Co byste měli vědět, když si pronajímáte loď?

Chtěli byste strávit dovolenou na lodi? Společnost Nika Yacht zajišťuje pronájem lodí ve všech jachtařsky zajímavých oblastech světa. Stačí si vybrat zemi, oblast, termín, počet osob a na základě toho si vyberte plachetnici či motorovou loď. Pečlivě si však zjistěte veškeré podrobnosti a informace o podmínkách pronájmu.

pronájem lodi

Pronájem lodí – zjistěte si, co je v ceně

Pokud se rozhodnete pro pronájem lodi, předem byste měli zvážit několik věcí. Při hledání vhodné lodi budete potřebovat vědět, do jaké země se chcete vydat, v jakém termínu a pro kolik osob loď chcete. Jakmile si začnete vybírat tu pravou loď pro vás, všímejte si, co všechno je zahrnuto v ceně za její pronájem a co se povinně platí před naloděním.

Dobré je například vědět, zda je v základní ceně za pronájem lodi člun, přídavný motor, spinakr či genakr, nebo jestli se za ně doplácí. Zjistěte si také, jaké je vybavení kajut a kuchyně. Všechny informace najdete v podmínkách pronájmu.

Pronájem lodí: na co si dát pozor?


Pronájem lodí s kapitánem

Chcete si užít nezapomenutelnou plavbu na jachtě, ale nejste kapitán? Nevadí! Zajistěte si pronájem lodi včetně služby kapitána, skippera. Bude zodpovědný za vedení lodi a její bezpečné zakotvení. Placenou službu kapitána poskytují charterové společnosti. A pokud dáváte přednost kapitánovi českému, rádi vám dáme kontakt na spolehlivé kapitány, se kterými spolupracujeme.


Pojištění lodi i posádky

Při vybírání pronájmu lodi byste se měli soustředit na pojištění lodě a kauci. Zjistěte si, jaká se skládá vratná kauce, případně zda je možné zaplatit pojištění lodi přímo charterové společnosti. Charterové lodě mají uzavřeno povinné ručení a jsou havarijně pojištěny. Za případně způsobené škody ručí kapitán s celou posádkou lodě do výše skládané kauce. Zvažte možnost pojištění kauce a rozhodně doporučujeme uzavřít také cestovní pojištění pro případ úrazu, léčebných výloh, ale i pojištění odpovědnosti a právní pomoci.


Nika Yacht: pronájem lodí

Nevíte si rady, jak si správně vybrat vhodný pronájem lodi? Poradíme vám! Zjistíme veškeré podrobnosti a dodáme vám informace všech důležitých kritériích pro výběr lodi. Pokud budete mít o loď zájem, zašleme vám smlouvu na její pronájem.

Poté už se můžete těšit na plavbu. Důležité je ještě zajistit si dopravu k lodi. Nejčastěji se jezdí autem, případně se přepravuje letecky. V tom případě vám poradíme výhodné spojení či zajistíme letenky.

Pomůžeme vám vybrat vhodný pronájem lodi


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.nika-yacht.cz

Vydáno 13.02.2017
96 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Plavba lodí a cvičení čchi kung pro tělesné i duševní zdraví

Plavba lodí a cvičení čchi kung pro tělesné i duševní zdraví
Na plavbu na FIT lodi na Jadranu Vás zve společnosti Nika Yacht. Užijte si spojení s přírodou na moři při plavbě i na pevnině při cvičení čchi kung. Toto cvičení je prospěšné jak pro tělesné, tak i pro duševní zdraví.

Exotická dovolená na lodi přináší to pravé dobrodružství

Exotická dovolená na lodi přináší to pravé dobrodružství
Nemáte příliš v lásce zimní období a raději byste utekli do teplých krajin? Nemusí to pro vás být jen sen, ale stát se může realitou! Exotická dovolená na lodi je ideální volba pro všechny, kteří milují moře. Momentálně je nejvhodnější doba na to vybrat si a objednat si plavbu na období podzim až ...

Absolvujte kapitánské kurzy s Nika Yacht a staňte se pánem vaší lodi

Absolvujte kapitánské kurzy s Nika Yacht a staňte se pánem vaší lodi
Již od dětství zbožňujte moře a toužíte být kapitánem vlastní lodi? Už se více nemusíte svých snů vzdávat a můžete si je konečně vyplnit. Kapitánské kurzy už nejsou v dnešní době žádným problémem a vy si tak můžete konečně přičichnout ke svému dávnému snu. Stačí absolvovat kapitánské zkoušky u ...

Poznejte moře z jiné stránky. Dovolená na lodi vám rozšíří obzory

Poznejte moře z jiné stránky. Dovolená na lodi vám rozšíří obzory
Chcete být na dovolené stále v pohybu, užít si dobrodružství, ale také si dostatečně odpočinout? Pak zapomeňte na nudné povalování na pláži. Společnost NIKA YACHT má pro vás něco lepšího. Nabízíme pronájem lodí, plachetnic a jachet. Celou dovolenou tak můžete strávit na lodi, cestovat, bavit se a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Nika Yacht s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Nika Yacht s.r.o.
www.nika-yacht.cz
Adresa

Adresa

nám. T. G. Masaryka 1280
Zlín 760 01

info@nika-yacht.cz
+420 724 115 930


Najdete nás také zde:

FacebookSkypeARES
captcha