Frajer s.r.o.


Brabcova 1159/2, Praha 4 - Podolí 147 00

Kosmetické a regenerační studio (kr studio) v Podolí bylo otevřeno 1.prosince 2003 s cílem provozovat kosmetické péče obličeje a těla zaměřené na pěstění přírodní krásy ověřenými produkty a postupy.

Specifická kosmetická ošetření
značky Darphin pro pleť:
- citlivou
- smíšenou
- mastnou
- problematickou
- suchou
- stárnoucí
- ochablou
- pigmentovou.

Exkluzivně v našem studiu:
- sestavení osobního programu 3D Darphin zdarma
- Skin skener pleti – analýza pleti přístrojem zdarma
- depilace cukrovou pastou Pandy´s nebo teplým voskem
- manikúra Jessica
- pedikúra Jessica.

IČ: 27068811
DIČ: CZ27068811
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč

Kosmetické a regenerační studio Praha 4

Kosmetické a regenerační studio Praha 4

Kosmetické a regenerační studio Praha 4. Naše služby: - Digitopresurní masáž - Lymfatická drenáž - Hloubková modeláž obličeje - Liftingová péče o ochablou pleť - Hloubkové čištění pleti - Péče o oční okolí - Úprava obočí, barvení obočí a řas - Líčení - Poradenství v kosmetice a líčení. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Kosmetické a regenerační studio Praha 4

Kosmetické a regenerační studio Praha 4

Kosmetické a regenerační studio Praha 4. Naše služby: - Digitopresurní masáž - Lymfatická drenáž - Hloubková modeláž obličeje - Liftingová péče o ochablou pleť - Hloubkové čištění pleti - Péče o oční okolí - Úprava obočí, barvení obočí a řas - Líčení - Poradenství v kosmetice a líčení. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže. Ve studiu je též možné sjednat bezplatnou lékařskou zdravotní konzultaci. Hovoříme anglicky, francouzsky a německy.


Kosmetické a regenerační studio Praha 4

Kosmetické a regenerační studio Praha 4

Kr studio Frajer s.r.o. je kosmetické a regenerační studio v Praze, které nabízí tyto služby: - Digitopresurní masáž - Lymfatická drenáž - Hloubková modeláž obličeje - Liftingová péče o ochablou pleť - Hloubkové čištění pleti - Péče o oční okolí - Úprava obočí, barvení obočí a řas - Líčení - Poradenství v kosmetice a líčení Exkluzivně v našem studiu: - Sestavení osobního programu 3D Darphin zdarma - Skin skener pleti – analýza pleti přístrojem zdarma - Depilace cukrovou pastou Pandy´s nebo teplým voskem - Manikúra Jessica - Pedikúra Jessica Další služby: - Výživné zábaly rukou - Péče o stárnoucí ruce - Masáže rukou - Lakování - Výživné masky na lýtka - Uvolňující masáž nohou. Samozřejmostí je diskrétní jednání a bezplatné poradenství. Kr studio v Podolí bylo oceněno francouzskou kosmetickou značkou Darphin – certifikátem Diploma of excellence. Naše pracovní doba: po-pá 9-21 hod sobota každá druhá v měsíci 9-16 hod Bližší informace včetně ceníku služeb najdete na našich webových stránkách www.krstudio.infoDalší produkty a služby
  • kosmetická péče, salón krásy, masáž obličeje a krku, pleťové masky a peeling
  • péče o nohy, koupel chodidel, změkčení kůže, úprava nehtů, kosmetické procedury rukou, lakování nehtů


Související články
Chemický peeling pro vyhlazení vrásek a omlazení pleti
Chemický peeling pro vyhlazení vrásek a omlazení pleti

Péče o krásu a zdraví je důležitou součástí života ženy v každém věku. Proto zajisté uvítáte všechny kvalitní metody, díky kterým si dopřejete zdravý a mladistvý vzhled třeba formou chemického peelingu, který omlazuje a vyhlazuje vrásky. Kompletní péči vám poskytne kosmetický salón 5R Studio v Brně.


Plazmaterapie aneb omlazení vlastní krevní plazmou v Esthetic Medical Clinic Praha
Plazmaterapie aneb omlazení vlastní krevní plazmou v Esthetic Medical Clinic Praha

Určitě si pamatujete časy, kdy jste se cítili svěží a fit a byli jste ve svém těle naprosto spokojení. Možná si říkáte, že už jsou tyto časy pryč, ale mýlíte se - vyzkoušejte plazmoterapii, což je speciální terapie, kterou poskytuje naše centrum estetické medicíny v Praze. Díky této terapii dochází k odstranění vrásek, celkovému omlazení pleti a dorůstání vlasů bez velkých a bolestivých zákroků.


Ambulance estetické medicíny: vrásky vyhladí a pleť omladí mikrojehličky
Ambulance estetické medicíny: vrásky vyhladí a pleť omladí mikrojehličky

Trápí vás vrásky, akné, strie či celulitida? Chtěli byste dopřát kvalitní péči své pleti i kůži celého těla, hydratovat ji a zpevnit? Právě pro vás je tu AMEM, Ambulance estetické medicíny. Provádí nejrůznější zákroky a procedury, oblíbená je například metoda mikrojehličkování.


Mezonitě - Slyšeli jste už o této metodě vyhlazení vrásek?
Mezonitě - Slyšeli jste už o této metodě vyhlazení vrásek?

Plně vstřebatelný a tělu přátelský materiál mezonitě, magický lifting nebo také lifting o polední pauze. Takzvané mezonitě jsou zkrátka účinnou a šetrnou miniinvazivní metodou vypnutí pleti, vrásek nebo povislé kůže. Mezonitě změní kontury vašeho obličeje ambulatně, což jednoduše znamená, že po tomto zákroku estetické medicíny nemusíte omezovat svůj běžný život kvůli rekonvalescenci.