Hledáte vhodný doplněk do vašeho domova? Máte rádi kovové předměty? Pak se spolehněte na špičkové zpracování kovu Romana Mičky, který se věnuje i uměleckému zpracování.

Z tohoto materiálu se dají vyrobit různé předměty, ať už okrasného charakteru nebo například také praktického. Můžete sdesignovat venkovní prostředí. Na zakázku nebo podle přání zákazníka se dají vyrobit okrasné židle, doplňky, kryty.

Zpracování kovů Opava, Roman Mička

Tato firma se zabývá umělecko-řemeslnickým zpracováním kovů

K tomu patří také jejich speciální technika přesného dělení materiálu pomocí vysoko tlakového vodního paprsku. Díky této technologii jsou schopni s vysokou přesností zajistit vytvarování požadovaného dílu. Tímto způsobem se skvěle dají dělit snad všechny druhy materiálu, jakým je nerez ocel, slitiny hliníku, měď, titan, kámen, sklo, pryže nebo keramika a spousta dalších.

Zpracování kovů


Zakázková výroba dle návrhů architektů nebo vašich

Chcete si vybavit interiér originálními a luxusními prvky? Pak neváhejte obrátit se na naši firmu, která vytvoří krásné a originální prvky do vašeho domova nebo na vaši zahradu a terasu. Zabýváme se uměleckým zámečnictvím ale také ostatním špičkovým zpracováním kovů. Nerezové jídelní stoly, obklady koupelen, stojany, držáky, madla, úchytky, ale i dekorativní předměty jakými jsou svícny, nebo vyladěné schodiště do posledních detailů, to vše je naše práce.

Použití vodního paprsku


Spolupracujeme s celou řadou dalších společností

Interiérová nebo kuchyňská studia, s těmi všemi úzce spolupracujeme, abychom si byli jistí naší kombinací prvků v exteriéru ale i interiéru vašeho domova. Plníme i specifická přání zákazníků.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.rm-kov.cz

Vydáno 22.05.2017
191 Zhlédnutí
Topováno 02.12.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Když se snoubí zámečnictví a umění

Když se snoubí zámečnictví a umění
Produkty, které vycházejí z dílny uměleckého zámečnictví Romana Mičky v Opavě Zlatníkách, jsou vždy originály. Pokud se jedná o restaurování starých uměleckých děl, pak se vše provádí v souladu s dobovými technikami i dokumentací.

Roman Mička Opava - řezání vodním paprskem na míru

Roman Mička Opava - řezání vodním paprskem na míru
Zakázková výroba, strojírenství, stavebnictví, automobilový průmysl, ale i reklama a design - to vše jsou obory, ve kterých můžete využít řezání vodním paprskem. Tento přesný a univerzální způsob řezání je totiž vhodný pro téměř všechny materiály a nabízí celou řadu výhod. Chcete i vy využít řezání ...

Objevte kouzlo kovu, umělecké kovářství a pasířství Roman Mička vám v tom pomůže

Objevte kouzlo kovu, umělecké kovářství a pasířství Roman Mička vám v tom pomůže
Je pro vás kov studený a netvárný materiál? Tak to ještě neznáte společnost Roman Mička Opava. My totiž umíme s kovem zázraky a nabízíme vám umělecké řemeslné zpracování kovů (nerez, hliník, bronz, mosaz), pasířství, restaurování, zámečnictví, kovářství. Umíme tak vytvořit jedinečné designové ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Roman Mička
WEBOVÁ STRÁNKA
Roman Mička
www.rm-kov.cz
Adresa

Adresa

6. května 15/16
Opava - Zlatníky 747 07

mickaroman@rm-kov.cz
+420 553 661 493


Najdete nás také zde:

ARES
captcha