Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

mickaroman@rm-kov.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 553 661 493

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

6. května 15/16
Opava - Zlatníky 747 07

Když se snoubí zámečnictví a umění

Produkty, které vycházejí z dílny uměleckého zámečnictví Romana Mičky v Opavě Zlatníkách, jsou vždy originály. Pokud se jedná o restaurování starých uměleckých děl, pak se vše provádí v souladu s dobovými technikami i dokumentací.

Řemeslo, které neskomírá

Práce s kovy byla odjakživa považována za náročnou hned ze dvou důvodů. Většinou se jednalo o fyzicky namáhavou práci a také o umění v pravém slova smyslu. Šikovní zámečníci byli váženi a vítáni na hradech a zámcích, kde mohli dát na odiv své umění. Feudálové se ztratili ve víru dějin, ale umělečtí zámečníci bohudíky zůstali do dnešních dob. Umělecko-řemeslným zpracováním kovů se zabývá společnost Zámečnictví Roman Mička, které sídlí v Opavě Zlatníkách. Firma se zabývá zakázkovou výrobou z nerez oceli, barevných kovů i klasické oceli.

Umělecké zámečnictví od profesionálů - originální výrobky

Architektura, která je „in“

Výrobky ze zámečnické dílny mohou zdobit váš interiér i exteriér. Spoluprací s řadou designových, interiérových, kuchyňských a koupelnových architektů se služby a výrobky stále zdokonalují. Svou troškou do pomyslného mlýna přispívají i stavební firmy. U restaurování se používají dobové techniky a čerpá se z různých historických pramenů a dokumentací. Při pasířství, restaurování a výrobě atypických zámečnických výrobků, se používá i novodobější technika, kterou je vysokotlaký vodní paprsek. Spojením moderních technologií, znalostí historických technik a šikovných rukou, vznikají originální interiérové i exteriérové doplňky.

Naše originální výroba, žádné překupované a dodělávané kupované polotovary

Poctivá práce od A do Z

Produkty uměleckého zámečnictví Roman Mička mohou vaše návštěvy obdivovat v podobě plotů, zábradlí, mříží, přístřešků a pergol. Firma přijímá pochopitelně zakázky i na pojezdové brány a branky na míru. Vše může doplnit osvětlení a jiné drobné dekorační zahradní prvky. Interiér si můžete ozvláštnit atypickými postelemi, nábytkem, mobiliářem a dalšími vkusnými prvky. Pokud se jedná o zakázku na míru pro konkrétního zadavatele, pak je samozřejmostí konzultace, která má za cíl oboustrannou spokojenost. V žádném případě zde nehledejte překupované a dodělávané polotovary. Výrobky jsou vždy realizovány podle originálních návrhů samotné firmy nebo zákazníka. Problém není ani tak náročná zakázka, u které se kombinuje s kovem dřevo, sklo nebo keramika.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.rm-kov.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY

Štítky:Restaurátorské práceZámečnické práceBrusičské práceKovářské práceŘezáníUmělecké práce

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Zpracování nerezi, oceli a barevných kovů - zakázková výroba

Zpracování nerezi, oceli a barevných kovů - zakázková výroba

Společnost Roman Mička, se sídlem v Opavě Zlatníkách se specializuje na zakázkovou výrobu a zpracování kovů, především nerezi, oceli a barevných kovů.

Řezání vodním paprskem - zpracování oceli, kamene, skla i plastu

Řezání vodním paprskem - zpracování oceli, kamene, skla i plastu

Řezání vysokostlakým vodním paprskem Vám nabízí naše firma Roman Mička se sídlem v Opavě, která se zabývá řezáním oceli, kamene, skla i plastu.

Restaurování historických a starožitných lustrů -  kovové i křišťálové lustry uvedeme do původního stavu

Restaurování historických a starožitných lustrů - kovové i křišťálové lustry uvedeme do původního stavu

Společnost Roman Mička, se sídlem v Opavě se zaměřuje na restaurování historických a starožitných svítidel ze zámeckých sálů, komnat nebo obřadních ...

Ohýbání materiálů - strojní zakružování profilů, plechů a trubek

Ohýbání materiálů - strojní zakružování profilů, plechů a trubek

Společnost Roman Mička, se sídlem v Opavě - Zlatníkách se specializuje na zpracováním kovů a mezi službami najdete také strojní zakružování neboli ...

Zakázková kovovýroba a kovobrábění - kvalitní zpracování výrobků

Zakázková kovovýroba a kovobrábění - kvalitní zpracování výrobků

Zakázkovou kovovýrobu a kovoobrábění Vám poskytne naše společnost Roman Mička, se sídlem v Opavě, kde nabízí kvalitní zpracování výrobků.

Pasířství, restaurování, umělecké kovářství  - kvalitní zpracování materiálu

Pasířství, restaurování, umělecké kovářství - kvalitní zpracování materiálu

Pasířství, restaurování a umělecké kovářství poskytuje společnost Roman Mička, se sídlem v Opavě, která Vám kvalitně zpracuje kovový materiál.

Zakázková výroba z nerezu pro vaše originální bydlení

Zakázková výroba z nerezu pro vaše originální bydlení

Zakázkovou výroba z nerezu pro vaše originální bydlení Vám poskytne naše spolehlivá firma Roman Mička, se sídlem v Opavě.


Kontakty

Roman Mička
6. května 15/16
Opava - Zlatníky 747 07
GPS: 49°56′33.94″ N, 17°49′42.42″ E

49°56′33.94″ N, 17°49′42.42″ E

QR kód firmy Roman Mička
WEBOVÁ STRÁNKA Roman Mička Umělecké zámečnictví Opava
Adresa

Adresa

6. května 15/16
Opava - Zlatníky 747 07

mickaroman@rm-kov.cz
+420 553 661 493

Kontaktujte nás

captcha