Zubní klinika Rafael: Ošetření zubů i složité zákroky zvládneme rychle a bez zbytečné bolesti

MUDr. Rafael Chajrušev Zubní klinika Zlín

Zubní klinika Rafael: Ošetření zubů i složité zákroky zvládneme rychle a bez zbytečné bolesti

Návštěva zubaře nemusí bolet. Naše dentální klinika ví, jak na to

Jste ze Zlínského kraje a máte problém najít si kvalitního zubaře? Špičkově vybavené Dentální centrum MUDr. Rafael Chajrušev a profesionálové z jeho týmu se postarají o komplexní bezbolestnou péči o váš zářivý úsměv. Ať už hledáte běžnou či nadstandardní péči, naše dentální klinika působící ve Zlínském kraji již 7 let vám pomůže od zbytečných obav z návštěvy zubaře a nabídne vám zcela bezbolestné ošetření. Chtějte krásný úsměv třeba i po kompletní rekonstrukci chrupu také vy!

Rekonstrukce chrupu rychle a kvalitně

Boříme mýty o zubařích, ošetření u nás je bezbolestné

Ordinace Dentálního centra MUDr. Rafael Chajrušev je vybavena skutečně špičkovou technologií ve všech směrech péče o zdravé zuby a zářivý úsměv. Kvalitní dentální hygiena je základem pro zdravé zuby a většinou jí všechno začíná. Velmi rychle a především šetrně vyčistit nejen od nežádoucí pigmentace, zubního plaku, ale také neutralizovat povrch zubu proti kyselinám a bakteriálním zbytkům vám pomohou specialisté naší dentální kliniky pomocí technologie AIR FLOW. Rychle a bezbolestně tak, že si toho ani nevšimnete.

Ordinace Dentálního centra MUDr. Rafael Chajrušev


Rekonstrukce chrupu rychle a kvalitně za 24 hodin

To je ale teprve začátek. Například další přístroj, kterým je CEREC 3D, dokáže v oblasti rekonstrukce chrupu pomocí implantátů prakticky nemožné – během dvou hodin vám nahradí chybějící část zubu. Materiál, který je k tomuto samozřejmě také bezbolestnému ošetření používán, je přitom natolik odolný a nesmršťuje se, že zaručuje perfektní estetické vlastnosti i dokonalý kontakt s ostatními zuby při skusu. Celý proces s CEREC 3D je přitom opět velmi rychlý.


Krásný úsměv i po kompletní rekonstrukci chrupu

Velice šetrné a tím pádem pro pacienta bezbolestné ošetření pak umožňuje další z přístrojů, kterým je Dentální centrum MUDr. Rafael Chajrušev vybaveno, a to IMPLANTCENTER. Kompletní terapii v rámci jednoho ošetření bez bolesti a s doslova bleskovým hojením pak zaručuje technologie KEY LASER 3.


Zubní kaz? Opět zapomeňte na bolest

Pokud se bojíte bolestivého odstranění zubního kazu, pak jistě oceníte ošetření pomocí HEALOZONE. Ten totiž nabízí odstranění kazu bez vrtání, a tedy i bez bolesti, přičemž celková doba ošetření tímto revolučním přístrojem se obvykle pohybuje mezi 20 a 60 sekundami.


Díky panoramatickému rentgenovému snímku včas odhalíme všechny problémy vašich zubů

Dokonalý rentgenový snímek, který bude zpracován panoramaticky, pak zajistí další z technologických vychytávek naší zlínské dentální kliniky s tajemným názvem RENTGEN – PLANMECA PROLINE XC OPG AJAT. Při doplnění o špičkový japonský přístroj CLESTA II jde o jasnou volbu při péči o váš zářivý úsměv. Nic nepodceníme!

Ordinace naší dentální kliniky najdete v Otrokovicích v areálu Barumu, ve Zlíně v 51. budově Svitu a nově také ve Zlíně – Prštném přímo vedle budovy zlínského magistrátu. Pro více informací o naší dentální klinice s bezbolestným ošetřením navštivte web bezbolestne.eu, kde také najdete telefonní čísla potřebná k objednání.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://bezbolestne.eu/

Vydáno 02.12.2013
6890 Zhlédnutí
Topováno 02.09.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zubní klinika Rafael: Ošetření zubů i složité zákroky zvládneme rychle a bez zbytečné bolesti

Zubní klinika Rafael: Ošetření zubů i složité zákroky zvládneme rychle a bez zbytečné bolesti
Děsí vás návštěva zubaře několik týdnů dopředu a při zvuku vrtačky Vám naskakuje husí kůže? Pak pro Vás bude nová zubní klinika v centru Zlína příjemnou změnou. MUDr. Rafael Chajrušev a jeho tým zkušených stomatologů Vám totiž zajistí komplexní služby preventivní, záchovné i estetické stomatologie. ...

Rekonstrukce chrupu pomocí zubních implantátů

Rekonstrukce chrupu pomocí zubních implantátů
Zubní implantáty patří mezi nejmodernější typ zubních náhrad. Umožňují náhradu jednoho zubu, stejně jako i celkovou rekonstrukci chrupu a rovněž jsou vhodným řešením také pro bezzubou čelist. Díky 90% úspěšnosti implantace patří zubní implantáty současně mezi nejspolehlivější typy náhrad. Rafael ...

Rekonstrukce chrupu ani stomatochirurgie nemusí bolet

Rekonstrukce chrupu ani stomatochirurgie nemusí bolet
Zubní implantáty jsou účinným řešením nevzhledných či poškozených zubů. Rekonstrukce chrupu ale vyžaduje zásah zubaře, což je pro mnohé nepříjemné. Bojíte se, že vás návštěva stomatologa bude stát bolest, ale zároveň chcete krásný úsměv? U nás ho získáte i bez utrpení. Svěřte se do rukou špičkového ...
PODSTRÁNKY

Implantologie, zubní implantáty

Implantologie, zubní implantáty
Komfortní dentální péče na zubní klinice ve Zlíně, přirozené zubní implantáty

Estetická stomatologie

Estetická stomatologie
Estetická stomatologie, estetické výplně v barvě zubu, korunky, keramické fazety

Přístrojové vybavení ordinace

Přístrojové vybavení ordinace
Zubní klinika s moderním přístrojovým vybavením pro šetrné stomatologické ošetření
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MUDr. Rafael Chajrušev Zubní klinika Zlín
WEBOVÁ STRÁNKA
MUDr. Rafael Chajrušev
bezbolestne.eu
Adresa

Adresa

L. Váchy 1567
Zlín - Prštné 760 01

rafaelklinika@seznam.cz
+420 734 291 111


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha