Návštěva zubaře nemusí bolet. Naše dentální klinika ví, jak na to

Rafael dentální klinika s.r.o. MUDr. Rafael Chajrušev

Návštěva zubaře nemusí bolet. Naše dentální klinika ví, jak na to

Rafael dentální klinika s.r.o.
MUDr. Rafael ChajruševZubní klinika Rafael: Ošetření zubů i složité zákroky zvládneme rychle a bez zbytečné bolesti

Děsí vás návštěva zubaře několik týdnů dopředu a při zvuku vrtačky Vám naskakuje husí kůže? Pak pro Vás bude nová zubní klinika v centru Zlína příjemnou změnou. MUDr. Rafael Chajrušev a jeho tým zkušených stomatologů Vám totiž zajistí komplexní služby preventivní, záchovné i estetické stomatologie. A to vše bez bolesti a zbytečných komplikací. Potřebujete zubní implantát, novou zubní korunku nebo Vás čeká celková rekonstrukce chrupu? Na klinice Rafael Chajrušev Vás žádná bolest nečeká.

CEREC 3D- keramická korunka za 2 hodiny

Nová zubní korunka? S CEREC 3D Vám keramickou korunku vyrobíme za dvě hodiny

Otisk zubu, anestezie a několik nepříjemných návštěv zubaře. Tak přesně to Vás čeká ve většině ordinací, když potřebujete novou zubní korunku. Zubní klinika Rafael Chajrušev na to ale jde jinak. Víme, že Váš čas je velmi cenný, a proto Vás při tvorbě zubní korunky nezdržíme déle než dvě hodiny. Jak je to možné? Díky nejmodernější technice CEREC 3D jsme totiž schopni zub naskenovat, virtuálně vymodelovat a vyrobit už za pár hodin. Bez zbytečného čekání tak získáte novou zubní korunku, která je odolná, elastická a dokonale Vám bude pasovat.

Zubní klinika Rafael Chajrušev


Zubní implantáty Vám zase vrátí úsměv

Zdravý a úplný chrup je důležitý z několika důvodů. Nejen že ho potřebujete k běžným denním činnostem, jako je mluvení či kousání, dává Vám také sebevědomí a dotváří Váš celkový vzhled. Chybějící zub je proto nutné rychle nahradit kvůli Vaší fyzické i psychické pohodě. My ve Zlíně víme, jak na to. Nabízíme Vám zubní implantáty přesně na míru, které dokonale nahradí zub po všech stránkách. Během krátkého zákroku zavedeme do čelisti titanový zubní implantát a Vy se můžete opět naplno smát. To ale není vše. U nás je možná také celková rekonstrukce chrupu. Ať už máte nehezké zuby – úsměv z důvodu nemoci, genetiky nebo zranění, celková rekonstrukce chrupu je tu pro Vás a získáte krásný zářivý úsměv, který Vám garantuje větší úspěch v práci i v osobním životě. To vše během pár dnů, máme bohaté zkušenosti s rekonstrukcí chrupu v krátkém čase.

Zubní implantáty


Máte strach z bolesti při zákroku? ENTONOX Vám uleví

Pokud se přece jen nemůžete zbavit strachu ze zubařského křesla, máme pro Vás jednoduché řešení. Naše zubní ordinace je vybavena těmi nejmodernějšími přístroji, díky kterým můžeme poskytnout dokonalé služby. Ke zmírnění strachu i bolesti při stresu, nebo velmi složitých a akutních zákrocích Vám proto pomůžeme pomocí technologie ETONOX. Jeho vdechování Vás uklidní, odstraní bolest do několika minut a Vy můžete být v klidu po celou dobu zákroku.

Zaujaly Vás služby naší zubní ordinace a chcete se dozvědět více? Pak navštivte naše nové webové stránky. V přehledných sekcích zde najdete všechny informace o klinice, našem týmu i technickém vybavení, zjistíte také, co jednotlivé zákroky jako například celková rekonstrukce chrupu, tvorba zubní korunky či implantátu obnáší. I návštěva zubaře může být příjemná, přesvědčte se o tom na vlastní kůži a navštivte Zlín a kliniku Rafael Chajrušev. Čeká Vás zde příjemné prostředí a usměvavý personál, který vždy vyhoví Vašim požadavkům, profesionální přístup a ty nejmodernější technologie.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.bezbolestne.eu/prohlidka-hs.html

FIREMNÍ ČLÁNKY


Rekonstrukce chrupu pomocí zubních implantátů

Rekonstrukce chrupu pomocí zubních implantátů

Zubní implantáty patří mezi nejmodernější typ zubních náhrad. Umožňují náhradu jednoho zubu, stejně jako i celkovou rekonstrukci chrupu a rovněž jsou vhodným řešením také pro bezzubou čelist. Díky 90% úspěšnosti implantace patří zubní implantáty současně mezi nejspolehlivější typy náhrad. Rafael dentální klinika se sídlem ve Zlíně – Prštném a Happy smile dentální centrum v Otrokovicích přináší profesionální péči o vaše zuby, včetně provádění procesu implantace. Dentální klinika se pyšní vysokou oblíbeností a velkým počtem klientů ze Zlína, Otrokovic i vzdálenějších míst.

Vydáno 06.01.2017
Rekonstrukce chrupu ani stomatochirurgie nemusí bolet

Rekonstrukce chrupu ani stomatochirurgie nemusí bolet

Zubní implantáty jsou účinným řešením nevzhledných či poškozených zubů. Rekonstrukce chrupu ale vyžaduje zásah zubaře, což je pro mnohé nepříjemné. Bojíte se, že vás návštěva stomatologa bude stát bolest, ale zároveň chcete krásný úsměv? U nás ho získáte i bez utrpení. Svěřte se do rukou špičkového odborníka MUDr. Rafaela Chajruševa a zbavte se obav ze zubařů.

Vydáno 23.03.2016
Návštěva zubaře nemusí bolet. Naše dentální klinika ví, jak na to

Návštěva zubaře nemusí bolet. Naše dentální klinika ví, jak na to

Jste ze Zlínského kraje a máte problém najít si kvalitního zubaře? Špičkově vybavené Dentální centrum MUDr. Rafael Chajrušev a profesionálové z jeho týmu se postarají o komplexní bezbolestnou péči o váš zářivý úsměv. Ať už hledáte běžnou či nadstandardní péči, naše dentální klinika působící ve Zlínském kraji již 7 let vám pomůže od zbytečných obav z návštěvy zubaře a nabídne vám zcela bezbolestné ošetření. Chtějte krásný úsměv třeba i po kompletní rekonstrukci chrupu také vy!

Vydáno 02.12.2013Vydáno 30.07.2015
2704 Zhlédnutí
Topováno 07.04.2020