>>


Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Jeseník
Ekofarma Rudohoří a Ekofarma Domašov. Hospodaříme na 105 ha zemědělské půdy a zaměřujeme se na chov kříženců masného skotu (Charolais), služby pro lesnictví (včetně 12 ha vlastních lesních pozemků) a ubytování v Chalupě pod Šerákem v Bělé pod Pradědem - Domašově. Služby: - celoroční ubytování v rodinném domku se zahradou, venkovním vyhřívaným ...

Specializací společnosti SPOSMASTAV s.r.o. je fyzická ostraha objektů, stavenišť a zabezpečení recepčních služeb v komerčních objektech. Mezi naše další aktivity patří jednorázový i pravidelný úklid nemovitostí. Sídlíme ve městě Jeseník, zakázky realizujeme v rámci Olomouckého kraje. Fyzická ostraha objektů: - fyzická ostraha budov - ...

Prodej: - palubky - kuchyňská dvířka - lamino - řezivo - nábytkové kování - překližky - spárovky - drátěný program - lišty - dřevotřísky - dřevoobráběcí stroje - nářadí - dveře - dřezy - schodiště - parapety.

Mobilní svoz, třídění, likvidaci a recyklaci odpadů. Služby v oblasti požární ochrany, služby v oblasti bezpečnosti práce a prevenci rizik.

Zlatnictví. Maloobchod: - klenoty - šperky.

Prodej - náhradní díly, pneumatiky, oleje Autokarosářské práce Výměna - autoskla Autoservis - příprava na STK Pneuservis - osobní a dodávkové automobily STK

Provoz tiskárny: - ofsetový tisk - digitální tisk - fotoprodukty - výroba reklamy - informační systémy.

Prodej Aku, elektrického, ručního nářadí, široký sortiment nářadí pro všechny profese pro hobby i profesionální použití. Ruční nářadí asist, Brusky, pneumatické kladivo, vrtačky, hoblovačky, pily, hoblíky, elektrické navijáky, frézky, tavné pistole.

Prodej, e-shop s outdoorovým a campingovým vybavením značky Cattara.

Závody společnosti WAREX - výrobní v Javorníku a montážně-expediční v Jeseníku - se opět vrátily k výrobě obytných kontejnerů a doplnily tím tak modulární stavby, generální dodávky, ocelové konstrukce a výrobu ocelových svařenců, výpalků, dílů a technologických ocelových konstrukcí. Samotné výrobě obytných kontejnerů předchází vlastní vývoj a ...

Výroba, e-shop: - sirupy - jablečný ocet - pečené čaje - byliny.

Školící středisko: - školení, kurzy z oboru stomatologie.

Autoškola. Školení řidičů. Rekvalifikační kurzy. Řidičské oprávnění na: - vozidla - motocykly - nákladní automobil - autobus.

Dodávka: - náhradní díly na osobní automobily.

Těžba, výroba, prodej: - mramor - žula - pískovec. Zpracování přírodního kamene. Výrobky ze štípaného kamene. Výrobky z řezaného kamene.

Historie města i jeho okolí je od svých mlhavých počátků spjata se zlatem a hornickou činností. Ta přinášela blahobyt i pády v životě jeho obyvatel. Ale nejen hornictvím zde lidé byli živi. Kromě běžných řemesel to v průběhu posledních tří staletí bylo a dosud je "textiláctví". Tradiční bylo zpracování dřeva a významná byla papírna. Koncem 19. ...

Bar s možností rozvozu a objednání pizzy, hamburgerů a dalších jídel z restaurace Gemer až k Vám na stůl! Velká kapacita míst k sezení, promítání živých sportovních přenosů na plátno, včetně prostorového ozvučení. Ve vrchním patře k dispozici kulečník, billiard a šipky.

Velkoobchod, export, import, maloobchod, prodej: - stavební materiál, stavebniny - izolace (minerální vata, polystyren) - zdící materiály (cihly, pórobeton) - keramické výrobky - pytlovaný i volně ložený cement. Silniční doprava nákladní: - vnitrostátní - mezinárodní.

Penzion, restaurace. Ubytování - 100 lůžek včetně wc a sociálního zařízení nebo turistická třída.

Hotel, ubytování: - čtyřhvězdičkový Comfort hotel Slovan -34 moderně zařízených pokojů: -recepce s nepřetržitým provozem -restaurace -bar s tanečním parketem -letní terasa -salonek -konferenční prostory s moderním technickým zázemím pro pořádání firemních akcí - wellness (finská sauna, výřivá vana, masáže)

Penzion: - ubytování v apartmánech a standardních pokojích - 2x kuchyně s vybavenou jídelnou, velká společenská místnost s plasmovou TV/DVD/VWIFI, krbem a dětským koutkem.

Stavební firma JPS Zajišťování stavebních, zemních a výkopových prací. Pokládky dlažeb, stavby na klíč včetně rozpočtových dokumentací. Internetové připojení jesenicko.

Palírna Písečná. Pension Palírna: - ubytování - 16 lůžek, 5 pokojů, wc a koupelna na každém pokoji, TV, internet - 300 Kč/noc.

Penzion: - celoroční ubytování. Kapacita: - 35 lůžek + 16 přistýlek. Vybavení: - pokoje, apartmány se sociálním zařízením, TV se satelitem, přípojka na internet a kuchyňka s mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, překapávačem, lednicí a veškerým nádobím. Sauna. Společenská místnost s barem a krbem.