Pratelné spodní prádlo pro ženy a muže - diskrétní pomoc při inkontinenci

ABENA

Pratelné spodní prádlo pro ženy a muže - diskrétní pomoc při inkontinenci

Inkontinenční vložky, pleny, fixační prádlo, nepropustná prostěradla a podložky

Firma Untraco, v.o.s., výhradní distributor produktů dánského výrobce ABENA A/S, dodává na český trh kvalitní inkontinenční pomůcky. Především se jedná o speciální pleny, inkontinenční vložky a inkontinenční prádlo pro lehkou, střední i těžkou formu inkontinence. Mimo inkontinenčních plen, vložek a inkontinenčního prádla nabízí společnost Untraco, v.o.s. nepropustná prostěradla a podložky, textilní pratelné podložky, fixační pomůcky a stimulátory pánevního dna.

Inkontinenční pomůcky ABRI - vložky, pleny pro dospělé

Inkontinenční pomůcky pro lehkou, střední i těžkou formu inkontinence

V dnešní době nepostihuje inkontinence pouze starší osoby, ale může trápit třeba i maminky po porodu. Firma Untraco, v.o.s. v sortimentu inkontinenčích pomůcek nabízí absorpční vložky a pleny pro ženy i muže pod označením Abri Light, Abri San, Abri Man, Abri Form a Abri Flex. Inkontinenční vložky plní diskrétně svoji funkci, mají různý stupeň nasákavosti podle závažnosti onemocnění. Absorpční vložky a vložné pleny si udržují suchý povrch, jsou prodyšné, anatomicky tvarované, opatřené systémem pohlcování pachů. Především pro ležící pacienty jsou v nabídce anatomicky tvarované plenkové kalhotky Delta Form a Abri Form s prodyšným povrchem, mají vícenásobnou absorpční schopnost, jsou vybaveny systémem pohlcování pachů a indikátorem vlhkosti. Jejich elastický okraj zajišťuje dokonalou těsnost pleny.

Inkontinenční pomůcky, Untraco, v.o.s.


Jednorázové podložky, textilní podložky pratelné, nepropustná prostěradla a podložky

Do nabízeného sortimentu inkontinenčních pomůcek firmy Untraco, v.o.s. patří i podložky pro inkontinentní pacienty všech stupňů. Podložky slouží k ochraně matrací, lůžek i čalouněného nábytku. V kategorii inkontinenčních pomůcek jsou na výběr jednorázové podložky, textilní podložky Abri Soft, které se dají vyprat, vynikají vysokou sací schopností, suchou svrchní vrstvou a nepropustnou spodní bariérou. Nepropustná prostěradla a podložky pro děti i dospělé jsou potaženy nepropustnou membránou, tzn. propouští vzduch, zadržují vodu a mikroorganismy. Nepropustná prostěradla a podložky se dají prát, z hygienického hlediska jsou vhodné k použití v domech pro seniory, v nemocnicích a všech zdravotnických zařízeních pro dlouhodobě nemocné pacienty.

Podložky pod nemocné Abri Soft


Fixační pomůcky, inkontinenční kalhotky s absorpční vložkou, stimulátory

Ze sortimentu fixačních pomůcek doporučujeme fixační kalhotky a fixační body pro lehkou až střední inkontinenci. Fixační zesílené kalhotky jsou elastické, přilnavé, mohou se prát do 60°C, takže se dají používat opakovaně. Pro fixaci vložných plen můžeme nabídnout pružné síťované kalhotky, které snesou až přes dvacet vyprání. U žen jsou velmi oblíbené krajkové inkontinenční kalhotky s absorpční vložkou, které lze, při dodržení návodu k použití, vyprat stokrát.
V naší rozsáhlé nabídce inkontinenčních pomůcek je zahrnut i špičkový digitální stimulátor svalstva pánevního dna SensaTONE pro ženy i muže, který disponuje přednastavenými programy, od urgentní inkontinence přes stresovou, až po smíšenou inkontinenci a programem následné péče. Stimulátor pánevního dna pomáhá velmi účinně při léčbě inkontinence.

Fixační kalhotky a fixační body


PODSTRÁNKY

Inkontinenční pomůcky

Inkontinenční pomůcky
Inkontinenční vložky, pleny, fixační prádlo, nepropustná prostěradla a podložky

Dětské zboží BAMBO Nature

Dětské zboží BAMBO Nature
Dětská kosmetika, plenkové kalhotky a vlhčené ubrousky BAMBO Nature

Školicí středisko ABENA

Školicí středisko ABENA
Školicí středisko ABENA s možností ubytování v Ostravě - Porubě
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ABENA
WEBOVÁ STRÁNKA
ABENA
www.abena.cz
Adresa

Adresa

Slavíkova 6139/18c
Ostrava - Poruba 708 00

abena@untraco.cz
+420 596910895-6


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha