Jodobromová koupel – všestranně léčivá procedura

Lázně jsou pro mnoho lidí velmi oblíbeným místem ke strávení dovolené a k odpočinku. Lázeňské procedury však neslouží pouze k relaxaci, ale napomáhají také při léčbě a regeneraci těla. V současné době u nás díky narůstající oblíbenosti lázeňských procedur existuje spousta míst, kde si je lidé mohou dopřát. Lázně Lednice na Moravě jsou jedním z nich. Základním prostředkem při léčebných procedurách ve ****Spa Resortu Lednice je jodobromová voda – voda, která díky svému všestrannému působení dokáže pomoci při mnoha potížích

Lázně Lednice na Moravě: jodobromová koupel – všestranně léčivá procedura

Co je to jodobromová voda a kde se vzala?

Jodobromová voda je léčivým produktem pomáhajícím při široké škále zdravotních problémů. Jedná se o třetihorní mořskou vodu, která se čerpá z hloubky 1250 m. ****Spa Resort Lednice je unikátní tím, že disponuje vlastním pramenem této zázračné vody. Jodobromová voda se utvořila díky sedimentaci vápenatých schránek červených řas v mořském pásmu ve střední Evropě, které vzniklo asi před 16 miliony let. Jeho zbytky zakonzervované v dutinách vápencových útesů se k našemu velkému štěstí nachází právě mezi obcemi Lednice a Charvátská Nová Ves. Díky tomu mají lázně Lednice na Moravě přístup k něčemu tak prospěšnému a léčivému, jako je jodobromová voda.

 

Pomoc při cévních, kožních, svalových i reprodukčních obtížích

Nejlepší a nejúčinnější léčebné prostředky vždycky vytvořila sama příroda. Vysoké množství jódu a brómu při poměrně nízké mineralizaci umožňuje příznivé účinky při cévních, neurologických i kožních a dermatologických onemocněních, dále při nemocech pohybového aparátu, revmatických chorobách, popáleninách, ale také při potížích s otěhotněním. Jodobromová voda má velmi hojivé, protizánětlivé a analgetické účinky. Jod je základem pro správnou funkci štítné žlázy a jeho dodání napomáhá také ke správným hodnotám cholesterolu a glykemie.

 

Jodobromová koupel může prospět každému

Účinků jodobromové vody využívají lázeňské procedury prostřednictvím koupelí. Jodobromová koupel je procedurou, kterou pro její významné účinky využívají lázně Lednice na Moravě hojně. Koupel v jodobromové vodě může napomáhat ke snížení tlaku, rozšíření velkých cév či zvýšení prostupnosti kapilár. Jodobromová voda dále také zlepšuje výživu chrupavek, léčí revmatické choroby, artrózy, osteoporózy i chronická zánětlivá kloubní onemocnění. Jodobromová koupel v kombinaci s masáží pak napomáhá k celkovému uvolnění svalového napětí.

 

Jak je jod při jodobromové koupeli přijímán?

Jodobromová voda se do těla dostává při koupeli samozřejmě kůží a sliznicí. Jod se však při této léčebné proceduře uvolňuje také do ovzduší, a je tedy přijímán i skrz dýchací cesty. Dvacetiminutový pohyb v jodobromové koupeli o teplotě 36-38°C působí biostimulačně a pokud se tyto léčebné procedury provedou správně a v dostatečném rozsahu, jejich účinky přetrvají dalších 6-9 měsíců.

 

Lázně Lednice na Moravě nabízejí i další služby a lázeňské procedury

Jodobromová koupel samozřejmě není to jediné, co vám mohou lázně Lednice na Moravě poskytnout. Návštěvník může ve ****Spa Resortu Lednice využít i další lázeňské procedury. V nabídce je spousta léčivých koupelí, masáže všeho druhu, fyzioterapie, tejpování, cvičení, všemožné zábaly, elektroterapie, ale také kosmetické služby. Lázně Lednice na Moravě se specializují především na léčbu pohybového aparátu, revmatických chorob, osteoporózy, ženské neplodnosti a dalších chronických gynekologických potíží. V nabídce je také řada léčebných pobytů, mezi kterými si vybere jistě každý z vás.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.lazne-lednice.cz

Vydáno 17.04.2015
5663 Zhlédnutí
Topováno 20.02.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Lázně Lednice na Moravě nabízí bohaté lázeňské procedury, krásné prostředí i zajímavé volnočasové aktivity

Lázně Lednice na Moravě nabízí bohaté lázeňské procedury, krásné prostředí i zajímavé volnočasové aktivity
Lázeňské procedury jsou skvělé nejen pro odpočinek a relaxaci, často vám mohou pomoci také při léčbě nejrůznějších onemocnění, kloubů a zlepšit váš zdravotní stav. Pokud i vy hledáte místo, kde si můžete odpočinout a zároveň udělat něco pro svoji fyzickou a psychickou kondici, navštivte lázně ...

Přišla naše klientela, aby záda nebolela. Snažíme se pomáhat, lidi z bolesti dostávat. Bolest byla zatvrzelá, avšak nakonec úplně odezněla.

Přišla naše klientela, aby záda nebolela. Snažíme se pomáhat, lidi z bolesti dostávat. Bolest byla zatvrzelá, avšak nakonec úplně odezněla.
Obec Lednice získala lázeňský statut až v roce 2009, takže se jedná o nejmladší lázeňské středisko. Základem léčebných zdrojů, které zde velice rádi uvítáte, je jodobromová voda, která je jednou z nejkvalitnějších v Evropě.

Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě

Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě
****Spa Resort Lednice jsou vyhledávaným lázeňským centrem. Kromě unikátních léčebných procedur jsou pro návštěvníky velmi atraktivní také svou polohou v těsné blízkosti Lednicko-Valtického areálu. Ovšem nejen léčebné pobyty a výlety do okolí lákají do resortu návštěvníky. ****Spa Resort Lednice se ...

Spa Resort Lednice**** představuje nové a luxusní lázně, které přináší výjimečné procedury a masáže

Spa Resort Lednice**** představuje nové a luxusní lázně, které přináší výjimečné procedury a masáže
Moderní a velice elegantní jsou tyto nejmladší lázně. Ptáte se proč nejmladší? Je to z toho důvodu, že tato oblast byla vyhlášená za lázeňskou až poměrně nedávno. Konkrétně teprve v roce 2009 získala obec Lednice lázeňský statut. O to více je však toto místo půvabnější a také v mnohých ohledech ...
PODSTRÁNKY

Léčebné a lázeňské pobyty

Léčebné a lázeňské pobyty
Léčebné a lázeňské pobyty v Spa Resortu Lednice, poblíž Lednicko-valtického areálu

Jodobromová mořská voda

Jodobromová mořská voda
Jodobromová mořská voda – blahodárný léčivý zdroj ve Spa Resort Lednice

Léčebné procedury a lázeňská léčba

Léčebné procedury a lázeňská léčba
Léčebné procedury ve Spa Resort Lednice, léčba nejrůznějších zdravotních obtíží
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Spa Resort Lednice**** Léčebné pobyty v lázních
WEBOVÁ STRÁNKA
Spa Resort Lednice****
www.lazne-lednice.cz
Adresa

Adresa

Břeclavská 781
Lednice na Moravě 691 44

balneo@lazne-lednice.cz
+420 734 200 222


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha