Výkopy kanalizací, demolice, hloubení základů rodinných domů, výkopy pro inženýrské sítě, úpravy terénů nebo třeba hloubení pro bazény? Tyto všechny činnosti spadají do zemních a výkopových prací, které jsou prováděny pomocí bagrů, minibagrů či rypadel.

ROBICONT: zemní práce, demolice i odvoz stavebního odpadu
Hledáte firmu, která provádí zemní a výkopové práce ve Zlínském a Olomouckém kraji? Obraťte se na společnost ROBICONT. Provádíme terénní úpravy pozemků, kopání základů, přípojek a všech inženýrských sítí. Dále také demolice a odstraňování drobných staveb. Práce provádíme strojně i ve vnitřních prostorách a za ztížených podmínek. Mimo to pronajmeme ...
ROBICONT: zemní práce, demolice i odvoz stavebního odpadu
ELEKTROVASURY  - montáž elektrických zařízení a zemní práce
Společnost ELEKTROVASURY s.r.o. se zaměřuje na realizace zemních prací a také montáž elektrických zařízení. Provádíme práce na stavbách veřejného osvětlení, telekomunikačních a silových kabelových vedení VN a NN, kanalizací, přípojek či vodovodních řádů. Naše stroje umožňují práci i ve svažitých horských terénech.
ELEKTROVASURY  - montáž elektrických zařízení a zemní práce
Stavební firma. Stavby, stavební práce: - novostavby - rekonstrukce - přípravné a demoliční práce, demolice - zemní práce.

Výroba, stavba: - ocelové konstrukce - hliníkové fasády - fasády, okna, zimní zahrady - lešení - sádrokartonové příčky. Pronájem: - lešení. Zemní práce. Zámečnické práce.

Provádění: -zemní práce rozsáhlejšího objemu pro větší investory: -přípravné stavební práce pro dálnice, silnice a velké pozemní stavby. Strojový park: -dozery: -Komatsu, Hanomag, T130 -válce -nakladače kolové -bagry. Stavební dvůr: -Zlín-Lípa.

Generální oprava, servis -vodovody, kanalizace -zemní práce.

Výstavba: - průmyslové a zemědělské stavby - inženýrské sítě - výkopové a rekultivační práce - demoliční práce - místní komunikace pro vozidla a pěší - sportoviště - úpravy a opravy vodních toků - meliorace. Výroba: - dřevěné lepené profily určené pro výrobu oken a dveří.

Autodoprava. Práce: -zemní, výkopové.

Autodoprava, přeprava, doprava: -nákladní Práce: -zemní

Vodohospodářské stavby. Stavby, provedení, realizace: -vodovody -kanalizace -komunikace -zemní práce všeho druhu -vodojemy -čistírny -úpravy vodních toků. Práce s vlastní mechanizací CATERPILAR.

Stavební firma. Zákaznická linka: 731616919 . Výstavba, stavba, stavby, rekonstrukce, modernizace, přestavba: -staveb na klíč -rodinné domy a domky, rodinných domů a domků -inženýrské sítě -budovy, byty, bytů Práce: -zemní, výkopy, kopáčské -výkopové včetně dopravy - skládka. Pokládka, pokládání: -dlažby zámkové, ...

Zemní práce. Výkopové a demoliční práce.

Hutní a stavební středisko. Prodej: -konstrukční ocel. Stavební firma. Kompletní dodávka: -pozemní stavby -průmyslové stavby Rekonstrukce a modernizace: -budovy Práce,montáž,realizace: -zemní práce -základní konstrukce -svislé nosné konstrukce a příčky -sádrokarónové konstrukce -vodorovné konstrukce a stropy -úprava ...

Výstavba, opravy, rekonstrukce: - náměstí, pěší zóny, ulice, komunikace, silnice - zemní práce - inženýrské sítě - dlažební materiály a výrobky - veřejné osvětlení - sadové úpravy - městský mobiliář - originální architektonická díla. Pobočka: - Slovensko, Žilina, Kragujevská 12 - tel.: 421911830173 - e-mail: ...

Práce: -štěpkování porostu -výkopové -mobilní tryskání ( povrchové úpravy ) -frézování porostu -zahradnické práce -opravy stožárů VVN, VN -sprava a údržba nemovitostí -zámečnictví -zednictví -lesnictví, těžba dřeva -práce s těžkou technikou.

Stavební firma. Stavba, výstavba, realizace: -pozemní -bytová -inženýrské sítě /inženýrských sítí/: -kanalizace /kanalizací/ -plynofikace. Práce: -zemní. Prodej: -stavebniny, stavební materiál -průmyslové zboží.

Zemní práce: - skrývky a rozhrnování zeminy terénní úpravy zahrad a okolí domů - shrnování skládek i odpadů potěžbové úpravy cest a linek pro lesní společnosti - budování menších vodních ploch (rybníky) - výkopy sklepů a základů pro rodinné domy, průmyslové stavby - výkopy pro bazény, hráze, opěrné zdi ...

PRODEJ, REALIZACE - štípaný a lámaný přírodní kámen v nepravidelných tvarech, vhodný na dlažby a obklady - kámen dodáváme též velkoobchodně do specializovaných prodejen, zahradních center, stavebnin a stavebním firmám - provádíme realizace zakázek vč. zemních prací SORTIMENT: RULA ŽLUTÁ RULA MODRÁ PÍSKOVEC ...

Práce: -zemní, výkopové -terénní úpravy -demoliční práce. Autodoprava, doprava: -nákladní: -přeprava stavebních hmot, suti, lešení, strojů apod. -zásobování staveb . KAKTUSCENTRUM. Prodej: -kaktusy.

Stavební firma, projekty a realizace : - dřevostaveb, dřevostavby: - rodinné domy na bázi dřeva - nízkoenergetické - pasivní. Působnost celá ČR.

Zemní a výkopové práce minibagry Prodej - nože Štěpkování větví do průměru 45cm štěpkovačem ALBACH (bobr) Prodej - zahradnické nářadí

Montáž - brány Oplocení na klíč - demontáž starého pletiva Srovnání terénu

Topenářské práce Zemní a výkopové práce Vodoinstalační práce

Prodej a rozvoz - štěrk - písek Odstraňování staveb - demolice Zakládání - stavby Zemní práce - terénní úpravy