Roman Mička Opava - řezání vodním paprskem na míru

Zakázková výroba, strojírenství, stavebnictví, automobilový průmysl, ale i reklama a design - to vše jsou obory, ve kterých můžete využít řezání vodním paprskem. Tento přesný a univerzální způsob řezání je totiž vhodný pro téměř všechny materiály a nabízí celou řadu výhod. Chcete i vy využít řezání vodním paprskem? Obraťte se na společnost Roman Mička Opava.

řezání vodním paprskem

Řezání vodním paprskem nabízí mnoho výhod

Řezání vodním paprskem je jedinečné zejména svoji šetrností. Dělení materiálu totiž probíhá za studena pouze s pomocí čisté tlakové vody nebo s příměsí abrazivních materiálů. Tento druh řezání je tak ideální i pro jinak neobrobitelné a obtížně dělitelné materiály. Díky studenému řezu navíc nedochází k tepelnému ovlivnění materiálu, při řezání vodním paprskem také nevznikají žádní otřepy ani mikrotrhliny, které vznikají při některých agresivnějších způsobech dělení.

Řezání vodním paprskem


Přesné řezání nejrůznějších materiálů

Řezání vodním paprskem je ceněné také pro svoji přesnost. Přesnost řezu je totiž 0,1 mm a při dělení jsme schopni velmi přesně vyříznout téměř jakýkoli tvar. Díky malému průměru paprsku navíc zajistíme co největší využití materiálu a odpadovost omezíme na minimum.
Ptáte se, zda je pro vás řezání vodním paprskem vhodné? Pak vězte, že tento druh dělení materiálu není téměř ničím omezen. Dělit se jím dají například:

- konstrukční a nerezová ocel
- kalené kovy
- slitiny hliníku, titanu, mědi, niklu atd.
- kámen i umělý kámen
- sklo, plexisklo, sklolamináty, lamináty,
- plasty, koberce, molitany, kůže atd.
- pryže, izolační materiály

Ať už tak potřebujete vyříznout cokoli do čehokoli, Roman Mička ve městě Opava je vám k dispozici.

Řezání vodním paprskem Opava


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.rm-kov.cz

Vydáno 12.04.2016
926 Zhlédnutí
Topováno 11.02.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Když se snoubí zámečnictví a umění

Když se snoubí zámečnictví a umění
Produkty, které vycházejí z dílny uměleckého zámečnictví Romana Mičky v Opavě Zlatníkách, jsou vždy originály. Pokud se jedná o restaurování starých uměleckých děl, pak se vše provádí v souladu s dobovými technikami i dokumentací.

Hledáte vhodný doplněk do vašeho domova? Máte rádi kovové předměty? Pak se spolehněte na špičkové zpracování kovu Romana Mičky, který se věnuje i uměleckému zpracování.

Hledáte vhodný doplněk do vašeho domova? Máte rádi kovové předměty? Pak se spolehněte na špičkové zpracování kovu Romana Mičky, který se věnuje i uměleckému zpracování.
Z tohoto materiálu se dají vyrobit různé předměty, ať už okrasného charakteru nebo například také praktického. Můžete sdesignovat venkovní prostředí. Na zakázku nebo podle přání zákazníka se dají vyrobit okrasné židle, doplňky, kryty.

Objevte kouzlo kovu, umělecké kovářství a pasířství Roman Mička vám v tom pomůže

Objevte kouzlo kovu, umělecké kovářství a pasířství Roman Mička vám v tom pomůže
Je pro vás kov studený a netvárný materiál? Tak to ještě neznáte společnost Roman Mička Opava. My totiž umíme s kovem zázraky a nabízíme vám umělecké řemeslné zpracování kovů (nerez, hliník, bronz, mosaz), pasířství, restaurování, zámečnictví, kovářství. Umíme tak vytvořit jedinečné designové ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Roman Mička
WEBOVÁ STRÁNKA
Roman Mička
www.rm-kov.cz
Adresa

Adresa

6. května 15/16
Opava - Zlatníky 747 07

mickaroman@rm-kov.cz
+420 553 661 493


Najdete nás také zde:

ARES
captcha