Minerály pro chemický průmysl, hnojiva, sůl

(záznamy 1/25 z 53)  strana 1 / 3

Chemický průmysl potřebuje pro svůj provoz mnoho surovin. Nakupujte vápenaté přírodní fosfáty, přírodní surové draselné soli, nerafinovanou síru, hlinitovápenaté fosfáty anebo průmyslová, dusíkatá, minerální anebo kombinovaná hnojiva u předních dodavatelů.Správa a údržba silnic Kroměřížska, s.r.o.

Správa a údržba silnic Kroměřížska, s.r.o.

Správa a údržba silnic Kroměřížska je obchodní společností. Pro zákazníky z regionu Zlínský kraj je celoročně otevřen prodejní sklad, kde je k prodeji písek, kamenivo, posypová sůl, mulčovací kůra, substráty, zemina i další materiál. Prodejní sklad se nachází v areálu firmy, na adrese Kroměříž - Kotojedy 56. SÚS Kroměřížska je především ...

DISALT s.r.o.

DISALT s.r.o.

Dodávka, prodej - posypová sůl pro zimní údržbu komunikací na celém území ČR.

Eriell Corporation, s.r.o.

Eriell Corporation, s.r.o.

-Výroba koksu, surového dehtu a jiných pevných paliv -Výroba chemických látek, vláken a přípravků a kosmetických prostředků -Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků -Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů -Výroba strojů a zařízení -Zprostředkování obchodu a služeb -Údržba motorových vozidel a jejich ...

Besal CR, s.r.o.

Besal CR, s.r.o.

Velkoobchod, dodávka, sklad: - sůl pro průmysl, potravinářství, zemědělství - posypová sůl pro zimní údržbu silnic.

Super GrowGarden s.r.o.

Super GrowGarden s.r.o.

E-shop - hnojiva - závlahové systémy - ventilace - osvětlení - měřící přístroje - prostředky na úpravu vody.

Jiří Otradovský Alfamarket Kolín plotové centrum-železářství Alfamarket Kolín velkoobchod

Jiří Otradovský Alfamarket Kolín plotové centrum-železářství Alfamarket Kolín velkoobchod

-Velkoobchodní a maloobchodní prodej: -pletiva/veškerý sortiment/ -plotové sloupky -spojovací materiál, závitové tyče, svorníky, vruty, univruty, matice, šrouby -svařovací materiály -řezné, brusné, leštící, diamantové kotouče -lopaty, hrábě, rýče, motyky, krumpáče -vědra pozinkovaná, vědra stavební plastová, maltovníky -stavební ...

K+S Czech Republic a.s.

K+S Czech Republic a.s.

Výrobní závod Solné mlýny Olomouc Výroba: - sůl a výrobky ze soli z kamenné, vakuové a mořské - sůl s jodem a fluorem - lizy na bázi soli i s doplňky - jedlé, krmné, průmyslové a posypové soli - koupelové soli.

Ing. Julius Půža, CSc.

Ing. Julius Půža, CSc.

Prodej : - grafit Služby: - technické poradenství z oboru energetiky

SALINEN PRAHA s.r.o.

SALINEN PRAHA s.r.o.

Dodávka: - vakuovaná sůl pro průmysl, energetiku, údržbu silnic - tabletová sůl pro úpravny vody a myčky nádobí, potravinářství a farmacii..

Biouhel.CZ, s.r.o.

Biouhel.CZ, s.r.o.

Výroba, distribuce: - biouhel - využití při kompostování, aplikací lze také zlepšit vlastnosti půdy. Biouhel je drcený materiál vyráběný jako dřevěné uhlí.

NERO - DIA s.r.o.

NERO - DIA s.r.o.

Nerodia. Prodejní sklad solných produktů. Velkoobchod, prodej: - solné produkty - potravinářské soli - průmyslové soli - posypové soli pro údržbu silnic - krmné soli.

GARNI spol. s r.o.

GARNI spol. s r.o.

Nákup, prodej: - posypová sůl - hutní materiál.

FLUORIT TEPLICE s.r.o.

FLUORIT TEPLICE s.r.o.

Výroba a prodej: - flotovaný a kusový kazivec - křemen - dolomit - živec

SBL Europe, s.r.o.

SBL Europe, s.r.o.

Dovoz: posypová sůl, vakuová sůl, chlorid vápenatý, chlorid hořečnatý, Ekogrit, Silpo 8 a další posypové materiály pro údržbu komunikací, cest, parkovišť a chodníků.

Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s.

Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s.

Služby: - údržba, oprava komunikací - zimní údržba komunikací Prodej: - posypová sůl - dopravní značky Autoservis. Pneuservis.

BioImpro, s.r.o.

BioImpro, s.r.o.

Výroba, aplikace: - komposty a rekultivační substráty

Intersol spol. s r.o.

Intersol spol. s r.o.

Velkoobchod: - průmyslová kamenná sůl - sůl na posypy komunikací - solné bloky.

Unikom a.s. - Agroslužby

Unikom a.s. - Agroslužby

Prodej hnojiv a agrochemikálií. Prodej uhlí a písku. Těžba a prodej bílého dolomitického vápence. Tuzemská i mezinárodní nákladní autodoprava.

RC Trading s.r.o.

RC Trading s.r.o.

Velkoobchod ovoce a zelenina, luštěniny, olejniny, obiloviny, otruby, pšeničný šrot, řepkový šrot, hnědé uhlí, cukr, posypová sůl. Prodej, e-shop: - trampolíny - doplňky k trampolínám - elektrická autíčka - vodní atrakce - platsové sudy - bazény - prodejní stánky, párty stany - dřevěné hračky KidKraft - dřevěný nábytek pro ...

Vápenka Čertovy schody a.s.

Vápenka Čertovy schody a.s.

Vápenka Čertovy schody a.s. - součást belgické skupiny Lhoist, která patří mezi hlavní světové výrobce vápna, vápence a dolomitu. Výroba, prodej - druhy výrobků : - kusové vápno - mleté vápno - hašené vápno - hydrát - kusový vápenec - mletý vápenec - tříděný a sušený dolomit Speciální výrobky pro: 1. stavebnictví - Čerťák® (balené ...

Kalcit s.r.o.

Kalcit s.r.o.

Zpracování a těžba vysokoprocentních vápenců - lom. Vysokoprocentní vápenec se složením 98% CaCO3. Drcené kamenivo - žula (granodiorit). Zásypový písek. Stabilizační zemina. Saturační vápenec do cukrovarů. Vápence do slévárenství, chemického průmyslu a maltových směsí, odsíření tepelných elektráren. Sklad Blansko: -písky kopané ...

Josef Vystavěl

Josef Vystavěl

Prodej soli: - posypová - krmná - tabletová - nakládací - speciální. Prodej: - jablečné výlisky - krmné granulované mláto - suroviny k výrobě krmiv.

Argo Haná, a.s.

Argo Haná, a.s.

Dodávky: - přípravky na ochranu a výživu rostlin: - herbicidy - fungicidy - insekticidy - regulátory růstu - hnojiva listová a speciální.

(záznamy 1/25 z 53)  strana 1 / 3