Když se snoubí zámečnictví a umění

Produkty, které vycházejí z dílny uměleckého zámečnictví Romana Mičky v Opavě Zlatníkách, jsou vždy originály. Pokud se jedná o restaurování starých uměleckých děl, pak se vše provádí v souladu s dobovými technikami i dokumentací.

Umělecké zámečnictví od profesionálů

Řemeslo, které neskomírá

Práce s kovy byla odjakživa považována za náročnou hned ze dvou důvodů. Většinou se jednalo o fyzicky namáhavou práci a také o umění v pravém slova smyslu. Šikovní zámečníci byli váženi a vítáni na hradech a zámcích, kde mohli dát na odiv své umění. Feudálové se ztratili ve víru dějin, ale umělečtí zámečníci bohudíky zůstali do dnešních dob. Umělecko-řemeslným zpracováním kovů se zabývá společnost Zámečnictví Roman Mička, které sídlí v Opavě Zlatníkách. Firma se zabývá zakázkovou výrobou z nerez oceli, barevných kovů i klasické oceli.

Umělecké zámečnictví od profesionálů - originální výrobky


Architektura, která je „in“

Výrobky ze zámečnické dílny mohou zdobit váš interiér i exteriér. Spoluprací s řadou designových, interiérových, kuchyňských a koupelnových architektů se služby a výrobky stále zdokonalují. Svou troškou do pomyslného mlýna přispívají i stavební firmy. U restaurování se používají dobové techniky a čerpá se z různých historických pramenů a dokumentací. Při pasířství, restaurování a výrobě atypických zámečnických výrobků, se používá i novodobější technika, kterou je vysokotlaký vodní paprsek. Spojením moderních technologií, znalostí historických technik a šikovných rukou, vznikají originální interiérové i exteriérové doplňky.

Naše originální výroba, žádné překupované a dodělávané kupované polotovary


Poctivá práce od A do Z

Produkty uměleckého zámečnictví Roman Mička mohou vaše návštěvy obdivovat v podobě plotů, zábradlí, mříží, přístřešků a pergol. Firma přijímá pochopitelně zakázky i na pojezdové brány a branky na míru. Vše může doplnit osvětlení a jiné drobné dekorační zahradní prvky. Interiér si můžete ozvláštnit atypickými postelemi, nábytkem, mobiliářem a dalšími vkusnými prvky. Pokud se jedná o zakázku na míru pro konkrétního zadavatele, pak je samozřejmostí konzultace, která má za cíl oboustrannou spokojenost. V žádném případě zde nehledejte překupované a dodělávané polotovary. Výrobky jsou vždy realizovány podle originálních návrhů samotné firmy nebo zákazníka. Problém není ani tak náročná zakázka, u které se kombinuje s kovem dřevo, sklo nebo keramika.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.rm-kov.cz

Vydáno 08.06.2018
241 Zhlédnutí
Topováno 10.11.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Roman Mička Opava - řezání vodním paprskem na míru

Roman Mička Opava - řezání vodním paprskem na míru
Zakázková výroba, strojírenství, stavebnictví, automobilový průmysl, ale i reklama a design - to vše jsou obory, ve kterých můžete využít řezání vodním paprskem. Tento přesný a univerzální způsob řezání je totiž vhodný pro téměř všechny materiály a nabízí celou řadu výhod. Chcete i vy využít řezání ...

Hledáte vhodný doplněk do vašeho domova? Máte rádi kovové předměty? Pak se spolehněte na špičkové zpracování kovu Romana Mičky, který se věnuje i uměleckému zpracování.

Hledáte vhodný doplněk do vašeho domova? Máte rádi kovové předměty? Pak se spolehněte na špičkové zpracování kovu Romana Mičky, který se věnuje i uměleckému zpracování.
Z tohoto materiálu se dají vyrobit různé předměty, ať už okrasného charakteru nebo například také praktického. Můžete sdesignovat venkovní prostředí. Na zakázku nebo podle přání zákazníka se dají vyrobit okrasné židle, doplňky, kryty.

Objevte kouzlo kovu, umělecké kovářství a pasířství Roman Mička vám v tom pomůže

Objevte kouzlo kovu, umělecké kovářství a pasířství Roman Mička vám v tom pomůže
Je pro vás kov studený a netvárný materiál? Tak to ještě neznáte společnost Roman Mička Opava. My totiž umíme s kovem zázraky a nabízíme vám umělecké řemeslné zpracování kovů (nerez, hliník, bronz, mosaz), pasířství, restaurování, zámečnictví, kovářství. Umíme tak vytvořit jedinečné designové ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Roman Mička
WEBOVÁ STRÁNKA
Roman Mička
www.rm-kov.cz
Adresa

Adresa

6. května 15/16
Opava - Zlatníky 747 07

mickaroman@rm-kov.cz
+420 553 661 493


Najdete nás také zde:

ARES
captcha