Less Mess Storage


Argentinská 516/40, Praha 7 170 00

Skladování osobních i obchodních věcí.

IČ: 26184168
DIČ: CZ26184168
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Mgr. Ondřej Šubrt

Pronájem vozu VW Transporter Praha

Pronájem vozu VW Transporter Praha

Společnost City Self-Storage s.r.o. nabízí pronájem vozu VW Transporter. Možnost využít ke stěhování nebo pro pravidelné firemní zásobování. Vůz si mohou půjčit klienti City Self-Storage, ale i ostatní zájemci. Ceny pronájmu vozu. Klienti CSS: 0 - 4 hod. 600,- Kč 1 den 1.000,- Kč Neklienti CSS 0-4 hod. 1.000,- Kč 1 den 2.000,- Kč Kauce: Klienti CSS: 5.000,- Kč Neklienti CSS: 10.000,- Kč Bližší informace naleznete na webových stránkách viz odkaz níže.


Parkování, uskladnění a zazimování motorek Praha

Parkování, uskladnění a zazimování motorek Praha

Nabízíme parkování a uskladnění motocyklů. Dále také nabízíme zazimování Vaší motorky. Soukromé kóje jsou: - temperované - suché - vysoce zabezpečené - s neomezeným přístupem.


Pronájem skladových prostor pro soukromé osoby Praha

Pronájem skladových prostor pro soukromé osoby Praha

Společnost City Self-Storage s.r.o. nabízí skladové prostory k pronájmu pro soukromé osoby v Praze. Skladovací prostory jsou: - čisté - suché - bezpečné - uzamykatelné vlastním zámkem. Velikost skladovacích prostor je od 1 m2 až do 50 m2. Lze uskladnit např.: - elektroniku - vybavení domácnosti - sportovní vybavení - zahradní nábytek a nástroje - letní nebo zimní oblečení - nábytek - bílé zboží - atd.


Skladovací kóje k pronájmu Praha

Skladovací kóje k pronájmu Praha

Společnost City Self-Storage s.r.o. nabízí pronájem skladovacích kójí v Praze. Doba pronájmu je již od jednoho měsíce. Přístup k věcem je neomezený od 7 do 22 hodin, za drobný příplatek 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Soukromé, čisté a suché skladovací místnosti, které lze uzamknout vlastním zámkem. Velikost skladů je od 1 do 50 m2. Sklady jsou vybaveny propracovaným bezpečnostním systémem. Sklady Holešovice: Argentinská 516/40 Sklady Pankrác: Na Křivině 1371/1 Sklady Dejvice: Evropská ul. 696/113


Firemní skladování, archivace dokumentů Praha

Firemní skladování, archivace dokumentů Praha

Společnost nabízí firemní skladování a archivaci dokumentů v Praze. Díky cenově výhodnému skladovacímu systému můžete ušetřit na nákladech na skladování. Pro maximální zjednodušení vašeho podnikání můžete využít tyto skladovací služby: - zajištění dopravy - pronájem vozu VW transportér - pronájem speciálního miniboxu pro cennosti a důležité dokumenty - dodávka balícího materiálu do firmy. Pokud potřebujete uskladnit dokumenty, lze kóje vybavit regály, které umožní efektivní využití prostoru - archivační řešení šité na míru.Další produkty a služby
  • skladovací prostory, skladovací systém, skladovací služby, inventarizace zboží, řazení zboží dle šarže, pronájem chlazených skladů


Související články
Silniční doprava
Silniční doprava

Oblast silniční dopravy má rozhodně silné zastoupení v naší firmě. Neustále rozšiřujeme vozový park a přidáváme také další služby, díky kterým mohou být naši klienti vždy s výsledkem spokojení. Připojují se také logistické služby a skladování.


Mezinárodní doprava s důrazem na operativnost, vstřícnost a technickou vybavenost
Mezinárodní doprava s důrazem na operativnost, vstřícnost a technickou vybavenost

Společnost BERAN JIŘÍ autotransport působí na trhu již více než 25 let. Ačkoliv se v začátcích firma zaměřovala převážně na vnitrostátní dopravu, díky velké poptávce klientů rozšířila své služby i o mezinárodní dopravu. Dnes patří k významným společnostem v této oblasti, disponuje rozsáhlým vozovým parkem, vlastními skladovacími prostory s manipulační technikou i velkým počtem profesionálních zaměstnanců.


Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR
Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR

Přeprava nebezpečných nebo speciálních nákladů je poměrně složité téma. Naštěstí existují společnosti, které se tímto tématem zabývají, a proto je snadné přepravit pomocí jejich služeb jakýkoliv i nebezpečný náklad, a to po celé ČR i do zahraničí.


Autodoprava, spedice, logistika na jednom místě
Autodoprava, spedice, logistika na jednom místě

Dopravní služby jsou nepostradatelnou součástí dnešní moderní doby. A když nemáte vlastní nákladní vozidlo, tak využijete služby jiné dopravní společnosti. Dopravní, spediční a logistické služby poskytuje také společnost JHT CZ s.r.o., Mladé Buky.