Untraco v.o.s.

Dětské pleny BAMBO NATURE - plenky pro maximální ochranu a pohodlí vašeho dítěte

Untraco v.o.s.
S životem přichází i změny ale díky produktům Abena pro inkontinenci, se můžeme cítit dobře a důstojně

Tyto inkontinenční pomůcky potřebují většinou starší lidé, proto se často jedná o pleny pro dospělé lidi. Někteří z uživatelů už nevědí nic o okolním světě, vůbec si jej neuvědomují nebo jsou ležícími pacienty. Jiní si ještě svou podstatu velice dobře uvědomují, a proto se jim snažíme zlepšit jejich život.

Inkontinenční pomůcky ABENA, Untraco v.o.s.

Možná je časem budeme potřebovat všichni

Aniž bychom si to chtěli připustit, možná jednoho dne nastane doba, že je také budeme potřebovat. Nyní se vám to zdá zřejmě nepředstavitelné, ale člověk nikdy neví, co mu budoucnost přichystá. V této oblasti je však v dnešní době už opravdu mnoho produktů, ze kterých si můžete vybírat. Existují menší i větší velikosti plen, takže uspokojíte každého uživatele. K dostání jsou také fixační kalhotky, které udrží plenu na místě. Pro ještě větší pohodlí pacienta.

Pomáháme zachovávat lidem jejich důstojnost


Ucelený soubor savých pomůcek pro inkontinentální ABRI

Abena je dánská společnost, která produkuje ucelený soubor savých pomůcek. Untraco je firma, která je výhradním distributorem této společnosti na našem trhu. Jejich sortiment je rozšířen i o speciální kosmetiku a další zdravotnické pomůcky.

Veškeré pomůcky, které se týkají inkontinence


Mnohdy léčba nepomůže, proto jsou zde tyto pomůcky pro osobní potřebu

Jakmile nastane doba, kdy nepomůže léčba, přichází na řadu jednorázové pomůcky. Pacient se díky tomu nemusí nikoho stranit. Vrací se alespoň částečně ke svým zvyklostem a k běžným aktivitám. To podpoří jeho psychiku a bude se cítit lépe a to přeci jako lidé potřebujeme a chceme. Cítit se jako lidé.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.abena.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


ZAJÍMAVÝ PROJEKT  "MISS STARÉ KOLENO"

ZAJÍMAVÝ PROJEKT "MISS STARÉ KOLENO"

Cílem projektu je pozitivně motivovat obyvatele zařízení sociální péče a umožnit jim účast na atraktivní akci. Cílem projektu je také přiblížit veřejnosti dění v zařízeních sociální péče – s cílem pozitivního náhledu na život seniorů v těchto zařízeních

Vydáno 24.10.2012Vydáno 20.07.2017
60 Zhlédnutí
Topováno 09.01.2018

Inkontinenční pomůcky

Inkontinenční pomůcky

Inkontinenční vložky, pleny, fixační prádlo, nepropustná prostěradla a podložky

Školicí středisko ABENA

Školicí středisko ABENA

Školicí středisko ABENA s možností ubytování v Ostravě - Porubě