Zpracování dispozičních studií a studií proveditelnosti potravinářských provozů Praha

PMZ PROJEKT, spol. s r.o. Projekty pro potravinářský průmysl

Zpracování dispozičních studií a studií proveditelnosti potravinářských provozů Praha

PMZ PROJEKT, spol. s r.o.
Projekty pro potravinářský průmyslZískejte projekt v oblasti pozemního stavitelství hal a skladů na míru

Postavit halu splňující všechny požadavky potravinářského průmyslu je rozhodně nelehký úkol. Je třeba zajistit spoustu věcí, promyslet technologické postupy, zpracovat veškerou dokumentaci, získat povolení ke stavbě a mnoho dalšího. Přenechejte tyto starosti společnosti PMZ, která je na toto specialista.

Projekty v oblasti pozemního stavitelství hal a skladů na míru

Kompletní projekty včetně zpracování dokumentace

Společnost PMZ vám díky svým mnohaletým zkušenostem může slíbit vytvoření kompletního projektu vaší nové haly či závodu včetně technologií. Samozřejmostí je i zpracování dokumentace pro získání stavebního povolení, pro územní rozhodnutí, pro výběr zhotovitele a pro realizaci. Služby zahrnují taktéž dozor profesionálního projektanta, inženýrské služby, planografické služby a průzkum výskytu radonu v oblasti, kde plánujete stavět. Když tvorba projektů, tak jedině s PMZ, pouze tak budete mít jistotu komplexních služeb, které zahrnují opravdu vše potřebné.

Reference spokojených firem, které využily tyto projektové služby.


Zaměření na potravinářský průmysl a gastronomii

Firma je zaměřená zejména na stavby v oblasti potravinářského průmyslu, konkrétně průmyslu masného, drůbežářského a průmyslu zpracování ryb. Pomoci vám díky svým bohatým zkušenostem a mnoha referencím může i v případě staveb logistických hal, skladů, objektů pro bydlení, provozoven, autosalonů a dalších objektů.

Kontaktujte společnost PMZ pro více informací


Úspěšná firma působící v ČR i na Slovensku

Společnost PMZ rozhodně není žádný nováček na trhu. Existuje již od roku 1991, tedy více než pětadvacet let. Za tu dobu si stihla vytvořit stovky spokojených klientů v České i Slovenské republice, jejichž projekty jsou v dnešní době již dotažené k dokonalosti. Využít zkušeností a bohaté praxe této spolehlivé firmy je v rámci vašeho budoucího projektu výborné řešení.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.pmz.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Čistírna odpadních vod bez řádného projektu postavit nelze

Čistírna odpadních vod bez řádného projektu postavit nelze

Průmyslové čistírny odpadních vod stejně jako jiné stavby se neobejdou bez vypracovaného projektu. Jedná se o vodohospodářské dílo, proto musí při výstavbě nebo rekonstrukci obdržet ČOV řádné stavební resp. vodoprávní povolení. Projektovou činností se zabývá společnost PMZ PROJEKT, pro kterou jsou čistírny odpadních vod jednou z oblastí, kterou se aktivně zabývají.

Vydáno 06.05.2016
Projektování a inženýring

Projektování a inženýring

Sháníte kvalitní projektové a inženýrské služby v oboru pozemního stavitelství se zaměřením na průmyslové stavby nebo provozy pro zpracování potravin? V tom případě jsme vaší vhodnou volbou! Naše firma PMZ PROJEKT spol. s.r.o. působí po celé České republice i na Slovensku. Na kontě již máme stovky malých i velkých zakázek. Některé sahají až do stovek milionů korun. Věnujeme se vypracování projektů pro potravinářský průmysl, pro průmyslové stavby a dále pro pozemní stavitelství.

Vydáno 17.04.2018
Ty správné potraviny vznikají jen v kvalitních závodech

Ty správné potraviny vznikají jen v kvalitních závodech

V současné době se roztrhl pytel s kritikami potravin, jako jsou vajíčka, mléko, ale i maso. Spotřebitelé se tak potýkají s nepříjemnou situací, kdy neví, komu a čemu věřit a podle čeho vybírat kvalitní maso. Neexistuje nějaký univerzální návod, díky kterému si můžete být jisti, že zakoupené maso vytvoří explozi chuťových buněk. Jedno je však jisté - s masem se musí od začátku do konce zacházet podle přesných technologických postupů.

Vydáno 16.03.2014
Komplexní řešení provozů pro zpracování potravin

Komplexní řešení provozů pro zpracování potravin

Specifické požadavky na řešení potravinářských provozů vyžadují kvalifikované odborníky na vypracování projektu a návrhu odpovídajících technologií pro maximální efektivitu a bezpečnost práce. PMZ PROJEKT disponuje všemi prostředky a profesionálními pracovníky pro bezproblémové, a hlavně komplexní řešení provozů potravinářského průmyslu včetně jejich realizace.

Vydáno 07.05.2013
Projektování masných závodů vyžaduje zkušenosti a odbornost. PMZ PROJEKT vám nabízí obojí

Projektování masných závodů vyžaduje zkušenosti a odbornost. PMZ PROJEKT vám nabízí obojí

Projektování masných závodů je specialitou společnosti PMZ PROJEKT již od roku 1991. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru tak přesně víme, co si projektování v oboru zpracování potravin žádá, a jsme připraveni poradit si se všemi problémy. Chcete rekonstruovat svůj provoz? Nebo hledáte někoho, kdo se postará o návrh složitého mnoha milionového projektu? My máme na kontě již stovky úspěšných projektů, projektování masných závodu na míru tak nabídneme i vám.

Vydáno 06.06.2015Vydáno 13.03.2017
52 Zhlédnutí
Topováno 28.06.2019