Nejen montážní pěny - nejrůznější materiál pro montáž oken od Meesenburg

Okna jsou nedílnou součástí každé budovy. Stavební prvky pro jejich efektivní výrobu zajišťuje firma Meesenburg s.r.o.. Prodáváme kvalitní materiál pro montáž oken, a to plastových, dřevěných i hliníkových, také pro montáž dveří. Sídlíme v Kladně, ale naše služby můžete využít i daleko za hranicemi Středočeského kraje.

Společnost Messenburg s.r.o. se zabývá prodejem dveřního a okenního kování a parapetů.

Meesenburg: okenní kování a parapety

Veškerý materiál pro montáž oken, montážní pěny, těsnicí prvky, šrouby a mnohé další. To vše tvoří široký sortiment naší firmy pro výrobu a montáž plastových, dřevěných i hliníkových oken a dveří.

Pořídíte u nás například okenní i dveřní kování různých tvarů, velikostí a typů pro všechny druhy oken a dveří. Výhodou našeho kování je vysoká kvalita a dlouhá životnost, ale také jeho snadná montáž. Dále dodáváme také vnitřní i vnější okenní parapety, které jsou odolné a praktické. Vybrat si opět můžete z mnoha barevných i materiálových provedení, v různých hloubkách i délkách.

Meesenburg: Vše pro montáž oken


Nářadí, šrouby, montážní pěny i těsnicí prvky pro montáž oken

Prodáváme nejen materiál pro montáž oken, ale také kvalitní nářadí. Naše vrtáky, frézy a šroubováky i speciální šrouby pro montáž oken využijete při rekonstrukcích, drobných opravách i náročných projektech. Kvalitní montáž oken vyžaduje také použití profesionální stavební chemie. Proto u nás najdete PU pěny, tmely, lepidla i čističe. Dále dodáváme těsnicí prvky jako pěnové pásky.

Objednejte si u nás dveřní či okenní kování, vnitřní a vnější parapety, ale také nářadí, stavební chemii nebo sendvičové desky a připojte se k mnoha spokojeným zákazníkům naší firmy.

Montážní šrouby a další materiál pro montáž okenVydáno 22.11.2016
142 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kvalitní okenní a dveřní kování, to je Meesenburg

Kvalitní okenní a dveřní kování, to je Meesenburg
Hledáte kvalitní okenní či dveřní kování, které má dlouhou životnost, je funkční a zároveň dobře vypadá? Obraťte se na firmu s dlouholetou tradicí Meesenburg s.r.o., která se právě na okenní a dveřní kování specializuje.

Navštivte náš e-shop a nakupujte prvky pro okna a dveře, parapety nebo produkty pro montáž

Navštivte náš e-shop a nakupujte prvky pro okna a dveře, parapety nebo produkty pro montáž
O jakou oblast e-shopu se bude jednat? Její strůjcem je společnost Meesenburg s.r.o., která má tradici dlouhých 250 let a je úzce spjata s německým městem Flensburg. E-shop nabízí široké a rozsáhlé portfolio výrobků, které zohledňuje potřeby různých odvětví a zahrnuje okenní a dveřní kování, ...

Dveřní či okenní kování nebo pohony dveří. To je Meesenburg

Dveřní či okenní kování nebo pohony dveří. To je Meesenburg
Okenní kování s dlouhou životností, funkčností a bezpečností? To je přesně to, co hledáte. Výrobky od firmy Meesenburg splňují všechny tyto podmínky do puntíku. Problém pro naši firmu nejsou ani dveřní kování, pohony dveří či okapnice. Obraťte se na firmu s dlouholetou tradicí na českém trhu!

Venkovní i vnitřní parapety přesně dle vašich představ

Venkovní i vnitřní parapety přesně dle vašich představ
Okno bez parapetů by působilo neúplně a nehezky. Parapety jsou totiž skvělé doplňky oken, a to nejen po praktické, ale i po estetické stránce. Venkovní parapety chrání fasádu domu, vnitřní parapety pak zase nabízí odkládací prostor pro květináče i jiné interiérové doplňky. Hledáte i vy ideální ...

Vše potřebné pro výrobu a montáž oken, dveří na jednom místě

Vše potřebné pro výrobu a montáž oken, dveří na jednom místě
Dovedete si představit budovu, která by nebyla vybavená dveřmi ani okny? Asi těžko. Dveře a okna nás totiž nejen chrání, ale dotváří také celkový vzhled domu, jejich správný výběr je proto velmi důležitý. Co je ale ještě důležitější? No přece jejich montáž. Jedině se správnými doplňky a vybavením ...
PODSTRÁNKY

Dveřní a okenní kování, zámky a bezpečnostní systémy

Dveřní a okenní kování, zámky a bezpečnostní systémy
Bezpečnostní zámky, dveřní a okenní kování, dveřní hotelové systémy

Parapety venkovní a vnitřní

Parapety venkovní a vnitřní
Venkovní hliníkové parapety, plastové a dřevotřískové vnitřní parapety

Montážní pěny, těsnící pásky a šrouby

Montážní pěny, těsnící pásky a šrouby
Montážní pěny a těsnící pásky, šrouby, pro montáž oken a dveří
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Meesenburg s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Meesenburg s.r.o.
www.meesenburg.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Dveře
Adresa

Adresa

Vrapická 402
Kladno 272 03

eshop@meesenburg.cz
+420 774 405 123


Najdete nás také zde:

ARES
captcha