>>


Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Jeseník
Závody společnosti WAREX - výrobní v Javorníku a montážně-expediční v Jeseníku - se opět vrátily k výrobě obytných kontejnerů a doplnily tím tak modulární stavby, generální dodávky, ocelové konstrukce a výrobu ocelových svařenců, výpalků, dílů a technologických ocelových konstrukcí. Samotné výrobě obytných kontejnerů předchází vlastní vývoj a ...

Výroba, e-shop: - sirupy - jablečný ocet - pečené čaje - byliny.

Školící středisko: - školení, kurzy z oboru stomatologie.

Autoškola. Školení řidičů. Rekvalifikační kurzy. Řidičské oprávnění na: - vozidla - motocykly - nákladní automobil - autobus.

Dodávka: - náhradní díly na osobní automobily.

Těžba, výroba, prodej: - mramor - žula - pískovec. Zpracování přírodního kamene. Výrobky ze štípaného kamene. Výrobky z řezaného kamene.

Historie města i jeho okolí je od svých mlhavých počátků spjata se zlatem a hornickou činností. Ta přinášela blahobyt i pády v životě jeho obyvatel. Ale nejen hornictvím zde lidé byli živi. Kromě běžných řemesel to v průběhu posledních tří staletí bylo a dosud je "textiláctví". Tradiční bylo zpracování dřeva a významná byla papírna. Koncem 19. ...

Bar s možností rozvozu a objednání pizzy, hamburgerů a dalších jídel z restaurace Gemer až k Vám na stůl! Velká kapacita míst k sezení, promítání živých sportovních přenosů na plátno, včetně prostorového ozvučení. Ve vrchním patře k dispozici kulečník, billiard a šipky.

Velkoobchod, export, import, maloobchod, prodej: - stavební materiál, stavebniny - izolace (minerální vata, polystyren) - zdící materiály (cihly, pórobeton) - keramické výrobky - pytlovaný i volně ložený cement. Silniční doprava nákladní: - vnitrostátní - mezinárodní.

Penzion, restaurace. Ubytování - 100 lůžek včetně wc a sociálního zařízení nebo turistická třída.

Hotel, ubytování: - čtyřhvězdičkový Comfort hotel Slovan -34 moderně zařízených pokojů: -recepce s nepřetržitým provozem -restaurace -bar s tanečním parketem -letní terasa -salonek -konferenční prostory s moderním technickým zázemím pro pořádání firemních akcí - wellness (finská sauna, výřivá vana, masáže)

Penzion: - ubytování v apartmánech a standardních pokojích - 2x kuchyně s vybavenou jídelnou, velká společenská místnost s plasmovou TV/DVD/VWIFI, krbem a dětským koutkem.

Stavební firma JPS Zajišťování stavebních, zemních a výkopových prací. Pokládky dlažeb, stavby na klíč včetně rozpočtových dokumentací. Internetové připojení jesenicko.

Palírna Písečná. Pension Palírna: - ubytování - 16 lůžek, 5 pokojů, wc a koupelna na každém pokoji, TV, internet - 300 Kč/noc.

Penzion: - celoroční ubytování. Kapacita: - 35 lůžek + 16 přistýlek. Vybavení: - pokoje, apartmány se sociálním zařízením, TV se satelitem, přípojka na internet a kuchyňka s mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, překapávačem, lednicí a veškerým nádobím. Sauna. Společenská místnost s barem a krbem.

Penzion. Ubytování. 30 lůžek, 2-4 lůžkové pokoje TV, WC, sprcha, wifi.

Výroba: - kontejnery - velkoobjemové kontejnery - kontejnery na nebezpečný odpad - kontejnery na tříděný odpad - sněhové zábrany. Nízký a střední kontejner typ Avia, všechny typy hákových nosičů: - možnost provedení s hákovým, lanovým nebo kombinovaným natahováním - zvýšené přední a zadní čelo - háčky na síť - možnost dovybavení ...

Penzion Haltmar - Apartmány Haltmar - ubytování pro 20 osob ve 4 lůžkových pokojích - u penzionu horské minikáry, sněhové čluny, vleky, běžkařské trasy

Sport-Grill Petříkov Ubytování: - celoroční ubytování - kapacita 35-40 lůžek - dvě budovy (2x10 pokojů) - pokoje 2, 4, 5, 6 lůžkové - sprchy a WC na patře - v každé budově je společenská místnost - restaurace - velké parkoviště - půjčovna lyží - wi-fi připojení.

Kategorie: -penzion s celoročním ubytováním: -dvouložnicové rodinné apartmány -dvoulůžkové pokoje s balkonem. Restaurace, bar, wellness

Ubytovací služby, penzion, pokoje se sociálním zařízením.

Masáže: -relaxační -aromaterapie - masáže s výběrem aromaolejů -rekondiční, sportovní -baňkování -masáž lávovými kameny -Tuina masáž obličeje a hlavy Pedikúra: -klasická s masáží chodidel -odstranění kuřího oka -ošetření zarostlých nehtů pomocí špon.