Tréninkové kalhotky, trénovací plínky BAMBO - ušetří námahu dětem i maminkám

ABENA

Tréninkové kalhotky, trénovací plínky BAMBO - ušetří námahu dětem i maminkám

ABENA
Školicí středisko ABENA s možností ubytování v Ostravě - Porubě

Společnost Untraco, v.o.s. nabízí vhodné prostory pro pořádání firemních prezentací, školení, firemních večírků s možností ubytování na úrovni tříhvězdičkového hotelu v Ostravě - Porubě. Samozřejmostí je parkování zdarma v uzavřených prostorách objektu. Pracovníci školicího střediska ABENA zajistí na přání i cateringové a pořadatelské služby k vaší plné spokojenosti. I když je naše školicí středisko dostupné MHD, můžete využít i firemní taxislužbu.

Školicí středisko ABENA, Ostrava-Poruba

Pronájem přednáškového sálu pro firemní porady, semináře, školení, prezentace

Školicí středisko ABENA pronajímá celoročně prostory pro pořádání seminářů, školení, firemních porad a prezentací. V přednáškovém sále se čtyřiceti místy můžete využít dataprojektor, flipchart, ozvučení, PC s připojením na internet. Pro účastníky je k dispozici kuchyňka v předsálí, nebo na vyžádání zajistíme cateringové služby. Naše školicí středisko ABENA se může stát součástí Vašich firemních úspěchů.

Školicí středisko ABENA - pronájem přednáškového sálu


Nabídka ubytování v prostorách školicího střediska ABENA

Kromě školicích prostor vám společnost Untraco, v.o.s. nabízí i komfortní ubytování na úrovni tříhvězdičkového hotelu. Hosté mohou počítat s WiFi připojením zdarma, TV, sociálním zařízením. K vašemu pohodlí máme k dispozici šest 2-lůžkových pokojů a dva apartmány vybavené kuchyňským koutem. Všechny ubytovací prostory jsou nekuřácké. Školicí středisko ABENA s ubytováním získalo, díky kladnému hodnocení zákazníků, vysoké ocenění od Booking.com.

Školicí středisko ABENA s možností ubytování


Dlouhodobé parkování v uzavřeném a zabezpečeném objektu školicího střediska ABENA

V bezprostřední blízkosti školicího střediska ABENA jsme vybudovali monitorovanou parkovací plochu, opatřenou plotem s ostnatým drátem, s non-stop provozem. Pro zájemce nabízíme dlouhodobé chráněné parkování pro osobní vozidla, přívěsy a obytné vozy. U nás bude Váš majetek v bezpečí!

Parkování v zabezpečeném objektuInkontinenční pomůcky

Inkontinenční pomůcky

Inkontinenční vložky, pleny, fixační prádlo, nepropustná prostěradla a podložky

Dětské zboží BAMBO Nature

Dětské zboží BAMBO Nature

Dětská kosmetika, plenkové kalhotky a vlhčené ubrousky BAMBO Nature

Školicí středisko ABENA

Školicí středisko ABENA

Školicí středisko ABENA s možností ubytování v Ostravě - Porubě