>>


Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Jeseník
Montáž ocelových konstrukcí, jeřábnické práce, stavění ocelových hal.

Truhlářství, podlahářství.

Lázně s 200-letou tradicí: - lázeňské pobyty - léčba neinfekčních kožních onemocnění - léčba obezity - léčba poruch metabolismu cukru - 250 lůžek.

V klidné turisticky oblíbené osadě Bobrovník si užijete celoroční komfortní ubytování včetně stylové restaurace s vinotékou. Ubytování, penzion, pension: - 9 pokojů, 1x apartmán - kapacita 25 osob - pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV se satelitním příjmem a Wi-Fi připojením - ubytování v klidném prostředí vhodné pro rodiny s ...

Prodej: -garnýže -záclonové systémy -stavebnicový nábytkový systém.

Prodej Aku, elektrického, ručního nářadí, široký sortiment nářadí pro všechny profese pro hobby i profesionální použití. Ruční nářadí asist, Brusky, pneumatické kladivo, vrtačky, hoblovačky, pily, hoblíky, elektrické navijáky, frézky, tavné pistole.

Sportovní, relaxační a zábavní areál: - volnočasové akce pro celou rodinu, výkonné i rekreační sportovce - harmonizační program pro Váš skvělý osobní pocit. Ubytovací infoservis. Kongresová turistika - firemní akce a soukromé oslavy. Sport: - bowling - squash, tenis, nohejbal, volejbal, street basketbal, stolní tenis, badminton, soft ...

Oční optika. Optometrista, optometrie - měření zraku. Aplikace kontaktních čoček. Maloobchod, prodej: - brýle - brýlové obruby - pouzdra na brýle

Těžba, výroba a prodej kvalitního drceného kameniva pro betonárky, obalovny asfaltových směsí, silniční a inženýrské stavby a regulaci vodních toků.

Kamenické Práce.Renovace a Opravy Hrobů.

Motolend Prodej, servis, tuning, garanční opravy: - motocykly - skůtry - čtyřkolky.

EDONA - elegantní domácí nábytek. E-shop s cenově dostupným nábytkem. Vybírejte u nás z bohaté nabídky zboží - postele, šatní skříně, sedací soupravy, obývací stěny, jídelní stoly, jídelní židle a další nábytek. Podívejte se a určitě si vyberete. Rychlá doprava až do bytu.

Výroba: - kuchyňské nádobí - výrobky ze dřeva: - krájecí desky - snídaňová prkénka - servírovací desky

Služby: - vedení účetnictví. Provozovna: - Janáčkova 223, Žulová

Výroba, dodávka, montáž: - stabilní hasicí zařízení (SHZ).

Ubytování: - apartmány. Apartmány Domeček, Petra, Věra, Andělka, Helga.

Služby - projekce ocelových konstrukcí - projekty a realizační dokumentace ocelových kostrukcí, včetně výrobních výkresů dílů.

Služby - autobusová doprava vnitrostátní i mezinárodní. Železářství, prodej - základní stavební materiál - domácí i zahradnické potřeby. Květinářství, prodej - květinové vazby - pokojové květiny, květináče, hnojiva, umělé květiny - dekorativní zboží.

Výroba, montáž - ocelové konstrukce - opláštění budov - montované haly.