NOVAOPTIK JP s. r. o.


Kobližná 16, Brno 602 00

Naše oční optika poskytuje měření zraku a prodej dioptrických a multifokálních brýlí a kontaktních čoček.

V oboru se pohybujeme více jak 20let. Veškeré zboží je vyráběno dle individuálních potřeb klienta. U nás na prodejně, která je příjemně zařízena, je náš personál připraven Vám pomoci ve výběru jak dioptrických či multifokálních brýlí, tak i kontaktních čoček a to včetně změření zraku.
Z širokého výběru brýlí si jistě vyberete jak materiálové, tak i barevné provedení.

Měření zraku se provádí na speciálních přístrojích, které doporučujeme pravidelně opakovat, abychom předcházeli zhoršování zraku či rozvíjení očních nemocí. Měření zraku zabere jen pár minut a je to bezbolestná procedura.

Sortiment:
-brýle dioptrické, multifokální, dětské
-kontaktní čočky
-roztoky
-pouzdra
-šňůrky na brýle atd.

Vídeňská 100 provozovna v OC Futurum Brno.

IČ: 03103501
DIČ: CZ03103501
Okres: Brno-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Josef Pernický

Bezplatné měření zraku-Brno

Bezplatné měření zraku-Brno

Jste z Brna či okolí a potřebujete si nechat změřit zrak, aby jste měli jistotu zda nepotřebujete vyměnit brýle za silnější či slabší? Pak se zastavte k nám do oční optiky, kde Vám zrak změříme bezplatně! U nás v oční optice se Vám bude věnovat odborně kvalifikovaný personál. Zdarma Vám změříme zrak a následně na to pomůžeme s výběrem vhodných dioptrických či multifokálních brýlí a kontaktních čoček. Vyšetření zraku provedeme specializovaným přístrojem. Absolvovat ho doporučujeme pravidelně a to z toho důvodu aby se včas předešlo zhoršení zraku čí případně vzniku očních chorob. Proces měření trvá jen chvíli a je bezbolestný. Pro víc informací se podívejte k nám na webové stránky nebo se rovnou zastavte k nám do prodejny.


Prodej kontaktních čoček-Brno

Prodej kontaktních čoček-Brno

Nosíte brýle a rádi by jste udělali změnu a vyzkoušeli kontaktní čočky? Pak neváhejte navštívit naši oční optiku v Brně. V naší optice nabízíme k prodeji nejen dioptrické brýle, ale také kontaktní čočky a doplňky k ním. Kontaktní čočky si můžete vybrat buď dioptrické nebo barevné, záleží jen na Vaší představě. U nás můžete zakoupit i pouzdra a roztoky určené přímo na kontaktní čočky. S jejich výběrem Vám samozřejmě rádi pomůžeme a pokud budete potřebovat tak i s jejich aplikací, aby jste pro příště věděli jak na to! Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši kamennou prodejnu!


Dětské dioptrické brýle Brno

Dětské dioptrické brýle Brno

Potřebuje Vaše dítě dioptrické brýle? Pak navštivte naši oční optiku, kde Vám s výběrem těch správných brýlí pomůžeme! V naší optice můžeme Vašemu dítěti ještě jednou změřit zrak, jen pro jistotu, aby jste věděli, že jsou dioptrie zvoleny správně. Když si k nám teď přijdete zakoupit, třeba dětské dioptrické brýle, dostanete 1 000 Kč slevu na obroučky. V našem sortimentu najdete ale i vhodná pouzdra na brýle, řetízky či šňůrky a mnoho dalšího. Proto nás neváhejte navštívit!


Značkové dioptrické brýle Brno

Značkové dioptrické brýle Brno

Potřebujete nové dioptrické brýle, ale nechcete jen tak obyčejné? Pak navštivte naši kamennou prodejnu v Brně, kde naleznete široký sortiment značkových brýlí. V naší oční optice Vám zdarma ještě jednou zrak přeměříme a pomůžeme s výběrem vhodných značkových dioptrických brýlí přesně dle Vašeho přání. V našem sortimentu si jistě vyberete dioptrické brýle podle Vašich představ. Máme je z různých materiálů barevných provedeních. Kromě dioptrických brýlí v našem sortimentu naleznete i kontaktní čočky, sluneční brýle a různí doplňky. Více informací Vám podá náš odborně vyškolený personál nebo navštivte naše www stránky.Další produkty a služby
  • zhotovení brýlí na předpis, dioptrické a sluneční brýle, kontaktní čočky, měření zraku, optické zboží


Související články
Oční optika a měření zraku, komplexní služby včetně servisu
Oční optika a měření zraku, komplexní služby včetně servisu

Zrak patří k našim důležitým smyslům, bez kterého bychom nemohli řádně fungovat a žít plnohodnotný život. Proto i v tomto případě je důležitá prevence a využívání služeb oční optiky, abychom zabránili případným potížím se zrakem nebo potíže kvalitně zvládli zmírnit. A s tím vám profesionálně pomůže a poradí oční optika J&M Optik, která sídli v centru Liberce.


Oční optika Cvikr se nachází na Praze 9, zhotoví vám brýle dle předpisu, poradí s výběrem obrouček nebo poskytnou široké množství doplňkového zboží
Oční optika Cvikr se nachází na Praze 9, zhotoví vám brýle dle předpisu, poradí s výběrem obrouček nebo poskytnou široké množství doplňkového zboží

Bez problémů a bez potíží, s námi zjistíte, že už vás naprosto nic netíží. Velice moderní jsou také různé druhy brýlových obrub. Staráme se také o naše nejmenší zákazníky, a proto jsou dostupné i varianty pro děti. Provádíme i opravy brýlí pro případ nečekaných událostí.


Pravidelné měření zraku odhalí nemoci včas
Pravidelné měření zraku odhalí nemoci včas

Kdyby se vás někdo zeptal, jaký z 5 smyslů je pro vás ten nejdůležitější, který byste vybrali? Většina z nás by odpověděla zrak. Ne vždy se ale k našemu nejdůležitějšímu smyslu chováme tak, jak by zasluhoval. Nestačí jen zařadit do svého jídelníčku mrkev, důležité jsou také pravidelné návštěvy očního lékaře.


Oční optika poskytuje věrnostní program pro členy VIP, slevy a akce
Oční optika poskytuje věrnostní program pro členy VIP, slevy a akce

V Uherském Hradišti se nachází oční optika Cairoo, kde naleznete široký výběr brýlí, obrouček, skel, čoček a dalšího sortimentu. Nakoupit zde můžete brýle pro děti, ale i dospělé ve všech verzích. Dioptrické, sportovní, multifokální, bifokální, jednoohniskové a to není vše. Dokonce vám zde změří zrak a provedou potřebné vyšetření očí.