KO-KA s.r.o.

Projekční činnosti ve stavebnictví zahrnují mnoho dílčích činností, mezi které patří vypracování projektové dokumentace, řízení stavby, poradenství, studie, analýzy a v neposlední řadě také zajištění autorizovaného inspektora a jeho dozor na stavbě.

Ing. Tomáš Novotný - projekční práce na klíč
Poskytujeme projekční práce na klíč v Praze a Středních Čechách. Naše služby zahrnují komplexní stavební projekty, pozemní inženýrské stavby, technický a autorský dozor, statické výpočty a posudky a další služby s tímto spojené. Nabízíme Vám své služby od roku 1988. Pokud hledáte společnost na kterou se můžete spolehnout, jste tu správně.
Ing. Tomáš Novotný - projekční práce na klíč
Společnost Kancelář stavebního inženýrství s.r.o. se zaměřuje na statiku, diagnostiku a průzkum staveb a stavebních konstrukcí, návrhy sanací, destruktivní i nedestruktivní zkoušení stavebních materiálů a komplexní inženýrskou činnost. Naše služby jsou určeny pro stavby menšího rozsahu i rozsáhlé průmyslové a výrobní komplexy, vodní nádrže, ...

Společnost KTS-CZ, s.r.o. se zabývá projektováním a inženýrskou činností v oblasti techniky prostředí. Jsme schopni svým klientům poskytnout řešení v oblasti vytápění a zásobování teplem, vzduchotechniky, zdravotně technických instalacích či chladících systémů. Dále zpracováváme průkazy energetické náročnosti budov, dokumentaci pro územní řízení a ...

Projekční a inženýrské kancelář: - projektování vodovody, kanalizace, vytápění, plynovody, vzduchotechnika.

Projektová činnost ve výstavbě

Služby: - projektová a inženýrská činnost - zpracování průkazu energetické náročnosti budov, energetický štítek

Služby: - zpracování průkazu energetické náročnosti budov

Služby: - zpracování dokumentace k odnětí půdy ze zemědělského půdního fondu

Projekční kancelář, služby: - projekce dopravních staveb - urbanismus - architektura

Projekční kancelář - architektonické studie, vizualizace - projektové dokumentace.

Stavební a projekční kancelář: -inženýrská činnost -projektová činnost -provádění staveb -správa a údržba nemovitostí -realitní činnost.

Stavební, projekční kancelář: -inženýrská činnost -projektová činnost

Projekční kancelář: - projektování staveb, komunikací a vodohospodářských - stavební a autorské dozory - statika staveb

Zpracování položkových rozpočtů dle projektové dokumentace. Oceňování investičních záměrů dle objektových ukazatelů. Zpracování kontrolních rozpočtů.

Služby: -projektové práce -stavební dozor

Stavební firma, výstavba: - vodohospodářské stavby - občanské stavby - dopravní stavby - průmyslové stavby - projektová činnost ve výstavbě

Stavební práce: - výstavba rodinných domů - výstavba bytových, občanských staveb - rekonstrukce objektů - zednické práce - obkladačské práce - sádrokartonářské práce - projekční činnost

Projektová činnost: -pozemní stavby -studie zadání projektů staveb -profesní topení -elektro -voda -kanalizace. Inženýrská činnost. Projektování a navrhování interiérů.

Stavební činnost - výstavba rodinných domů - opravy historických a památkově chráněných objektů - tepelné izolace - projektová a inženýrská činnost - zemní práce.

Služby: - stavební činnost - stavební projekce

Stavební činnost - přípravné práce - obkladačské práce - izolační práce - projektová dokumentace - stavební dozor - zámečnické práce - pronájem lešení - autodoprava kontejnerová nákladní. Výroba - kovové dveře a brány.

Služby: - kompletní inženýrská činnost staveb - technická, technologická údržba objektů - správa nemovitostí - prodej BALNEO potřeb.

Výstavba: -rodinné domy -bytové domy -průmyslové objekty. Stavitelství. Řemeslnické práce: -dlaždičské -obkladačské -kamenické -svářečské. Výrobky z konstrukčních ocelí: -kovové dveře, okenní rámy, rámové konstrukce, mříže -stavební a dekorativní výrobky. Projektová a inženýrská činnost.

Projekce, projektování staveb - pasivní a nízkoenergetické domy - montované dřevostavby - rodinné domystavební povolení - výrobní dokumentace dřevostaveb - pasporty staveb u budov bez projektu - dodatečné projekt k PENB (pasport stavby) - návrhy zateplení staveb a úspor energie - stavební dozor - zpracování ...

Stavební, realitní a developerské činnost - provádění staveb - projekce staveb - hypoteční a investiční úvěry.