Estetické, bílé zubní výplně, plomby, ordinační bělení zubů

MUDr. Rafael Chajrušev Zubní klinika Zlín

Estetické, bílé zubní výplně, plomby, ordinační bělení zubů

Zubní klinika Rafael: Ošetření zubů i složité zákroky zvládneme rychle a bez zbytečné bolesti

Děsí vás návštěva zubaře několik týdnů dopředu a při zvuku vrtačky Vám naskakuje husí kůže? Pak pro Vás bude nová zubní klinika v centru Zlína příjemnou změnou. MUDr. Rafael Chajrušev a jeho tým zkušených stomatologů Vám totiž zajistí komplexní služby preventivní, záchovné i estetické stomatologie. A to vše bez bolesti a zbytečných komplikací. Potřebujete zubní implantát, novou zubní korunku nebo Vás čeká celková rekonstrukce chrupu? Na klinice Rafael Chajrušev Vás žádná bolest nečeká.

CEREC 3D- keramická korunka za 2 hodiny

Nová zubní korunka? S CEREC 3D Vám keramickou korunku vyrobíme za dvě hodiny

Otisk zubu, anestezie a několik nepříjemných návštěv zubaře. Tak přesně to Vás čeká ve většině ordinací, když potřebujete novou zubní korunku. Zubní klinika Rafael Chajrušev na to ale jde jinak. Víme, že Váš čas je velmi cenný, a proto Vás při tvorbě zubní korunky nezdržíme déle než dvě hodiny. Jak je to možné? Díky nejmodernější technice CEREC 3D jsme totiž schopni zub naskenovat, virtuálně vymodelovat a vyrobit už za pár hodin. Bez zbytečného čekání tak získáte novou zubní korunku, která je odolná, elastická a dokonale Vám bude pasovat.

Zubní klinika Rafael Chajrušev


Zubní implantáty Vám zase vrátí úsměv

Zdravý a úplný chrup je důležitý z několika důvodů. Nejen že ho potřebujete k běžným denním činnostem, jako je mluvení či kousání, dává Vám také sebevědomí a dotváří Váš celkový vzhled. Chybějící zub je proto nutné rychle nahradit kvůli Vaší fyzické i psychické pohodě. My ve Zlíně víme, jak na to. Nabízíme Vám zubní implantáty přesně na míru, které dokonale nahradí zub po všech stránkách. Během krátkého zákroku zavedeme do čelisti titanový zubní implantát a Vy se můžete opět naplno smát. To ale není vše. U nás je možná také celková rekonstrukce chrupu. Ať už máte nehezké zuby – úsměv z důvodu nemoci, genetiky nebo zranění, celková rekonstrukce chrupu je tu pro Vás a získáte krásný zářivý úsměv, který Vám garantuje větší úspěch v práci i v osobním životě. To vše během pár dnů, máme bohaté zkušenosti s rekonstrukcí chrupu v krátkém čase.

Zubní implantáty


Máte strach z bolesti při zákroku? ENTONOX Vám uleví

Pokud se přece jen nemůžete zbavit strachu ze zubařského křesla, máme pro Vás jednoduché řešení. Naše zubní ordinace je vybavena těmi nejmodernějšími přístroji, díky kterým můžeme poskytnout dokonalé služby. Ke zmírnění strachu i bolesti při stresu, nebo velmi složitých a akutních zákrocích Vám proto pomůžeme pomocí technologie ETONOX. Jeho vdechování Vás uklidní, odstraní bolest do několika minut a Vy můžete být v klidu po celou dobu zákroku.

Zaujaly Vás služby naší zubní ordinace a chcete se dozvědět více? Pak navštivte naše nové webové stránky. V přehledných sekcích zde najdete všechny informace o klinice, našem týmu i technickém vybavení, zjistíte také, co jednotlivé zákroky jako například celková rekonstrukce chrupu, tvorba zubní korunky či implantátu obnáší. I návštěva zubaře může být příjemná, přesvědčte se o tom na vlastní kůži a navštivte Zlín a kliniku Rafael Chajrušev. Čeká Vás zde příjemné prostředí a usměvavý personál, který vždy vyhoví Vašim požadavkům, profesionální přístup a ty nejmodernější technologie.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://bezbolestne.eu/

Vydáno 30.07.2015
4093 Zhlédnutí
Topováno 07.04.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Rekonstrukce chrupu pomocí zubních implantátů

Rekonstrukce chrupu pomocí zubních implantátů
Zubní implantáty patří mezi nejmodernější typ zubních náhrad. Umožňují náhradu jednoho zubu, stejně jako i celkovou rekonstrukci chrupu a rovněž jsou vhodným řešením také pro bezzubou čelist. Díky 90% úspěšnosti implantace patří zubní implantáty současně mezi nejspolehlivější typy náhrad. Rafael ...

Rekonstrukce chrupu ani stomatochirurgie nemusí bolet

Rekonstrukce chrupu ani stomatochirurgie nemusí bolet
Zubní implantáty jsou účinným řešením nevzhledných či poškozených zubů. Rekonstrukce chrupu ale vyžaduje zásah zubaře, což je pro mnohé nepříjemné. Bojíte se, že vás návštěva stomatologa bude stát bolest, ale zároveň chcete krásný úsměv? U nás ho získáte i bez utrpení. Svěřte se do rukou špičkového ...

Návštěva zubaře nemusí bolet. Naše dentální klinika ví, jak na to

Návštěva zubaře nemusí bolet. Naše dentální klinika ví, jak na to
Jste ze Zlínského kraje a máte problém najít si kvalitního zubaře? Špičkově vybavené Dentální centrum MUDr. Rafael Chajrušev a profesionálové z jeho týmu se postarají o komplexní bezbolestnou péči o váš zářivý úsměv. Ať už hledáte běžnou či nadstandardní péči, naše dentální klinika působící ve ...
PODSTRÁNKY

Implantologie, zubní implantáty

Implantologie, zubní implantáty
Komfortní dentální péče na zubní klinice ve Zlíně, přirozené zubní implantáty

Estetická stomatologie

Estetická stomatologie
Estetická stomatologie, estetické výplně v barvě zubu, korunky, keramické fazety

Přístrojové vybavení ordinace

Přístrojové vybavení ordinace
Zubní klinika s moderním přístrojovým vybavením pro šetrné stomatologické ošetření
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MUDr. Rafael Chajrušev Zubní klinika Zlín
WEBOVÁ STRÁNKA
MUDr. Rafael Chajrušev
bezbolestne.eu
Adresa

Adresa

L. Váchy 1567
Zlín - Prštné 760 01

rafaelklinika@seznam.cz
+420 734 291 111


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha