Zubní implatáty-celková rekonstrukce chrupu i náhrada jednotlivých zubů

MUDr. Rafael Chajrušev Zubní klinika Zlín

Zubní implatáty-celková rekonstrukce chrupu i náhrada jednotlivých zubů

Rekonstrukce chrupu pomocí zubních implantátů

Zubní implantáty patří mezi nejmodernější typ zubních náhrad. Umožňují náhradu jednoho zubu, stejně jako i celkovou rekonstrukci chrupu a rovněž jsou vhodným řešením také pro bezzubou čelist. Díky 90% úspěšnosti implantace patří zubní implantáty současně mezi nejspolehlivější typy náhrad. Rafael dentální klinika se sídlem ve Zlíně – Prštném a Happy smile dentální centrum v Otrokovicích přináší profesionální péči o vaše zuby, včetně provádění procesu implantace. Dentální klinika se pyšní vysokou oblíbeností a velkým počtem klientů ze Zlína, Otrokovic i vzdálenějších míst.

Moderní a spolehlivé zubní implantáty nahradí jeden zub i celý chrup.

Zubní implantát – pro koho je určen

Zubní implantáty jsou titanové šroubovité pilíře, které nahrazují kořen zubu. Ten se během krátkého chirurgického procesu zavádí do čelisti, celková rekonstrukce chrupu tak bude velmi rychlá. Zubní implantáty jsou vhodné pro každého, výjimku tvoří silní kuřáci a pacienti s těžkými chronickými onemocněními.

Nevíte, zda jsou zubní implantáty vhodné právě pro vás? Navštivte Rafael dentální kliniku ve Zlíně nebo Happy smile dentální centrum v Otrokovicích v areálu Continental Barum, kde vám zkušení zubaři s mnohaletou praxí rádi poradí a provedou potřebná vyšetření.

Rychlé a bezbolestné zavedení implantátu ve Zlíně


Jeden zub i celková rekonstrukce chrupu

Velkou výhodou zubních implantátů je jejich variabilita. Umožňují náhradu jednoho jediného vypadlého zubu, a to bez potřeby obrušování vedlejších zdravých zubů. Totéž platí i při náhradě dvou a více zubů, zubní implantáty budou rychle implantovány bez jakýchkoliv obětí zdravých zubu. Tyto implantáty jsou však vhodné i pro osoby, které potřebují celkovou či částečnou snímatelnou zubní náhradu. Dentální implantáty se postarají o pevné a správné ukotvení a zajistí jednoduchou manipulaci.

V Rafael dentální klinice ve Zlíně a v Happy smile dentálním centru v Otrokovicích vás přivítají profesionální dentisté pod vedením MUDr. Rafaela Chajruševa. Díky moderní ordinaci s nadstandardním vybavením, vstřícnosti doktorů a individuálnímu přístupu bude jakýkoliv zákrok bezbolestný a rychlý.

Zubní implantáty pro náhradu 1 zubu i celkovou rekonstrukci chrupuVydáno 06.01.2017
2172 Zhlédnutí
Topováno 27.04.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zubní klinika Rafael: Ošetření zubů i složité zákroky zvládneme rychle a bez zbytečné bolesti

Zubní klinika Rafael: Ošetření zubů i složité zákroky zvládneme rychle a bez zbytečné bolesti
Děsí vás návštěva zubaře několik týdnů dopředu a při zvuku vrtačky Vám naskakuje husí kůže? Pak pro Vás bude nová zubní klinika v centru Zlína příjemnou změnou. MUDr. Rafael Chajrušev a jeho tým zkušených stomatologů Vám totiž zajistí komplexní služby preventivní, záchovné i estetické stomatologie. ...

Rekonstrukce chrupu ani stomatochirurgie nemusí bolet

Rekonstrukce chrupu ani stomatochirurgie nemusí bolet
Zubní implantáty jsou účinným řešením nevzhledných či poškozených zubů. Rekonstrukce chrupu ale vyžaduje zásah zubaře, což je pro mnohé nepříjemné. Bojíte se, že vás návštěva stomatologa bude stát bolest, ale zároveň chcete krásný úsměv? U nás ho získáte i bez utrpení. Svěřte se do rukou špičkového ...

Návštěva zubaře nemusí bolet. Naše dentální klinika ví, jak na to

Návštěva zubaře nemusí bolet. Naše dentální klinika ví, jak na to
Jste ze Zlínského kraje a máte problém najít si kvalitního zubaře? Špičkově vybavené Dentální centrum MUDr. Rafael Chajrušev a profesionálové z jeho týmu se postarají o komplexní bezbolestnou péči o váš zářivý úsměv. Ať už hledáte běžnou či nadstandardní péči, naše dentální klinika působící ve ...
PODSTRÁNKY

Implantologie, zubní implantáty

Implantologie, zubní implantáty
Komfortní dentální péče na zubní klinice ve Zlíně, přirozené zubní implantáty

Estetická stomatologie

Estetická stomatologie
Estetická stomatologie, estetické výplně v barvě zubu, korunky, keramické fazety

Přístrojové vybavení ordinace

Přístrojové vybavení ordinace
Zubní klinika s moderním přístrojovým vybavením pro šetrné stomatologické ošetření
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA MUDr. Rafael Chajrušev Zubní klinika Zlín
WEBOVÁ STRÁNKA
MUDr. Rafael Chajrušev
bezbolestne.eu
Adresa

Adresa

L. Váchy 1567
Zlín - Prštné 760 01

rafaelklinika@seznam.cz
+420 734 291 111


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha