Meesenburg s.r.o.
Prodej dveřního a okenního kování Kladno
Bezpečnostní zámky, dveřní a okenní kování, dveřní hotelové systémy

Nabízíme širokou škálu dveřních zámků, od jednobodových, před dvoubodové, až po speciální. Dodáváme dveřní systémy využívající bezkontaktní identifikační karty pro přístup. V nabídce máme klasické, moderní i historické dveřní kování od prověřených výrobců. Dodáváme okenní kování od německého výrobce SIEGENIA AUBI.

Dveřní kování a bezpečnostní zámky

Dveřní bezpečnostní zámky, jednobodové, dvoubodové a speciální

Pro zajištění maximální bezpečnosti Vašeho objektu nabízíme širokou škálu dveřních zámků, od jednobodových, před dvoubodové, až po speciální. Z jednobodových jsou to například panikové zámky, dveře jdou otevřít bez klíče pouze ve směru úniku. Použitím vícebodového samouzamykacího zámku spojíte bezpečí s pohodlnou obsluhou. Mezi speciální zámky patří zámky elektromagnetické s doživotní zárukou. Vhodné použití na dveřích s vysokým provozem i více než 500 průchody za den. Rádi Vám pomůžeme vybrat nejlepší zámek pro Vás.

Jednobodové i vícebodové zámky od Meesenburg s.r.o.


Dveřní bezpečnostní systémy, autonomní a síťové pro hotelová zařízení

Nabízíme dveřní systémy využívající bezkontaktní identifikační karty pro přístup. V nabídce máme autonomní systémy, které umožňují jednoznačně identifikovat uživatele pomocí přístupové karty, čipu, nebo biometrických údajů. Po vyhodnocení uživatele je mu dle jeho přístupových práv umožněn průchod, nebo průjezd. Tento systém je jednoduchý, cenově výhodný a bez nutnosti PC a datového vedení. Dále dodáváme síťové hotelové systémy, které komunikují v on-line módu prostřednictvím řídícího softwaru VisiOnline.

Autonomní a síťové systémy pro hotelová zařízení


Moderní okenní a dveřní kování, nabídka a příslušenství

Nabízíme kompletní sortiment dveřního kování od prověřených výrobců. Kování je k dostání v několika variantách – v klasickém, moderním i historickém. Dodáváme také okenní kování ideální pro výrobu plastových, dřevěných či hliníkových oken. Kování zajišťuje vícebodové bezpečné uzamčení a vykazuje komfortní ovládání. Dodáváme okenní kování od německého výrobce SIEGENIA AUBI. Kromě kování máme v nabídce i panty na dveře a další doplňkový sortiment.

Kvalitní okenní kování SiegeniaDveřní a okenní kování, zámky a bezpečnostní systémy

Dveřní a okenní kování, zámky a bezpečnostní systémy

Bezpečnostní zámky, dveřní a okenní kování, dveřní hotelové systémy

Parapety venkovní a vnitřní

Parapety venkovní a vnitřní

Venkovní hliníkové parapety, plastové a dřevotřískové vnitřní parapety

Montážní pěny, těsnící pásky a šrouby

Montážní pěny, těsnící pásky a šrouby

Montážní pěny a těsnící pásky, šrouby, pro montáž oken a dveří