Roman Mička

Vydáno 12.04.2016
540 Zhlédnutí
Topováno 10.01.2018

Roman Mička Opava - řezání vodním paprskem na míru

Zakázková výroba, strojírenství, stavebnictví, automobilový průmysl, ale i reklama a design - to vše jsou obory, ve kterých můžete využít řezání vodním paprskem. Tento přesný a univerzální způsob řezání je totiž vhodný pro téměř všechny materiály a nabízí celou řadu výhod. Chcete i vy využít řezání vodním paprskem? Obraťte se na společnost Roman Mička Opava.

řezání vodním paprskem

Řezání vodním paprskem nabízí mnoho výhod

Řezání vodním paprskem je jedinečné zejména svoji šetrností. Dělení materiálu totiž probíhá za studena pouze s pomocí čisté tlakové vody nebo s příměsí abrazivních materiálů. Tento druh řezání je tak ideální i pro jinak neobrobitelné a obtížně dělitelné materiály. Díky studenému řezu navíc nedochází k tepelnému ovlivnění materiálu, při řezání vodním paprskem také nevznikají žádní otřepy ani mikrotrhliny, které vznikají při některých agresivnějších způsobech dělení.

Řezání vodním paprskem


Přesné řezání nejrůznějších materiálů

Řezání vodním paprskem je ceněné také pro svoji přesnost. Přesnost řezu je totiž 0,1 mm a při dělení jsme schopni velmi přesně vyříznout téměř jakýkoli tvar. Díky malému průměru paprsku navíc zajistíme co největší využití materiálu a odpadovost omezíme na minimum. Ptáte se, zda je pro vás řezání vodním paprskem vhodné? Pak vězte, že tento druh dělení materiálu není téměř ničím omezen. Dělit se jím dají například: - konstrukční a nerezová ocel - kalené kovy - slitiny hliníku, titanu, mědi, niklu atd. - kámen i umělý kámen - sklo, plexisklo, sklolamináty, lamináty, - plasty, koberce, molitany, kůže atd. - pryže, izolační materiály Ať už tak potřebujete vyříznout cokoli do čehokoli, Roman Mička ve městě Opava je vám k dispozici.

Řezání vodním paprskem Opava