanacích, rekonstrukcích a demolicích v pozemním a inženýrském stavitelství. Oproti klasickým technologiím za pomocí sbíječek vyžadujících namáhavou obsluhu je diamantové řezání a vrtání rychlé, snadné, čisté, přesné, bezpečné a v konečném součtu i cenově výhodné.


Vrtání a řezání betonu diamantem je rychlé, účinné a přesné

BBG-BENDA, s.r.o.

Vrtání a řezání betonu diamantem je rychlé, účinné a přesné

Odstraňování či úprava betonu byl ve stavebnictví vždy komplikovaný, zdlouhavý a náročný proces. S moderními diamantovými nástroji je to však hračka! Vrtání a řezání betonu diamantem je totiž velice přesné, úsporné a rychlé řešení s efektivními výsledky. A navíc s minimem hluku, prachu a odpadní suti.


DAGETT 66 zajišťuje veškeré stavební práce, řezání železobetonu i stavbu obchodních center

DAGETT 66, s.r.o.

DAGETT 66 zajišťuje veškeré stavební práce, řezání železobetonu i stavbu obchodních center

Nebaví vás kvůli několika stavebním úpravám obvolávat vždy různé dodavatele? Pak se spolehněte na nás. Veškeré stavební práce, inženýrskou činnost i technický servis zajišťuje DAGETT 66. S námi budete mít vše pohromadě. Zabýváme se také stavbami obchodních center.


Muzikál Sibyla, královna ze Sáby - hvězdné herecké obsazení vyžaduje perfektní masky

Maskérská škola Praha

Muzikál Sibyla, královna ze Sáby - hvězdné herecké obsazení vyžaduje perfektní masky

17. března 2016 čeká divadlo Hybernia velká premiéra historického muzikálu Sibyla, královna ze Sáby. Dlouho očekávaný muzikál bude vyprávět příběh o krásné královně a její velké lásce s králem Šalamounem, plný zvratů a napínavých scén. Na spolupráci s herci se velmi těší také zkušený maskér Petr Fadrhons z pražské maskérské školy FaZa Make Up.


Firemní články
Kartářky, výklad karet po telefonu Praha, partnerský horoskop, věštění z karet, diskrétnost

Kartářky, výklad karet po telefonu Praha, partnerský horoskop, věštění z karet, diskrétnost

Kartářky, výklad karet po telefonu Praha, partnerský horoskop, věštění z karet, diskrétnost a ohleduplnost při výkladu z karet.