Vitríny pro gastronomii, salátové bary i chladicí a mrazicí skříně

GASTROART CZ, spol. s r.o. Gastro vybavení - zařízení prodej Praha

Vitríny pro gastronomii, salátové bary i chladicí a mrazicí skříně

Gastro zařízení, nerez technika a příslušenství pro vybavení gastro provozů

Řešíte vybavení restaurace nebo jiného gastronomického zařízení? Pro takový provoz je důležité kvalitní a moderní vybavení, díky kterému vám příprava jídla půjde od ruky, a strávníci vás budou milovat. Prvotřídní servis od vytvoření projektové dokumentace až po dodávku a instalaci vybavení vám poskytne ryze česká společnost GASTROART CZ spol. s r.o. se sídlem v Praze.

Varná gastro technika od firmy GASTROART CZ

Profesionální dodání a instalace velkokuchyňských technologií

Česká společnost GASTROART CZ spol. s r.o. se na trhu pohybuje již od roku 1996. Hlavní činností společnosti je dodávka a instalace technologií určených pro různé gastro odvětví jako jsou restaurace, školní jídelny, kavárny, cukrárny, pekárny, bary, řeznictví, nemocniční kuchyně a další velkokuchyňské zařízení. Společnost spolupracuje s výrobci technologie a dalšího gastro vybavení i v zahraničí, a sice s Itálií, Německem, Slovenskem, Polskem i Francií. Tím je zajištěna nejen kvalita, ale také dodržení termínů.

Gastro vybavení na vysoké úrovni


Varná a termická technika, konvektomaty, chladící zařízení i vitríny

Společnost je přímým dovozcem konvektomatů RATIONAL, varné technologie ANGELO PO, ELECTROLUX v podání různých druhů plynových i elektrických sporáků, salamandrů a holdomatů GIORIK, myček DIHR, ZANUSSI a další. Se vším získáte také autorizovaný servis. K přednostem patří i vybavení nerezovým nábytkem od pracovních stolů až po digestoře a elegantní vitríny s chladicím zařízením, které se sestavují na míru požadavkům zákazníka i interiéru. K službám patří nejen záruční a pozáruční servis, ale také odborné poradenství a kulinářské semináře ve vybaveném studiu.

Varná gastro technika na vaše přání


Mycí gastro technika

Různé druhy mycí gastrotechniky poskytují výběr myček od dvouplášťových, podpultových přes průběžné, jednoplášťové až po ty s tlakovým bojlerem a filtračním systémem a také nerezové umyvadla a dřezy.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.gastroart.cz/

Vydáno 12.07.2017
428 Zhlédnutí
Topováno 27.09.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kompletní gastro vybavení pro vaše podnikání

Kompletní gastro vybavení pro vaše podnikání
Velké, ale ani drobné firmy či živnostníci, pracující v oblasti gastronomie, se bez kvalitního profesionálního gastro vybavení neobejdou. Nejjednodušší cestou je vyhledat místa, odkud bude možné pořídit veškeré vybavení pro gastronomii najednou a vyhnout se tak nutnosti využívat více obchodních ...

Gastrovybavení Elektrolux je spolehlivou volbou pro každou kuchyni

Gastrovybavení Elektrolux je spolehlivou volbou pro každou kuchyni
Potřebujete spolehlivé gastrovybavení do restaurací, hotelů, nemocnic, škol či jiných zařízení, kde je důležité, aby v kuchyni vše klapalo a fungovalo perfektně a bez problémů? Gastrovybavení Electrolux od společnosti GASTROART CZ vám poslouží přesně podle vašich představ.

E-shop s gastro vybavením a komplexními službami pro celou ČR

E-shop s gastro vybavením a komplexními službami pro celou ČR
Společnost GASTRO ART CZ se již více než 15 let zabývá prodejem a servisem gastro vybavení restaurací, hotelů, firemních stravovacích zařízení, škol a dalších gastro provozů po celé České republice. Přehledný internetový obchod umožňuje zákazníkům pohodlně vybrat z několika tisíc položek a nakoupit ...

Špičkové gastro vybavení a gastro bazar se zárukou

Špičkové gastro vybavení a gastro bazar se zárukou
Chystáte se podnikat v gastronomii nebo už jste ostříleným šéfem gastro provozu? Chcete pro svou kuchyni a tím samozřejmě i pro své hosty jen to nejlepší, ale zároveň se nechcete nechat zruinovat? Pak vás jistě nenechá klidným nabídka gastro vybavení a také gastro bazar společnosti GASTROART CZ.
PODSTRÁNKY

Vitríny pro gastronomii

Vitríny pro gastronomii
Vitríny pro gastronomii, salátové bary i chladicí a mrazicí skříně

Gastro zařízení Electrolux

Gastro zařízení Electrolux
Gastro zařízení Electrolux - chladicí, mrazicí, mycí i varná technika

Nerezové kuchyně

Nerezové kuchyně
Nerezový gastro nábytek, vybavení pro kuchyně i výdej jídla
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA GASTROART CZ, spol. s r.o. Gastro vybavení - zařízení prodej Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
GASTROART CZ, spol. s r.o.
www.gastroart.cz
Adresa

Adresa

Doubek 165
Doubek 251 01

svobodova@gastroart.cz
+420 702 265 266


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha