****Spa Resort Lednice

Vydáno 11.09.2017
148 Zhlédnutí
Topováno 27.02.2018

Spa Resort Lednice**** představuje nové a luxusní lázně, které přináší výjimečné procedury a masáže

Moderní a velice elegantní jsou tyto nejmladší lázně. Ptáte se proč nejmladší? Je to z toho důvodu, že tato oblast byla vyhlášená za lázeňskou až poměrně nedávno. Konkrétně teprve v roce 2009 získala obec Lednice lázeňský statut. O to více je však toto místo půvabnější a také v mnohých ohledech modernější. Inovativní se snaží být i díky svým službám, které klientům poskytují.

Spa Resort Lednice****,  Ájurvédské masáže

Nové a netradiční Ájurvédské masáže

Spa Resort Lednice**** se může pyšnit novými a zcela netradičními Ájurvédskými masážemi. Provádí je ajurvédský terapeut pan Arumadura Mahesh Samanth de Silva, který se touto terapií zabývá již 11 let. A co je to konkrétně Ájurvéda? V překladu jsou to dvě slova, která znamenají: „věda života“. Celá Ájurvéda předsavuje nejstarší celistvý lékařský systém o zásadách zdravého způsobu života, který ovlivnil mnoho významných medicín, včetně tibetské a čínské tradiční medicíny. Zasáhla také do starověkého Egypta a Řecka. Je příjemné dozvědět se pár informací o starodávných medicínských způsobech, které jsou svým učením přínosné i pro dnešní moderní obyvatele. Nejenom, že se něco naučíte a pochopíte spoustu nových lidských poslání, ale také si u nás můžete na vlastní kůži vyzkoušet právě tuto Ájurvédskou masáž.

Spa Resort Lednice**** v celé své kráse


Má nadčasové poslání a je matkou všech medicín

Principy této metody jsou velice univerzální. Platí jako zdroj všech přírodních medicín. Propojuje komplexně vaše celé tělo, s duší a myslí zároveň. Snaží se o jednoduchý princip léčení, ale s hlubším pochopením vašeho problému. A jak dlouho samotná procedura trvá? Většinou se jedná o jednu hodinu, ale je možná také kratší masáž obličeje, hlavy a šíje na 30 minut. Chcete se nechat hýčkat a zažít něco opravdu výjimečného? Tuto proceduru doporučujeme opravdu každému. Lidé se po ní cítí nejenom odpočinutí ale také plni dobré nálady, pochopí nový smysl života, ale také sami sebe a svůj postoj k životu. Odhalíte možná své skryté bolesti, ať už fyzické nebo psychické, které náhle zmizí a vy se budete cítit jako v novém těle. Uvolnění a obdaření zázračnou energií.

Lázeňská péče a báječné procedury pro vaše tělo i mysl


Zajímají vás konkrétní informace o jednotlivých masážích?

Velice příjemná je Abhyangam, která představuje celotělovou masáž. Podporuje krevní a lymfatický oběh, dýchací systém, zlepšuje pohyblivost, posiluje a zklidňuje centrální nervový systém, posiluje imunitu, snižuje únavu, podporuje spánek, povzbuzuje trávení, snižuje hladinu stresových hormonů, což je pro nás dnešní moderní a uspěchané lidi velice významné. A další plus pro ženy, krásně budete mít zvláčněnou pokožku. Jemnou a heboučkou. Ta bude bránit předčasnému stárnutí. Některé typy masáží jsou zaměřené jenom na konkrétní části těla. Vybrat si můžete samozřejmě podle vašich požadavků. Jedná se o opravdu léčebnou proceduru, ale tou nejslastnější formou, kterou si rozhodně užije každý. Masáž je velice příjemná a doteky léčí, tak si vychutnejte hýčkání, při kterém se navíc ještě budete duševně uzdravovat a fyzicky zlepšovat zdravotní stránku vašeho života.

Kontaktní informace ohledně ubytování a dalších informacíVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.lazne-lednice.cz