Artlingua, a.s.


Za Poříčskou bránou 365/21, Praha 8 186 00

Překlady, tlumočení

IČ: 00298638
DIČ: CZ00298638
Okres: Praha-město
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Mgr, Eva Vymětalová

Kongresové služby Praha

Kongresové služby Praha

Společnost Artlingua, a.s. nabízí veškeré kongresové služby. Naším cílem je poskytnout vám profesionální služby, se kterými budete plně spokojeni. Máme veškerou tlumočnickou techniku, kterou můžete pro úspěšný průběh konference potřebovat. Naši technici se postarají o montáž a instalaci tlumočnického zařízení i následnou obsluhu zařízení po celou dobu trvání akce. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Tlumočení světové jazyky Praha

Tlumočení světové jazyky Praha

Společnost Artlingua, a.s. nabízí tlumočení ve všech světových jazycích včetně zajištění tlumočnické techniky na jakoukoli příležitost např: - mezinárodní konference - jednání - soukromé školení - filmový festivaln a jiné. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Konsekutivní simultánní tlumočení Praha

Konsekutivní simultánní tlumočení Praha

Společnost Artlingua, a.s. nabízí mimo jiné tyto typy tlumočení: - Konsekutivní tlumočení - Simultánní tlumočení (kabinové) - Simultánní tlumočení s pilotáží - Informativní a doprovodné tlumočení. Organizace kongresů, seminářů, hostesky. Používáme tlumočnickou techniku, zajistíme montáž a instalaci tlumočnického zařízení i následnou obsluhu zařízení po celou dobu trvání akce. Rádi vám poskytneme tuto techniku: - bezdrátové tlumočnické zařízení Philips INFRA CCS 400 - digitální zařízení DCN (Digital Congress Network) s možností až 16 jazykových kanálů - mobilní tlumočnické kabiny - velkou kabinu dle ISO EN 4043 (varianta pro 2 nebo 3 tlumočníky) - perfektní zvuková izolace, exteriér vhodný do jakýchkoli prostor - ozvučení sálů, mikrofony, mikroporty - projekční a audiovizuální vybavení.


Tlumočení svatebních obřadů

Tlumočení svatebních obřadů

Společnost Artlingua, a.s. mimo jiné zajišťuje tlumočení svatebních obřadů. Naposledy jsme zajišťovali tlumočníka s anglo-německou jazykovou kombinací a tlumočení v ruštině a turečtině. Jsme rádi, že Artlingua mohla pomoci k hladkému průběhu všech svateb a přispěla tak ke spokojenosti novomanželů. Podrobnější informace o našich dalších službách najdete na našich stránkách www.artlingua.cz


Překlady se soudním ověřením Praha

Překlady se soudním ověřením Praha

Společnost Artlingua, a.s. kromě obyčejných překladů zajistí také tyto překlady: - překlady se soudním ověřením - korektury překladů rodilými mluvčími - počítačem podporované překlady (Trados, DejaVu) Soudně ověřený překlad (nebo také překlad úřední, překlad s razítkem soudního tlumočníka) je text přeložený překladatelem zapsaným u příslušného krajského soudu. Dokument musí obsahovat listinu v původním jazyce, překlad do jazyka cílového a tlumočnickou doložku s razítkem soudního tlumočníka. To je pak svázáno červeno-modro-bílou stužkou a opět opatřeno razítkem tlumočníka. Takto se překládají například vysvědčení, diplomy, rodné listy, výpisy z obchodního rejstříku atd. Pro bližší nformace klikněte na odkaz viz níže.


Simultánní tlumočení s pilotáží Praha

Simultánní tlumočení s pilotáží Praha

Společnost Artlingua, a.s. nabízí tyto typy tlumočení: - Konsekutivní tlumočení - Simultánní tlumočení (kabinové) - Simultánní tlumočení s pilotáží - Informativní a doprovodné tlumočení. Organizace kongresů, seminářů, hostesky. Používáme tlumočnickou techniku, zajistíme montáž a instalaci tlumočnického zařízení i následnou obsluhu zařízení po celou dobu trvání akce. Rádi vám poskytneme tuto techniku: - bezdrátové tlumočnické zařízení Philips INFRA CCS 400 - digitální zařízení DCN (Digital Congress Network) s možností až 16 jazykových kanálů - mobilní tlumočnické kabiny - velkou kabinu dle ISO EN 4043 (varianta pro 2 nebo 3 tlumočníky) - perfektní zvuková izolace, exteriér vhodný do jakýchkoli prostor - ozvučení sálů, mikrofony, mikroporty - projekční a audiovizuální vybavení.


Konsekutivní simultánní tlumočení Praha

Konsekutivní simultánní tlumočení Praha

Společnost Artlingua, a.s. nabízí mimo jiné tyto typy tlumočení: - Konsekutivní tlumočení - Simultánní tlumočení (kabinové) - Simultánní tlumočení s pilotáží - Informativní a doprovodné tlumočení. Organizace kongresů, seminářů, hostesky. Používáme tlumočnickou techniku, zajistíme montáž a instalaci tlumočnického zařízení i následnou obsluhu zařízení po celou dobu trvání akce. Rádi vám poskytneme tuto techniku: - bezdrátové tlumočnické zařízení Philips INFRA CCS 400 - digitální zařízení DCN (Digital Congress Network) s možností až 16 jazykových kanálů - mobilní tlumočnické kabiny - velkou kabinu dle ISO EN 4043 (varianta pro 2 nebo 3 tlumočníky) - perfektní zvuková izolace, exteriér vhodný do jakýchkoli prostor - ozvučení sálů, mikrofony, mikroporty - projekční a audiovizuální vybavení.Další produkty a služby
  • překlady odborných textů, ověřené úřední překlady, překlady úředních listin, tlumočnické služby


Související články
Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte
Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte

Potřebujete prezentovat své nápady, výtvory či akce před menším či větším publikem? Pak víte, že nejideálnějším řešením je svolání konference či kongresu. Jenže pořádání takové akce je náročnou záležitostí a více než kde jinde zde hrají roli detaily. Vy se však nemusíte obávat. Stačí, když navážete spolupráci se společností SAN SERVICE.


Technika pro akce Praha
Technika pro akce Praha

Potřebujete zajistit překladatelské, tlumočnické, ozvučovací nebo cateringové služby? V tom případě se obraťte na firmu SAN SERVICE, s.r.o., která zajišťuje v této oblasti kompletní servis. Ptáte se, kdo takovéto služby může potřebovat? Zajišťujeme kongresy s mezinárodní účastí, semináře, workshopy, prezentace a večírky, běžné zábavní akce, ale klidně i tiskové konference.


Komplexní služby pro konferenci či kongres s mezinárodní účastí na špičkové úrovni
Komplexní služby pro konferenci či kongres s mezinárodní účastí na špičkové úrovni

Zajištění hladkého průběhu nejen konference či kongresu, ale i firemních prezentací, workshopů, seminářů a dalších akcí, vyžaduje profesionální a precizní organizaci včetně veškerého vybavení. Společnost SAN SERVICE poskytuje komplexní služby a je spolehlivým partnerem při pořádání jakékoli akce.


Firemní vzdělávání a jedinečný produkt Soft Skills Workshop
Firemní vzdělávání a jedinečný produkt Soft Skills Workshop

Snažíte se pro své zaměstnance udělat maximum? Chcete, aby se zdokonalovali a jejich úspěch byl také přínosem pro vaši firmu? Není nic jednoduššího, než odevzdat firemní vzdělávání pro české i nadnárodní společnosti do rukou firmy UniStudies, s.r.o. Nabízí moderní styl vzdělávání cizích jazyků, který se přizpůsobí individuálním potřebám firem i veřejnosti.