Tlumočnické a překladatelské služby s návazností na kompletní konferenční servis

Zajištění konferencí či kongresů s mezinárodní účastí, ale také třeba večírků či firemních prezentací vyžaduje dokonalé plánování, zázemí personálu i zkušenosti. Firma SAN SERVICE s.r.o. se zabývá poskytováním tlumočnických, překladatelských, ozvučovacích i cateringových služeb již od roku 1990, zajišťuje kompletní pořádání konferencí a společenských akcí s ohledem na účast zahraničních subjektů.

tlumočení, překladatelské služby

Tlumočnické a překladatelské služby pro všechny akce

Společnost SAN SERVICE s.r.o. zajišťuje překladatelské a tlumočnické služby pro všechny akce, ať už jde o konference, kongresy či zasedání. Je zárukou poskytnutí kvalitních profesionálních služeb, firma vyniká mnohaletými zkušenostmi, kvalitní tlumočnickou technikou i zkušeným realizačním týmem, který zajistí bezproblémový průběh jakékoliv akce mezinárodního charakteru.

Překladatelské i tlumočnické služby jsou zajišťovány jednak s využitím normovaných tlumočnických kabin a jednak osobními tlumočníky, kteří mají bohaté zkušenosti se simultánním i konsekutivním překladem. Díky moderní technice lze překládat a tlumočit do více než 30 jazyků, a to pomocí digitální nebo infra technologie.

Pořádání kongresů, konferencí a dalších akcí s využitím tlumočníků a překladatelů


Kompletní pořádání konferencí s tlumočníky a překladateli

Kromě dílčích tlumočnických a překladatelských služeb zajišťuje společnosti SAN SERVICE s.r.o. také kompletní pořádání konferencí v Praze i po celé republice. Pořádání konferencí vychází z konkrétních požadavků klienta, dle zadání bude vypracována cenová kalkulace a vybráno ideální vybavení, které bude pro místo konání akce nejvhodnější.

Velký důraz při pořádání konferencí i jiných společenských či kulturních akcí klade společnost SAN SERVIS s.r.o. na ozvučení. Disponuje špičkovou ozvučovací technikou, kterou na akcích ovládají vyškolení odborníci.

Ozvučení konferencí na míru


Nejmodernější osvětlovací technika i odborná manipulace

Nezbytnou součástí konferencí a dalších pořádaných akcí je kvalitní osvětlení. Důležitá je nejen samotná osvětlovací technika, ale i profesionální manipulace. Odborní pracovníci ze společnosti SAN SERVIS s.r.o. používají spolehlivé LED diodové reflektory, které jsou nenáročné na prostor, a dokáží zajistit kvalitní osvětlení. Vždy je nabízeno řešení osvětlení na míru konkrétní akce.

Profesionální osvětlení konferencí a dalších kulturních a sportovních akcí


Projekční technika pro zvýšení úrovně nejen konferencí

Použití projekční techniky má velký vliv na celkový dojem z pořádané akce. Vhodně zvolená projekční technika dokáže zvýšit její úroveň a také usnadnit vlastní průběh. Pro konkrétní akci je vždy vybráno nejvhodnější vybavení: projektory, ovládací zařízení, monitory, projekční plátna a další. I zde však hraje velkou roli lidský faktor. Instalace i odborný dohled je i v tomto případě v rukou profesionálních pracovníků.

Projekční technika od společnosti SAN SERVIS s.r.o.


Pořádání konferencí od A do Z

Pořádání konference vyžaduje celou řadu dílčích činností, od samotného zajištění překladatelských a tlumočnických služeb po přípravu techniky, ozvučovacího a projekčního zařízení, hlasového zařízení či cateringu a personálu. O to vše se společnost SAN SERVICE postará, kromě zadání požadavků a specifik tak nemá klient s pořádáním konference žádné starosti. Společnost detailně sleduje aktuální změny na trhu a z hlediska cenové politiky na ně reaguje, proto jsou ceny za poskytované služby příznivé za jakékoliv situace.

Již více než 25 let zajišťuje společnost SAN SERVICE s.r.o. kompletní pořádání konferencí a dalších společenských a kulturních akcí s důrazem na účast zahraničních subjektů. Zaměřuje se proto na zajištění profesionální tlumočnických a překladatelských služeb, které odpovídají dnešním standardům a normám. Ozvučení, osvětlení, interakce, catering audio-video technika, o to vše bude při pořádání akce touto společností postaráno.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://san.cz

Vydáno 15.07.2016
714 Zhlédnutí
Topováno 04.06.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Profesionální konference zajistí SAN SERVICE

Profesionální konference zajistí SAN SERVICE
O dobré akci se bude mluvit ještě týden po jejím skončení. Na skvělou akci se bude vzpomínat hodně dlouho. K dosažení dokonalosti přitom stačí tak málo - kontaktovat společnost SAN SERVICE. Kdo jsme? Profesionální agentura, která se zabývá pořádáním konferencí na úrovni. Přesvědčte se o tom i vy.

SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí

SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí
Zorganizovat a uspořádat konferenci či kongres je vždy obtížnou disciplínou, jde-li o akci s mezinárodní účastí, je organizace a pořádání o to složitější. Společnost SAN SERVICE se již od roku 1990 zabývá profesionálním pořádáním konferencí a kongresů, přičemž poskytuje překladatelské a tlumočnické ...

Projekce a osvětlení akcí? Vše bez problémů zvládne SAN SERVICE Praha

Projekce a osvětlení akcí? Vše bez problémů zvládne SAN SERVICE Praha
Pořádáte koncert, konferenci, sportovní nebo jinou velkou společenskou akci? Máte na starosti významný firemní večírek? Pak se vám jistě budou hodit služby firmy SAN SERVICE s.r.o. sídlící v Praze. Postaráme se o projekci i osvětlení, podle vašeho zadání vybereme to nejvhodnější vybavení na míru, ...

Technika pro akce Praha

Technika pro akce Praha
Potřebujete zajistit překladatelské, tlumočnické, ozvučovací nebo cateringové služby? V tom případě se obraťte na firmu SAN SERVICE, s.r.o., která zajišťuje v této oblasti kompletní servis. Ptáte se, kdo takovéto služby může potřebovat? Zajišťujeme kongresy s mezinárodní účastí, semináře, ...

Zajištění ozvučení a osvětlení je při pořádání akcí velmi důležité

Zajištění ozvučení a osvětlení je při pořádání akcí velmi důležité
Chystáte se pořádat koncert, konferenci, sportovní událost nebo jinou více či méně veřejnou akci? Ať už budete mít vše do posledního detailu naplánováno, špatné ozvučení a osvětlení může celkový dojem z akce pokazit. Využijte služeb profesionálů, kteří se postarají o kompletní ozvučení i osvětlení ...

Špičkové firmy spolupracují se SAN SERVICE

Špičkové firmy spolupracují se SAN SERVICE
Základem každého podnikání nebo veřejné činnosti je dát o sobě vědět. Říká se, že špatná reklama je taky reklama, ale my v SAN SERVICE máme jiný názor. Prezentace firmy, občanské společnosti nebo jakéhokoliv sdružení by měla být perfektní. A to je naše motto. Právě proto s námi spolupracují ...

Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte

Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte
Potřebujete prezentovat své nápady, výtvory či akce před menším či větším publikem? Pak víte, že nejideálnějším řešením je svolání konference či kongresu. Jenže pořádání takové akce je náročnou záležitostí a více než kde jinde zde hrají roli detaily. Vy se však nemusíte obávat. Stačí, když navážete ...

Komplexní služby pro konferenci či kongres s mezinárodní účastí na špičkové úrovni

Komplexní služby pro konferenci či kongres s mezinárodní účastí na špičkové úrovni
Zajištění hladkého průběhu nejen konference či kongresu, ale i firemních prezentací, workshopů, seminářů a dalších akcí, vyžaduje profesionální a precizní organizaci včetně veškerého vybavení. Společnost SAN SERVICE poskytuje komplexní služby a je spolehlivým partnerem při pořádání jakékoli akce.
PODSTRÁNKY

Konference, kongresy

Konference, kongresy
Konference a kongresy, technické vybavení, tlumočení, catering

Ozvučení, osvětlení

Ozvučení, osvětlení
Ozvučení a osvětlení všech druhů společenských akcí

Projekce, interakce, hlasování

Projekce, interakce, hlasování
Projekční a hlasovací technika, interakce během jednání a prezentací
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SAN SERVICE, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SAN SERVICE, s.r.o.
san.cz
Adresa

Adresa

Na Louži 65/2
Praha 10 101 00

san@san.cz
+420 608 513 021


Najdete nás také zde:

ARES
captcha